پروپوزال چیست و چرا نیاز دارید!؟

پروپوزال چیست و چرا نیاز دارید!؟

پروپوزال یا RFP یا "درخواست پیشنهادی" سندی است که از یک سوی یک سازمان یا شرکتی که علاقمند به خرید یک کالا، خدمات یا دارایی با ارزش است، به تامین‌کنندگان بالقوه برای ارائه‌ی پیشنهادات تجاری درخواست می‌کند و اغلب از طریق یک فرآیند مناقصه انجام می‌شود.

هدف از RFP این است که از شرکت‌ها یا پیمانکاران و مشاوران و ارائه‌دهندگان خدمات دعوت کند تا راه‌حل‌های پیشنهادی خود را در ارتباط با موضوع درخواست شده ارایه کنند.

------

چنین طرح‌هایی باید مدون، جامع و خوانا و شفاف باشد. قدم قبل از RFP یک RFI یا درخواست برای کسب‌ اطلاعات است و قدم بعد از RFP یک RFQ یا درخواست برای پیشنهاد قیمت.

ما در کازیو بعد از تدوین یک استاندارد مشخص برای RFP سعی کردیم همه‌ی طرح‌ها همزمان هم RFI باشد، هم RFP و هم RFQ و علاوه بر آن این نیاز را از دید کافرما دیدیم و هم از دید ارایه‌دهنده‌ی خدمات. بعبارتی پروپوزال‌های کازیو در هر دو طرف پروژه قابل استفاده است و شفافیت و حرفه‌ای بودن شما را نشان می‌دهد.

------

مثلا اگر شما یک آژانس، پیمانکار، مشاور و یا ارائه‌دهنده‌ی خدمات هستید همواره درگیر موضوعی بنام پروپوزال هستید. با ارایه‌ی یک طرح زیبا و مدوم و حرفه‌ای شک نکنید در انتخاب شما تردید نخواهند کرد!

هدف از ارایه پروپوزال:

1.      شناخت دقیق نیاز مشتری

2.      معرفی ارایه‌دهنده‌ی خدمت/محصول

3.      ارایه‌ی ریز نیازمندی‌ها و تحلیل و ارزیابی

4.      چگونگی و فرایند ارایه‌ی محصول/خدمت

5.      افزایش سطح ذهنیت مثبت در کارفرما

6.      شفاف‌سازی بیشتر

7.      اطمینان از درک صحیح چالش ها و راهکارهای ارایه شده عملیاتی بطور مکتوب

8.      برآورد و محاسبات تخمینی مالی

9.      برآورد و محاسبات تخمینی زمانی

10.  مزایا و اهداف حاصل شده نهایی ناشی از پروژه.

که شما را به جذب پروژه‌ی بیشتر رهنمود می‌کند.

www.Kazio.ir

پُر دانلودترين محصولات کازيو

پروپوزال طراحي وب سايت

پروپوزال طراحي وب سايت

دانلود نسخه جدید طرح پيشنهادي(پروپوزال) طراحی وب‌سایت ، لایه باز ، قابل ویرایش در Wordنسخه ۷ این پروپوزال در ۴۰ صفحه با طراحی فوق العاده جذاب و لوکس | جهت مشتریانی که قبلا خرید کرده اند رایگان اس..

499,000 تومان

پروپوزال تولید اپلیکیشن موبایل

پروپوزال تولید اپلیکیشن موبایل

دانلود نسخه جدید طرح پيشنهادي(پروپوزال) پروژه تولید اپلیکیشن موبایل ، لایه باز ، قابل ویرایش در Word نسخه ۷ این پروپوزال در ۴۰ صفحه با طراحی فوق العاده جذاب و لوکس | جهت مشتریانی که قبلا خرید ..

499,000 تومان

پروپوزال تولیدنرم افزار

پروپوزال تولیدنرم افزار

دانلود طرح پيشنهادي(پروپوزال) پروژه طراحی و تولید نرم افزار سفارشی ، لایه باز ، قابل ویرایش در Word نسخه 7  این نسخه برای مشتریانی که قبلا  خرید کرده اند رایگان است. برنامه نویس هستید؟..

499,000 تومان