• خانه داران حرفه اي

رازهاي خانه داري به سبک مدرن


پرفروش ترين کتاب از برگزيده ترين مطالب برتر دنيا

  • ترفندهاي خانه داري
  • خانه داري سبک امروزي
  • فمنسيم
  •  چرايي خانه دار بودن خانم ها
  • جذب مردان با خانه داري
  • سبک هاي خانه داري 
  • چيدمان و محيط هاي محرک  جنسي


قبل از درک خانه داري و اجراي حرفه اي آن و تبديل به يک خانم خاص شدن بياييد شروع کنيم به يک بحث بسيار مهم و ضروري آن هم اينست که آيا اصلاٌ خانه داري وظيفه زن هاست؟ اگر نيست چرا؟ اگر هست چطور بهترين باشيم؟ چطور آنقدر حرفه اي طراحي کنيم که همه شگفت زده شوند؟ چگونه مردان با کدبانويي خانم ها محسور آنها مي شوند؟ 
شاید بارها شنیده باشید
1. مگر زن کلفت است که در خانه کار کند؟
2. مردها می خواهند با خانه داری و خانه نشین کردن زن ها آنها را مطیع خود کنند و هر  طور دوست دارند با او رفتار کنند و زنان بله قربان گوی مرد باشند.
3. مردان حس مالکیت و ریاست روی زن دارند و زن بعنوان یک بشر باید مثل یک مرد آزاد باشد. و... اينها از کجا آمد؟
فمینیسم چیست و چرا بوجود آمد؟
تعریف عمومی فمینسیم:
فمینیسم در تعریف خود به برابری حقوق زن و مرد اشاره می کند و دنبال از بین بردن تبعیضاتی است که در جهان بین زنان و مردان وجود دارد. به انواع مختلفی تقسیم میشود و بسته به مناطق مختلف جهان انواع خاصی از آن بنا به اقتضای آن مکان و زمان فعالیت می کنند. اما همه اینها دروغ است. زیرا فمینیسم یک مکتب مخرب ساخته نظام سرمایه داری است و ساخته مردان ثروتمند است برای استثمار بیشتر زنان با شعارهای کادو پیچ شده و پیچیده شده لای زرورق...
چرا فمینیسم بوجود آمد؟
- ثرروتمندان دریافتند با دادن شعارهای برابری زن و مرد و استقلال زنان از مردان می توانند با بکار گیری ۵۰ درصد از اقشار جامعه که همانا زنان باشند مقدار پول ثابتی را به عده بیشتری از افراد بعنوان دستمزد پرداخت کنند.
با ورود زنان به دنیای کار نه تنها حقوق افراد بیشتر نمی شود بلکه حقوقی را که یک مرد به تنهایی دریافت می کند بین زن و مرد تقسیم می شود. یعنی سطح مالی خانواده ارتقا پیدا نمی کند(طبق آنچه برنامه ریزی شده است)اما میزان بهره کشی از نیروی کار دو برابر شده است.
در چنین نظامی وقتی در آمد مرد به دلیل حضور زن در کار ، نصف آنچه باید باشد بشود بنابراین خانواده ها مجبور می شوند زن را به بازار کار بفرستند و از زن بهره کشی و سود دهی شود و ثروتمندان سود بیشتری ببرند.
از سوی دیگر با تاکید سازمان های فمینیستی و تبلیغ این سازمان ها مبنی بر زن موجود ضعیف و زن جنس دوم و یا از این قبیل شعارها زنان همواره در سیاهنمایی این تحقیر دروغین به سر می برند و برای فرار از این حس تحقیر به تلاش و تکاپوی بیشتری وادار می شوند و این یعنی سود بیشتر. حالا به هر قیمتی که شده.
...............
ساير جزييات
اندازه فايل 2مگابايت
نوع فايل PDF
تعداد صفحات 110صفحه تمام رنگي
شرح مختصر محتويات رازهاي خانه داري به سبک مدرن
تعداد فايل 1
شابک 968-542178-2541

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

خانه داران حرفه اي

  • تولیدکننده: کازيو
  • نوع محصول: کتاب الکترونيکي

محصولات مرتبط

دست خدا

دست خدا

مجموعه بسيار جذاب و خواندني از اشعار عاشقانه  موزون و بسيار ساده، دلنشين اما عميق و پر مغزاشعار سروش| تسل..

کتاب نشود پاک کثيف

کتاب نشود پاک کثيف

بهترين اشعار با زيباترين مضامين انساني ، اجتماعيشما در مجموعه شعر نشود پاک کثيف به مصاف پرسش هاي بي پاسخ زندگي..

نقاب ريا

نقاب ريا

 مجموعه اي بسيار زيبا از دست چيني از اشعار ناب ، کوتاه و بسيار خواندني  نقاب ريا سعي در بر چيدن چراي..

برچسب ها: رازهاي خانه داري به سبک مدرن, پرفروش ترين کتاب از برگزيده ترين مطالب برتر دنيا, ترفندهاي خانه داري, خانه داري سبک امروزي, فمنسيم, , چرايي خانه دار بودن خانم ها, جذب مردان با خانه داري, سبک هاي خانه داري, چيدمان و محيط هاي محرک جنسي

با موبايل اسکن کنيدqrcode