• تحقيق  امنیت شبکه در برابر حملات DDOS

جامع ترين تحقيق حفظ امنیت اطلاعات در شبکه های سلامت در برابر حملات DDOS


سمينار کارشناسي ارشد

رشته فناوري اطلاعات و مديريت
شامل 3 فصل با فهرست محتواي کامل
ويژه دانشجويان دانشکده مهندسي کامپيوتر و فناوري اطلاعات و شبکه
اولين نفري باشيد که اين تحقيق را دريافت مي کنيد
اين تحقيق جامع تاکنون در جايي منتشر نشده و در کازيو نيز هنوز فروش نرفته در صورت تمايل امکان فروش اختصاصي و فقط يکبار وجود دارد يعني  با پرداخت اين هزينه، تحقيق از روي سايت کازيو حذف و کليه حقوق آن کامل مختص به شما خواهد بود و کازيو ديگر امکان فروش مجدد و يا ادعاي توليد آنرا ندارد.براي اين مورد درخواست خود را از منوي سمت راست محصول "خريد اختصاصي" برگزينيد.
چکيده پژوهش

توسعه دهندگان سيستم هاي امنيتي كلينيكي كامپيوتري با مشكلات زيادي مواجه مي شوند اما مسائل فني تحت الشعاع موضوعات اخلاقي، حرفه اي و رويه اي قرار گرفته اند. اگر قرار باشد از سوء استفاده از اطلاعات جلوگيري شود توسعه و استفاده از سيستمهاي كامپيوتري بايد از طريق انجام و تطابق با استانداردها و رويه هاي امنيت اطلاعات كنترل گردند كه از طريق قانونگذاري ملي و كدهاي حرفه اي رفتار تقويت شده اند. از متخصصين مراقبت بهداشت انتظار نمي رود دانش اينكه سيستمهاي اطلاعاتي چگونه ايمن مي شوند را بدانند زيرا اين موضوع فني و بسيار پيچيده مي باشد. با اين حال ضروري است كه متخصصين بهداشت و سلامت اين را بدانند كه چرا نگهداري و داشتن يك محيط امن براي سوابقي كه براي بيماران نگه مي دارند مهم است و اين مسئله چگونه مي تواند سازماندهي شود. حملات سیلاب DDOS یکی از بزرگترین نگرانی ها برای متخصصین امنیت می باشد . حملات سیلاب DDOS معمولا به وضوح تلاش می کند تا دسترسی کاربران قانونی و مشروع را به خدمات مختل نماید. حمله کننده ها معمولا به تعداد زیادی از کامپیوتر ها با استفاده از آسیب پذیری های آنها و به منظور تنظیم گروه خود یا همان botnet ها دسترسی پیدا می کنند. به محض این که یک گروه حمله تنظیم شد یک حمله کننده می تواند یک حمله ی بزرگ و سازمان یافته را در مقابل یک یا چندهدف انجام دهد. ایجاد و توسعه ی یک مکانیسم دفاعی جامع در مقابل حملات شناخته شده  وپیش بینی شده ی  سیلاب DDoS می تواند هدف مطلوبی در جامعه ی تحقیقاتی جلوگیری و تشخیص نفوذ به سیستم های امنیتی باشد.با این حال توسعه ی چنین مکانیسمی نیازمند یک درک گسترده از مسئله  و تکنیک هایی است که تا کنون در ممانعت، تشخیص و پاسخ گویی به انواع حملات سیلاب DDoS به کار رفته است. 


ساير جزييات
اندازه فايل 3.35 مگابايت
نوع فايل DOCX
تعداد صفحات 82 صفحه
شرح مختصر محتويات توسعه دهندگان سيستم هاي امنيتي كلينيكي كامپيوتري با مشكلات زيادي مواجه مي شوند اما مسائل فني تحت الشعاع موضوعات اخلاقي، حرفه اي و رويه اي قرار گرفته اند. اگر قرار باشد از سوء استفاده از اطلاعات جلوگيري شود توسعه و استفاده از سيستمهاي كامپيوتري بايد از طريق انجام و تطابق با استانداردها و رويه هاي امنيت اطلاعات كنترل گردند كه از طريق قانونگذاري ملي و كدهاي حرفه اي رفتار تقويت شده اند. از متخصصين مراقبت بهداشت انتظار نمي رود دانش اينكه سيستمهاي اطلاعاتي چگونه ايمن مي شوند را بدانند زيرا اين موضوع فني و بسيار پيچيده مي باشد. با اين حال ضروري است كه متخصصين بهداشت و سلامت اين را بدانند كه چرا نگهداري و داشتن يك محيط امن براي سوابقي كه براي بيماران نگه مي دارند مهم است و اين مسئله چگونه مي تواند سازماندهي شود. حملات سیلاب DDOS یکی از بزرگترین نگرانی ها برای متخصصین امنیت می باشد . حملات سیلاب DDOS معمولا به وضوح تلاش می کند تا دسترسی کاربران قانونی و مشروع را به خدمات مختل نماید. حمله کننده ها معمولا به تعداد زیادی از کامپیوتر ها با استفاده از آسیب پذیری های آنها و به منظور تنظیم گروه خود یا همان botnet ها دسترسی پیدا می کنند. به محض این که یک گروه حمله تنظیم شد یک حمله کننده می تواند یک حمله ی بزرگ و سازمان یافته را در مقابل یک یا چندهدف انجام دهد. ایجاد و توسعه ی یک مکانیسم دفاعی جامع در مقابل حملات شناخته شده وپیش بینی شده ی سیلاب DDoS می تواند هدف مطلوبی در جامعه ی تحقیقاتی جلوگیری و تشخیص نفوذ به سیستم های امنیتی باشد.با این حال توسعه ی چنین مکانیسمی نیازمند یک درک گسترده از مسئله و تکنیک هایی است که تا کنون در ممانعت، تشخیص و پاسخ گویی به انواع حملات سیلاب DDoS به کار رفته است.
تعداد فايل 1

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

تحقيق امنیت شبکه در برابر حملات DDOS


گزینه های موجود


محصولات مرتبط

تحقيق  شبکه هاي عصبي لايه اي

تحقيق شبکه هاي عصبي لايه اي

جامع ترين تحقيق سمينار شبکه هاي عصبي لايه اي در زمينه  الگوريتم هاي هاپفيلد و کوهنن سمينار کارشناسي ..

تحقيق  امنیت شبکه در برابر حملات DDOS

تحقيق امنیت شبکه در برابر حملات DDOS

جامع ترين تحقيق حفظ امنیت اطلاعات در شبکه های سلامت در برابر حملات DDOSسمينار کارشناسي ارشدرشته فناوري اطلاعات..

حفظ امنیت اطلاعات در شبکه های سلامت از راه دور

حفظ امنیت اطلاعات در شبکه های سلامت از راه دور

  بهترين پژوهش حفظ امنیت اطلاعات در شبکه های سلامت از راه دور سمينار کارشناسي ارشدرشته فناوري اطلاعا..

بسته ترجمه هاي تخصصي حوزه شبکه، سلامت  و فناوري ارتباطات و اطلاعات

بسته ترجمه هاي تخصصي حوزه شبکه، سلامت و فناوري ارتباطات و اطلاعات

بسته ترجمه هاي تخصصي حوزه شبکه، کامپيوتر، سلامت  و فناوري ارتباطات و اطلاعاتشامل 10 مقاله تخصصي ترجمه شده..

آنچه باید از کامپیوتر بدانیم

آنچه باید از کامپیوتر بدانیم

آنچه باید از کامپیوتر بدانیم   ويژه علاقمندان و  دانشجويان رشته هاي  کامپيوتر و فناوري اطل..

آموزش جامع نرم افزار پاورپوینت

آموزش جامع نرم افزار پاورپوینت

آموزش جامع نرم افزار پاورپوینتاين کتاب از نظر فني بسيار جامع و کاملا کاربردي و ماحصل آموزشهاي ارايه شده مولف ا..

برچسب ها: جامع ترين تحقيق سمينار, مقالات کارشناسي ارشدجامع ترين تحقيق DDOSحفظ امنیت اطلاعات در شبکه های سلامت در برابر حملات, كازيو, رساله مقطع کارشانس ارشد تخصصي, رشته مهندسي فناوري اطلاعات, تحقيق امنيت

با موبايل اسکن کنيدqrcode