حفظ حریم شخصی مشتریان کازيو

حفظ حریم شخصی مشتریان اساس اعتماد شما و اعتبار ماست!

نشر دیجیتال کازيو  کاملا مقید به حفظ و محرمانگی کلیه مشخصات ثبت نامی شماست لذا  نام، ايميل ، تلفن تماس و هيچ اطلاعات ديگري از مشخصات شما به جهت افزايش امنيت بالاي سايت و کاهش ريسک سو استفاده در اختيار هيچ سايت و يا شخص/ شرکت ديگري قرار نخواهد گرفت.

کازيو معتقدست که مشتریان بهترين هميار در معرفی این سایت هستند! و اين همياري در گرو رضايت و اعتماد دوطرفه است

کازيو صرفا از مشخصات شما فقط در موارد زیر از آنها استفاده خواهد کرد :

  1.  حل و فصل اختلافات و مشکلات ناشی از تراکنش های ناموفق احتمالی
  2. جلوگیری و شناسایی فعالیت های غیرمجاز ، مخرب و مشکوک.
  3. توجه داشته باشید که  ۴۴۵۸۲۷۱۷-۰۲۱ و ۴۴۱۱۵۳۲۲-۰۲۱ شماره‌های است که کازیو و یا مدانت از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک و تماس ارتباط برقرار می‌کند.  همچنین این شماره‌‌ سامانه ارسال پیامک دو طرفه  است یعنی مشتریان قادر به ارسال نظرات و یا پاسخ به پیامک ها بصورت رایگان هستند 
  4. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان کازیو، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام کازیو است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به Sale@Kazio.ir اطلاع دهید.
  5. کازیو ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت  قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد،
  6. کلیه حق مادی و معنوی محصولات کازیو مربوط به این شرکت بوده و کپی‌برداری یا بازفروش آن  بدون کسب اجازه کازیو منع قانونی دارد!

پُر دانلودترين محصولات کازيو

پروپوزال طراحي وب سايت

پروپوزال طراحي وب سايت

دانلود نسخه جدید طرح پيشنهادي(پروپوزال) طراحی وب‌سایت ، لایه باز ، قابل ویرایش در Wordنسخه ۷ این پروپوزال در ۴۰ صفحه با طراحی فوق العاده جذاب و لوکس | جهت مشتریانی که قبلا خرید کرده اند رایگان اس..

499,000 تومان

پروپوزال تولید اپلیکیشن موبایل

پروپوزال تولید اپلیکیشن موبایل

دانلود نسخه جدید طرح پيشنهادي(پروپوزال) پروژه تولید اپلیکیشن موبایل ، لایه باز ، قابل ویرایش در Word نسخه ۷ این پروپوزال در ۴۰ صفحه با طراحی فوق العاده جذاب و لوکس | جهت مشتریانی که قبلا خرید ..

499,000 تومان

پروپوزال تولیدنرم افزار

پروپوزال تولیدنرم افزار

دانلود طرح پيشنهادي(پروپوزال) پروژه طراحی و تولید نرم افزار سفارشی ، لایه باز ، قابل ویرایش در Word نسخه 7  این نسخه برای مشتریانی که قبلا  خرید کرده اند رایگان است. برنامه نویس هستید؟..

499,000 تومان