پورتال سازمانی چیست!؟

پورتال سازمانی چیست!؟

رشد نیازمندی‌های سازمانی سبب شده تا مدیران به دنبال پوشش این نیازها به اشکال و اقسام مختلف باشند مثلا آنها سعی می‌کنند از نرم‌افزارها و روش‌های زیادی برای اطلاع‌رسانی و ارایه‌ی خدمات به پرسنل داخلی و مشتریان استفاده ‌کنند در کنار راهکارهای فناوری اطلاعات، پورتال سازمانی  یا درگاه اطلاعاتی کسب و کار یک سامانه کاملا تحت وب، است چیزی شبیه یک وب سایت اما وب‌سایت نیست! بلکه یک سرویس تحت وب است که برای نیازهای خاص سازمانی و جهت ارائه‌ی خدمات به پرسنل، مشتریان و مدیران طراحی و تولید می‌شود. این یعنی نیازهایی از قبیل: اخذ گزارشات متنوع از نرم‌افزارهای مالی، حسابداری یا پرسنلی، دشبوردهای مدیریتی، برقراری ارتباطات و گفتمان‌های درون سازمانی میان پرسنل و مدیران، گردش کار، مدیریت اسناد، مدیریت دانش، رزرو امکانات سازمانی مانند سالن جلسات، کنفرانس، خودرو، اطلاع‌رسانی و اخبار سازمانی، آموزش و دانش‌نامه، آیین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌ها، چارت و ساختار سازمانی، برقراری جلسات آنلاین، همکاری گروهی برای انجام وظایف و...مهمترین چیزهایی است که پرسنل یک سازمان به آن نیاز دارند و تمام این نیازمندی‌ها توسط پورتال سازمانی به نحو احسن ارایه می‌شود. لذا برای ارایه‌ی این حجم از خدمات در یک‌جا و با استفاده از یک ابزار مشخص و واحد از چیزی بنام پورتال سازمانی استفاده می‌شود و لزوم بکارگیری و پیاده سازی این راهکار موفق برگ برنده‌ای برای مدیران سازمان‌هاست تا در بهترین حالت حرفه‌ای‌ترین خدمات را ارایه کنند. همان‌طور که گفته شد پورتال سازمانی  در حقیقت وب‌گاه یا درگاهی اینترنتی یا اینترانتی  در قالب چارچوبی  یکپارچه جهت مدیریت آسان تبادل اطلاعات، افراد، فرایندهای داخلی و خارجی یک سازمان است. اگرچه به شدت تشابه ظاهری زیادی به وب‌سایت دارد اما یک پورتال سازمانی، وسیع‌تر، پیچیده‌تر و معماری حرفه‌ای‌تری دارد ولی یک وب‌سایت طراحی متفاوت  و ساده‌تر دارد و مقاصد یک وب‌سایت معمولا یک منظوره است اما یک پورتال سازمان طیف وسیعی از عملیات، وظایف و خدمات را بر عهده دارد. بسیاری از مدیران سازمان‌ها تصمیم به داشتن این سرویس گرفته‌اند، 
هدف از پورتال سازمانی

نرم افزارهای تحت وب زیادی در بازار فناوری اطلاعات بعنوان پورتال سازمانی تولید و عرضه شده و هر کدام به نسبت قابلیت، سادگی در استفاده، رابط کاربری قوی و امکانات دارای مشتریان خاص خود هست. یک پورتال سازمانی را حتی گاها وب سایت درون سازمانی هم تعبیر می کنند. یک پورتال سازمانی با هدف تسهیل دسترسی به اطلاعات در کنار افزایش امنیت، کاهش بوروکراسی  اداری، ساده سازی ارتباطات، بهبود اجرای فرآیندها، افزایش قابلیت ارزیابی عملکرد و در نهایت بهبود کارآیی طراحی و پیاده‌سازی می‌شود. هر چه نیازها و حجم عملیات اداری و تعداد پرسنل سازمان بیشتر باشد، داشتن و استفاده از یک پورتال سازمانی توجیه پذیر تر است. این یعنی تمامی سازمان‌ها با راه‌اندازی وب سایت‌های درون سازمانی یا پورتال تحت اینترانت می‌توانند از مزایای بیشمار آن مستفیذ شوند...

ویژگی‌های پورتال سازمانی

 1. ارائه خدمات به شیوه‌ای متفاوت
 2. از بین بردن بروکراسی های اداری و افزونگي اطلاعات و تداخل اطلاعات
 3. افزایش توان و قدرت رقابتي بين سازمانهاي خصوصي و دولتي
 4. سازماندهي محتويات و برنامه‌هاي کاربردي سازمانها به‌طوري که نياز گروه‌هاي مختلف موجود برآورده مي­شود.
 5. نهادينه شدن مديريت دانش
 6. كاهش چشمگير هزينه های ارایه خدمات
 7. اطمینان از صحت و دقت اطلاع رسانی در حد وسیع و گسترده
 8. عملكرد بهتر سازمان بدلیل تجميع اطلاعات سايت‌هاي مختلف در يك نقطه واحد
 9. افزايش رضايت‌مندي مشتريان و كاربران
 10. پایش و نظارت مداوم برای بهبود مستمر خدمات
 11. افزايش بهره‌وري به واسطه تعاملات بهتر بين كاركنان 
 12. دسترسي آسان به برنامه‌هاي كاربردي
 13. تنوع در ارائه سرويسها و خدمات
 14. در دسترس بودن همیشگی سرویس ها و خدمات سازمان

مزایای پورتال سازمانی توسط شرکت ما:

 1. هزینه بسیار مناسب نسبت به نمونه های مشابه
 2. تخصیص منابع انسانی متخصص
 3. عدم نیاز به تجهیزات گران‌قیمت
 4. نظارت بر تمامی فرایندهای پیاده سازی
 5. پایش عملکرد سرویس
 6. توسعه سرویس با نرم افزارها و وب سرویس های دیگر سازمان
 7. ارایه نسخ بروز رسانی سرویس در کوتاهترین زمان
 8. رسدگی به مشکلات و درخواست های خدمات جدید پورتال در اسرع وقت
 9. پایش عملکرد سخت افزار و زیرساخت سخت افزاری سرویس
 10. پایش رفتار کاربران
 11. پیاده سازی سریع و منطبق با نیازهای سازمانی


پُر دانلودترين محصولات کازيو

پروپوزال تولید اپلیکیشن موبایل

پروپوزال تولید اپلیکیشن موبایل

دانلود نسخه جدید طرح پيشنهادي(پروپوزال) پروژه طراحی تولید اپلیکیشن موبایل ، لایه باز ، قابل ویرایش در Word نسخه ۷ این پروپوزال در ۴۰ صفحه با طراحی فوق العاده جذاب و لوکس | جهت مشتریانی که قبلا..

49,000 تومان

فایل اکسل حقوق و دستمزد

فایل اکسل حقوق و دستمزد

 فایل حقوق و دستمزد کازیو سال ۱۳۹۹،با دریافت آپدیت رایگان برای سال‌های آتی- یک راهکار  ارزان برای مدیریت حقوق و دستمزد پرسنل در  اکسل  Microsoft Excelیک فایل حرفه ای و ..

39,000 تومان

پروپوزال طراحي وب سايت با CMS

پروپوزال طراحي وب سايت با CMS

دانلود نسخه جدید طرح پيشنهادي(پروپوزال) پروژه طراحی و انتشار وب سایت با CMS ، (سیستم های مدیریت محتوا)  لایه باز ، قابل ویرایش در Word نسخه 4  این پروپوزال در 35 صفحه با طراحی..

49,000 تومان

پروپوزال تولیدنرم افزار

پروپوزال تولیدنرم افزار

دانلود طرح پيشنهادي(پروپوزال) پروژه طراحی و تولید نرم افزار سفارشی ، لایه باز ، قابل ویرایش در Word نسخه 7  این نسخه برای مشتریانی که قبلا  خرید کرده اند رایگان است. برنامه نویس هستید؟..

49,000 تومان

پروپوزال دیجیتال مارکتینگ

پروپوزال دیجیتال مارکتینگ

دانلود طرح پيشنهادي(پروپوزال) دیجیتال مارکتینگ ، لایه باز ، قابل ویرایش در Word+ آپدیت رایگان نسخه 3 این پروپوزال در 30 صفحه با طراحی فوق العاده جذاب و لوکس | صاحب یک کسب و کار سنتی ..

49,000 تومان

پروپوزال طراحی و اجرای کمپین تبلیغاتی

پروپوزال طراحی و اجرای کمپین تبلیغاتی

دانلود طرح پيشنهادي(پروپوزال) پروژه طراحی و اجرای کمپین تبلیغاتی ، لایه باز ، قابل ویرایش در Word+ آپدیت رایگان نسخه 3 این پروپوزال در 29 صفحه با طراحی فوق العاده جذاب و لوکس | برای اولین بار در کش..

49,000 تومان

پروپوزال سئوی وب سایت

پروپوزال سئوی وب سایت

دانلود طرح پيشنهادي(پروپوزال) سئوی وب‌سایت، لایه باز ، قابل ویرایش در Word چگونه کارفرما و مشتری را برای سئوی وب سایت مجاب کنیم؟ بهترین طرح برای ارایه حرفه ای سئوی وب سایت به مشتری میخواهید؟ طر..

49,000 تومان

پروپوزال تولید و مدیریت محتوا

پروپوزال تولید و مدیریت محتوا

دانلود طرح پيشنهادي(پروپوزال) پروژه طراحی تولید و مدیریت محتوا ، لایه باز ، قابل ویرایش در Word+ آپدیت رایگان نسخه 4: این نسخه برای مشتریان عزیزی که قبلا دانلود کرده اند رایگان است. اگر: تو..

49,000 تومان

فایل قراردادساز اکسل Excel

فایل قراردادساز اکسل Excel

فایل قراردادساز  اکسل Excelتمام قراردادهای پرسنل را  در يک صفحه به راحتی هرچه تمامتر مدیریت کنید!          نسخه 3، این نسخه برای مشتریانی که قبلا خرید کرده اند ..

39,000 تومان

پروپوزال VOIP

پروپوزال VOIP

دانلود طرح پيشنهادي(پروپوزال) پروژه پياده سازي VOIP فایل لایه باز قابل ویرایش در Word + هدیه نقدی خرید نسخه 4  ویرایش جدید،  این نسخه برای مشتریانی که قبلا دانلود کرده اند رایگان است! ..

49,000 تومان

پروپوزال آموزش مجازی

پروپوزال آموزش مجازی

دانلود طرح پيشنهادي(پروپوزال) پروژه طراحی  و پیاده سازی انواع راهکارهای آموزش مجازی ، لایه باز ، قابل ویرایش در Word+ آپدیت رایگان مدیر مسئول یک موسسه آموزشی هستید؟ مدرس هستید؟ چگونه کار..

49,000 تومان

پروپوزال دوربين‌های مداربسته شبکه

پروپوزال دوربين‌های مداربسته شبکه

دانلود طرح پيشنهادي(پروپوزال) دوربین‌های مداربسته تحت شبکه، لایه باز ، قابل ویرایش در Word نسخه 6  این پروپوزال در 38 صفحه با طراحی فوق العاده جذاب و لوکس | از سری پروپوزال های جدید کازیو : ..

49,000 تومان

لایسنس اورجینال Manageengine ServiceDesk

لایسنس اورجینال Manageengine ServiceDesk

لایسنس اورجینال Manageengine ServiceDesk تحویل سریع و آسانپشتیبانی معتبر شرکت مدانتبدون واسطهپرداخت آنلاین سریع با قابلیت دریافت آخرین آپدیت های نرم افزار  موجود روی سایت شرکت تولی..

--------------------

پروپوزال راه اندازی کسب و کار اینترنتی

پروپوزال راه اندازی کسب و کار اینترنتی

دانلود نسخه جدید طرح پيشنهادي(پروپوزال) پروژه راه اندازی کسب و کار اینترنتی ، لایه باز ، قابل ویرایش در Word+ آپدیت رایگان نسخه 5  این پروپوزال در 37 صفحه با طراحی فوق العاده ..

49,000 تومان

پروپوزال پشتیبانی سخت افزار و شبکه

پروپوزال پشتیبانی سخت افزار و شبکه

دانلود طرح پيشنهادي(پروپوزال) پشتیبانی سخت افزار و شبکه لایه باز ، قابل ویرایش در Word+ آپدیت رایگان  نسخه 4 این نسخه برای مشتریانی که قبلا  خرید کرده اند رایگان است. یک کارش..

49,000 تومان

طرح تجاری کسب و کار

طرح تجاری کسب و کار

دانلود طرح تجاری   افزایش چندین برابر درآمد در کسب و کار ویژه مدرسین و موسسات آموزشی فایل لایه باز قابل ویرایش در Word+ آپدیت رایگان یک  طرح+ یک ایده جذاب جهت اجرای کسب و کار مدرسین و م..

49,000 تومان

پروپوزال Instagram

پروپوزال Instagram

دانلود طرح پيشنهادي(پروپوزال)  اینستاگرام Instagram، لایه باز ، قابل ویرایش در Word+ آپدیت رایگانبرای اولین بار- نسخه 6  این پروپوزال در 37 صفحه با طراحی فوق العاده جذاب و لوکس | از سری پروپ..

49,000 تومان

ديتابيس ديکشنري زبان انگليسي

ديتابيس ديکشنري زبان انگليسي

فایل دیتابیس دیکشنری نسخه 2 : این نسخه برای مشتریانی که قبلا دانلود کرده اند رایگان است! اگر برنامه نويس موبايل هستيد و مي خواهيد يک اپليکیشن زبان انگليسي بنويسيد!؟ مترجم زبان هستید! دانشجوي..

39,000 تومان

پروپوزال فروشگاه اینترنتی

پروپوزال فروشگاه اینترنتی

دانلود طرح پيشنهادي(پروپوزال) فروشگاه اینترنتی، لایه باز ، قابل ویرایش در Word+ آپدیت رایگانبرای اولین بار- نسخه 6  این پروپوزال در 37 صفحه با طراحی فوق العاده جذاب و لوکس | از سری پروپوزال های ج..

49,000 تومان

موکاپ جلد کتاب

موکاپ جلد کتاب

فايل موکاپ| لايه باز فتوشاپ  جلد کتاب در 3 طرح مجزا و زیبابا استفاده از اين فايل در فتوشاپ فقط با 3 کليک قادر به طراحي يک نماي دور از جلد کتاب خواهيد بوداگر نویسنده اید؟اگر ناشرید؟اگر طراح وب سای..

49,000 تومان

پروپوزال برندینگ سازمانی

پروپوزال برندینگ سازمانی

دانلود طرح پيشنهادي(پروپوزال) برندینگ Branding، لایه باز ، قابل ویرایش در Word+ آپدیت رایگانبرای اولین بار- نسخه 6  این پروپوزال در 36صفحه با طراحی فوق العاده جذاب و لوکس | از سری پروپوزال های جد..

49,000 تومان

پروپوزال مجازي سازي

پروپوزال مجازي سازي

دانلود طرح پيشنهادي(پروپوزال) پروژه پياده سازي مجازي سازي سرور | فایل لایه باز قابل ویرایش در Word+  هدیه نقدی خرید حرفه اي ترين طرح معرفي تکنولوژي مجازي سازي سرور ها با بهترين کيفيتمحتويات ..

49,000 تومان

پروپوزال سناریو نویسی موشن گرافیک

پروپوزال سناریو نویسی موشن گرافیک

پروپوزال حرفه ای سناریو نویسی  موشن گرافیک دانلود طرح پيشنهادي(پروپوزال) پروژه  سناریو نویسی موشن گرافیک  Motion Graphic (موشن گرافیک) فایل لایه باز قابل ویرایش در Word + هدیه نقدی..

49,000 تومان

فاکتور ساز هوشمند اکسل

فاکتور ساز هوشمند اکسل

زیباترین و حرفه ای ترین راهکار توليد فاکتور  (رسمی و غیر رسمی بطور همزمان) با فاکتور ساز هــوشمند اکسل کازیو  MicroSoft Excel يک فايل اکسل/Excel  است  که با برنامه نويسي داخلي..

39,000 تومان

پروپوزال پسیو شبکه

پروپوزال پسیو شبکه

دانلود طرح پيشنهادي(پروپوزال) پروژه پياده سازي  پسیو شبکه ، فایل لایه باز قابل ویرایش در Word + هدیه نقدی خرید نسخه1 ویرایش جدید  بهترین طرح در 12صفحه همراه با پرسشنامه..

49,000 تومان

موکاپ حکاکي سوخته روي چوب

موکاپ حکاکي سوخته روي چوب

حکاکي روي چوب در فتوشاپ   فايل موکاپ| لايه باز فتوشاپبا استفاده از اين فايل در فتوشاپ هر تصويري را که ميخواهيد فقط با 3 کليک به يک طرح گرافيکي  حکاکي سوخته روي چوب مبدل کنيد!فرمت: PSD ل..

--------------------

طرح تجاری نمونه تدوین استراتژی

طرح تجاری نمونه تدوین استراتژی

دانلود طرح تجاری نمونه تدوین استراتژی  فایل لایه باز قابل ویرایش در Word + فونتبا این طرح کسب و کار خود را بهبود دهید و همراه با استراتژی مدوّن استاندارد پیش بروید!یک  نمونه طرح اجرایی مفید ..

29,000 تومان

پروپوزال سیستم‌های ذخیره سازی اطلاعات SAN & NAS

پروپوزال سیستم‌های ذخیره سازی اطلاعات SAN & NAS

دانلود طرح پيشنهادي(پروپوزال) سیستم‌های ذخیره سازی اطلاعات SAN & NAS، لایه باز ، قابل ویرایش در Word+ آپدیت رایگانبرای اولین بار- نسخه 6  این پروپوزال در 37 صفحه با طراحی فوق العاده جذاب و لو..

49,000 تومان

پروپوزال استفاده از استانداردهای مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات در سازمان

پروپوزال استفاده از استانداردهای مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات در سازمان

دانلود طرح پيشنهادي(پروپوزال) استفاده از استانداردهای مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات  در سازمان   فایل لایه باز قابل ویرایش در Word  بهمراه هدیه نقدی خرید10% حقوق فروش این طرح به..

49,000 تومان

دانلود نرم افزار  Manageengine ServiceDesk Plus

دانلود نرم افزار Manageengine ServiceDesk Plus

دانلود رایگان نرم افزار سرویس دسک پلاس Manage engine Service Desk plus  مبتني بر ITIL کاملترين نرم افزار سرويس مديريت خدمات انفورماتيک اگر مشکلی در نصب و یا آشنایی با پیکربندی سرویس دس..

--------------------