حفظ حریم شخصی مشتریان کازيو

حفظ حریم شخصی مشتریان اساس اعتماد شما و اعتبار ماست!

نشر دیجیتال کازيو  کاملا مقید به حفظ و محرمانگی کلیه مشخصات ثبت نامی شماست لذا  نام، ايميل ، تلفن تماس و هيچ اطلاعات ديگري از مشخصات شما به جهت افزايش امنيت بالاي سايت و کاهش ريسک سو استفاده در اختيار هيچ سايت و يا شخص/ شرکت ديگري قرار نخواهد گرفت.

کازيو معتقدست که مشتریان بهترين هميار در معرفی این سایت هستند! و اين همياري در گرو رضايت و اعتماد دوطرفه است

کازيو صرفا از مشخصات شما فقط در موارد زیر از آنها استفاده خواهد کرد :

  1.  حل و فصل اختلافات و مشکلات ناشی از تراکنش های ناموفق احتمالی
  2. جلوگیری و شناسایی فعالیت های غیرمجاز ، مخرب و مشکوک.
  3. توجه داشته باشید که  ۴۴۵۸۲۷۱۷-۰۲۱ و ۴۴۱۱۵۳۲۲-۰۲۱ شماره‌های است که کازیو و یا مدانت از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک و تماس ارتباط برقرار می‌کند.  همچنین این شماره‌‌ سامانه ارسال پیامک دو طرفه  است یعنی مشتریان قادر به ارسال نظرات و یا پاسخ به پیامک ها بصورت رایگان هستند 
  4. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان کازیو، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام کازیو است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به Sale@Kazio.ir اطلاع دهید.
  5. کازیو ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت  قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد،
  6. کلیه حق مادی و معنوی محصولات کازیو مربوط به این شرکت بوده و کپی‌برداری یا بازفروش آن  بدون کسب اجازه کازیو منع قانونی دارد!

پُر دانلودترين محصولات کازيو

پروپوزال طراحي وب سايت با CMS

پروپوزال طراحي وب سايت با CMS

دانلود نسخه جدید طرح پيشنهادي(پروپوزال) پروژه طراحی و انتشار وب سایت با CMS ، (سیستم های مدیریت محتوا)  لایه باز ، قابل ویرایش در Word نسخه  7  این پروپوزال در 35 صفحه با..

190,000 تومان

پروپوزال تولید اپلیکیشن موبایل

پروپوزال تولید اپلیکیشن موبایل

دانلود نسخه جدید طرح پيشنهادي(پروپوزال) پروژه تولید اپلیکیشن موبایل ، لایه باز ، قابل ویرایش در Word نسخه ۷ این پروپوزال در ۴۰ صفحه با طراحی فوق العاده جذاب و لوکس | جهت مشتریانی که قبلا خرید ..

190,000 تومان

پروپوزال تولیدنرم افزار

پروپوزال تولیدنرم افزار

دانلود طرح پيشنهادي(پروپوزال) پروژه طراحی و تولید نرم افزار سفارشی ، لایه باز ، قابل ویرایش در Word نسخه 7  این نسخه برای مشتریانی که قبلا  خرید کرده اند رایگان است. برنامه نویس هستید؟..

190,000 تومان