بازاریابی و کسب درآمد از کازیو

بازاریابی و کسب درآمد از کازیو

برنامه بازاریابی کازیو

هر روز چندین ساعت را در تلگرام، ایسنتاگرام، واتس اپ، لینکداین، وبلاگ ها، وب سایت ها و... می گذارنیم، این بد نیست! زندگی دیجیتالی بخش عمده ای از عادت ای روزمره ما شده، اما زمانی بد می شود که از این فرصت و در کنار وقت گذاشتن ها، نتوانیم کسب درآمد کنیم.

اما چگونه می توان بدون اینکه درگیر تولید، نگهداری و پشتیبانی چیزی شد، کسب درآمد کرد؟ 

در کازیو امکانی فراهم شده تا از زمان خود هم کسب درآمد کنید.

فقط با روزی یک ساعت در کازیو کسب درآمد خواهید کرد:

1- بعنوان بازاریاب در کازیو ثبت نام کنید.

2- لینک محصولاتی که دوست دارید را انتخاب به اشتراک بگذارید، کجا؟ :گروه های تلگرام، کانال تلگرام، کانال اینستاگرام، شبکه های اجتماعی دیگر، وبلاگ، وب سایت خودتان و هرکجایی که احساس می کنید کسی این لینک شما را می بینید.

3- کسب درآمد کنید و پول برداشت کنید.

کازیو با داشتن بیش از 200 محصول دانلودی جذاب از محبوب ترین فروشگاه های نشر دیجیتالی در ایران است که امتیاز آن متعلق به شرکت مدانت است و از اعتباراتی چون : "مالکیت حقوقی"، "گواهی امنیت سایت "SSL، "نماد اعتماد"، "نشان ملی رسانه های دیجیتال" برخوردار است ضمن اینکه "کیفیت" و "خاص بودن محصولات"، "پشتیبانی" و "پاسخگویی آنلاین" کازیو همواره مورد رضایت 100% کاربران بوده و خواهد بود.

 برنامه بازاریابی کازیو، یک امکان رایگان است  که علاقمندان به کسب درآمد را قادر می سازد تا با قرار دادن لینک محصولات کازیو در وب سایت یا کانال های شبکه اجتماعی خود به تبلیغ محصولات دانلودی بپردازند و از آن کسب درآمد کنند. با خرید کالاها توسط خریداران از طریق لینک هایی که شما  به اشتراک گذاشته اید، کمیسیونی (درصدی از فروش) به شما پرداخت می شود.

نرخ کمیسیون کازیو در حال حاضر 20% می باشد که البته با توجه به نرخ فروش از طریق لینک شما این نرخ افزایش هم خواهد یافت.


پس از ثبت نام در برنامه بازاریابی کازیو هم میتوانید از طریق ایجاد لینک دلخواه، لینکهای بازاریابی خود را ایجاد کنید و هم از طریق افزودن رشته زیر به هر لینک محصولی که در کازیو می بینید.

?tracking=meda

بعنوان مثال

https://www.kazio.ir/Digital-Marketing-rfp?tracking=meda

قوانین کلی بازاریابی در کازیو:

  1. هر گونه استفاده نادرست (شامل تقلب، فریب دادن و یا گمراه کردن شرکت) از سیستم بازایابی در جهت دریافت پورسانت، منجر به غیر فعال شدن اکانت شخص بازاریاب خواهد شد.
  2.  روند بازاریابی باید حتما به گونه ای باشد که شخص خریدار پس از مشاهده و کلیک بر روی بنر/عکس/لینک به سایت کازیو وارد شود و خرید را انجام دهد، در غیر این صورت بازاریابی تعلق نمی گیرد.
  3. کاربر حق ندارد از سیستم بازاریابی جهت خرید سرویس های خود استفاده کند و در صورت تشخیص این مورد کل سیستم بازاریابی به همراه پورسانت های کسب شده غیر فعال می شود.
  4. حداقل درآمد بدون هیچگونه دردسری، بطور  تخمینی روزانه 100.000 تومان برآورد شده است.
  5.   زمان واریز درآمد بازاریابی بصورت هفتگی می باشد و به شماره کارت شما واریز خواهد شد.هیچ محصولي در این گروه وجود ندارد.

گروه محصولات کازيو

پُر دانلودترين محصولات کازيو

پروپوزال طراحي وب سايت

پروپوزال طراحي وب سايت

دانلود نسخه جدید طرح پيشنهادي(پروپوزال) طراحی وب‌سایت ، لایه باز ، قابل ویرایش در Wordنسخه ۷ این پروپوزال در ۴۰ صفحه با طراحی فوق العاده جذاب و لوکس | جهت مشتریانی که قبلا خرید کرده اند رایگان اس..

499,000 تومان

پروپوزال تولید اپلیکیشن موبایل

پروپوزال تولید اپلیکیشن موبایل

دانلود نسخه جدید طرح پيشنهادي(پروپوزال) پروژه تولید اپلیکیشن موبایل ، لایه باز ، قابل ویرایش در Word نسخه ۷ این پروپوزال در ۴۰ صفحه با طراحی فوق العاده جذاب و لوکس | جهت مشتریانی که قبلا خرید ..

499,000 تومان

پروپوزال تولید نرم‌افزار

پروپوزال تولید نرم‌افزار

دانلود طرح پيشنهادي(پروپوزال) پروژه طراحی و تولید نرم افزار سفارشی ، لایه باز ، قابل ویرایش در Word نسخه 7  این نسخه برای مشتریانی که قبلا  خرید کرده اند رایگان است. برنامه نویس هستید؟..

499,000 تومان

فایل اکسل حقوق و دستمزد

فایل اکسل حقوق و دستمزد

 فایل حقوق و دستمزد کازیو سال 1403 ،با دریافت آپدیت رایگان برای سال‌های آتی- یک راهکار  ارزان برای مدیریت حقوق و دستمزد پرسنل در  اکسل  Microsoft Excelیک فایل حرفه ا..

499,000 تومان

پروپوزال دیجیتال مارکتینگ

پروپوزال دیجیتال مارکتینگ

دانلود طرح پيشنهادي(پروپوزال) دیجیتال مارکتینگ ، لایه باز ، قابل ویرایش در Word+ آپدیت رایگان نسخه  ۷  این پروپوزال در ۳۴ صفحه با طراحی فوق العاده جذاب و لوکس |از سری پروپوزال‌های کازیو R..

499,000 تومان

پروپوزال طراحی و اجرای کمپین تبلیغاتی

پروپوزال طراحی و اجرای کمپین تبلیغاتی

دانلود طرح پيشنهادي(پروپوزال) پروژه طراحی و اجرای کمپین تبلیغاتی ، لایه باز ، قابل ویرایش در Word+ آپدیت رایگان نسخه 7 این پروپوزال در  36 صفحه با طراحی فوق العاده جذاب و لوکس | برای اولین بار..

499,000 تومان