راز هایی درباره چک که هیچ کس به شما نخواهد گفت..!

 • آیا دوست داری مثل حرفه ای ها چک صادر کنی؟
 • آیا چک برگشتی داری نمیدانید چگونه وصولش کنید؟
 • آیا میخواهید با نکات حقوقی چک آشنا  شده تا در معاملات  متضرر نشوی؟
 • دانستن این موارد جزو نکات بسیار ضروری و اساسی برای افرادی است دارای دسته چک هستند

یک محصول ارزشمند که دید شما را 100%  نسبت به چک تغییر می دهد..


دانلود کنید.... و در صورت عدم رضایت تا 7 روز وجه پرداختی شما عودت داده می شود

در دنیای اقتصادی امروز استفاده از چک یکی از اعمال حقوقی شایع در معاملات می باشد و استفاده از آن گریز ناپذبر است پس اینجاست که دانستن نکات حقوقی چک یک ضرورت مهم برای افراد به شمار می آید.

چندی پیش یکی از بستگانم که مهندس ساختمان هم هست  پیش من اومد و از من پرسید: "محسن شرایط وصول چک از شرکتی که مدیر عاملش عوض شده چیه؟ در حقیقت اون میخواست بفهمه از چه راه های قانونی میتونه طلبشو وصول کنه؟""باید بگم این مهندس ما تنها نیست و اکثر افراد در جامعه ما دارای چنین مشکلی مشابهی هستند و بسیاری چک برگشتی دارند نمیدونن چجوری وصول کنن؟ نمیدونن از چه مرجع پیگیری میشه سریعتر به حقشون برسن؟چک تضمینی دادن نمیدونن ضمانت اجرای کیفری شامل حال اونا میشه یا نه؟" در مقابل افرادی هستند که با این مشکلات روبرو نیستند و از بابت صدور چک /وصول آن و راه های قانونی اش آسوده خاطر هستند .

حتما شما هم این افراد را دیده اید و از خود می پرسید:

 1. این ها چطور چکشان را نقد میکنند؟از کدام مسیر وارد شدن؟ راز کارشان چیست؟

خب من به شما می گویم  راز کار آن ها چیست. آن ها با نکات حقوقی و کلیدی چک آشنایی دارند و برای هر مشکلی راه حل قانونی و درست آن را طی می کنند.و  خبر خوش اینکه در محصول جدیدی که به نام راز و رمز های نا گفته چک آماده کردم  شما رو با تمامی نکات حقوقی و مسیر های قانونی چک آشنا می کنم تا شما هم مثل دیگران بلافاصله و بدون اتلاف وقت مشکل خود را حل بکنید و در وقت و زمان خود صرفه جویی کنید.

توجه داشته باشید که از 100 درصدافرادی که دارای چک هستند  تنها 30 درصد آن ها بدون مشکل در معاملات چکی خود موفق هستند و آن 30 درصد با این آموزش ها و نکات آشنایی دارند پس شما هم با تهیه این محصول ارزشمند جزو این 30 درصد حرفه ای ها باشید و با یادگیری این آموزش ها یک پله از دیگران بالاتر باشید.

مزایایی که با تهیه این محصول ارزشمند دریافت میکنید

 • 1-از این به بعد شما بدون هیچ مشکلی میتوانید چک برگشتی خود را وصول کنید
 • 2-با یادگیری این نکات طلایی پیروز و حرفه ای در معاملات شوید
 • 3-نحوه مجازات کیفری  و به تله انداختن  صادر کنندگان حرفه ای چک را خواهی آموخت
 • 4-آرامش فکری و روحی:با یادگیری آموزش های این محصول میتوانید مشکل خود را بلافاصله حل بکنید و آن دغدغه فکری که ذهن شما را مشغول کرده رفع می شود
 • 5-یک برگ برنده و مزیت برتری نسبت به دیگران خواهید داشت
 • 6-و مهمترین مزیت صرفه جویی در وقت و هزینه شماست.

این دوره بسیار ارزان است زیرا:

شما اگر بخواهید به یک مشاور حقوقی یا وکیل مراجعه نمایید مبالغی چند ده برابر این مبلغ را باید پرداخت کنید تازه اگر وقت ملاقات داشته باشند...

و یا اینکه شما میتوانید با جستجو در سایت های اینترنتی و با پرسش و پاسخ از افرا د مختلف و غیر متخصص وقت خود را تلف کنید. ما تمام این موارد را به شیوه ای خاص و تصویری برای شما عزیزان آماده کردیم.

زمان در حال گذر است و همیشه فرصت برای انجام کارهایی که میخواهیم انجام دهیام وجود ندارد  پس همین الان با کلیک بر روی دکمه "ثبت سفارش" این محصول ارزشمند را تهیه نمایید.


10% حقوق فروش این محصول به کودکان سرطانی محک تعلق می گیرد!

اطلاعات رويداد
مخاطبين کلیه صاحبان چک، حقوقدان ها و علاقمندان به چک
ساير جزييات
اندازه فايل 57 مگابایت
نوع فايل ویدیویی MP4
ناشر محسن حسینیان

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

رازهای چک و وصول چک های برگشتی


برچسب ها: رازهای چک و وصول چک های برگشتی, چک های دردسر ساز, چک, رگشت بزنیم, چک برگشتی, رازهای چک, چک دارم, چگونه چک را وصول کنیم, چگونه چک را بزنیم, چک کیفری, چک حقوقی, همه چیز درباره ی چک, نکات حقوقی چک, آموزش مسایل حقوقی چک, از کجا چک بگیرم؟, چگونه در صدور چک حرفه ای شویم؟, فرق چک با سفته, قوانین چک, قانون چک, چک را چگونه برگشت بزنیم؟ چک چیست؟ تعریف چک

با موبايل اسکن کنيدqrcode