فروش در کازيو

بدون هيچ سرمايه اي کسب درآمد کنيد!


کازيو صرفا با کيفيت ترين محصول را عرضه مي کند لذا اگر اثري درخور توجه داريد و يا يکي از شخصيت هاي زير هستيد کازيو براي شماست

 • نويسنده، شاعر، مترجم
 • نقاش، گرافيست، طراح
 • برنامه نويس، وب مستر
 • دانشجو، استاد، ناشر، آرشيتکت و يا هنرمند و خواننده ايد!

بسیاری به دنبال تجربه، استعداد  و تخصص شماهستند جزو تیم تولیدکنندگان کازیو شوید و به معنای واقعی کسب درآمد کنید و برند شخصی خود را محبوبت تر و قدرتمندتر بسازید.

باور نداريد بدقت ببينيد و مطالعه کنيد!


3 قدم سريع براي کسب درآمد در کازيو

 1. از طريق درگاه  ارتباطي کازيو با ما مکاتبه نماييد 
 2.  فایل های دیجیتالی   خود را ارسال نماييد از قبیل : کتاب های الکترونیکی ، موسیقی ، فیلم ، نرم افزار ، مقاله ، لوح چند رسانه ی و ... خود را در سیستم آپلود نمایید شما میتوانید هر فرمتی را بصورت نامحدود در سیستم بارگذاری نمایید.و یا به ایمیل Support@Kazio.ir ارسال فرمایید.
 3. پول برداشت کنيد 
 4. سهم شما از فروش آثارتان 80% است.این درصد سهم برای محصولاتی است که حجم آن تا 10 مگابایت باشد!
 5. برای اندازه محصولات بیش از این حجم از 11 تا 100 مگابایت 70%، از 101 تا 500 مگابایت 65% سهم شما خواهد شد  این درصدها ممکن است در آینده تغییر کند...


ردیفحجم فایل
سهم شما از فروش آثارتان
کارمزد بانکی
سهم کازیو از تبلیغ و پشتیبانی
۱تا 10 مگابایت80٪3%
17٪
۲از 11 تا 100مگابایت70٪3%
27٪
۳از 101 تا 50050٪3%
47٪


 • تسويه حساب هرماه به هرمبلغي که باشد صورت ميگيرد.
 • گزارش تعداد فروش کالا در بخش محصول بصورت خودکار درج مي شودو همواره می توانید تعداد فروش را ملاحظه فرمایید این موضوع کاملا سیستمی است و هیچ فرایند دستی در خصوص تعداد فروش انجام نمی شود.
 • گزارش بازديد و سفارش محصول موفق/ناموفق بصورت ماهانه به آدرس ايميل همه توليد کنندگان ايميل مي شود

مزاياي فروش محصولات دانلودي شما در کازيو براي شما

 • بی نياز به کنترل فرايند طراحي فروشگاه کنترل محصول 
 • بی نياز به بررسی وضعيت سفارشات معلق و پيگيري هاي خريد کاربران 
 • طراحي بنر، تبليغ در سايت هاي مختلف، ارايه کدهاي تخفيف و هديه و طراحي گرافيکي همه توسط کازيو صورت ميگيرد.
 • فروش مادام العمر
 • افزايش شهرت و  ایجاد برند شخصی با دسترسي بيشتر به آثار شما
 • داشتن صفحه اختصاصی از رزومه فعالیت شما
 • افزايش درآمد با بالاترین سود
 • دريافت بازخورد نظرات کاربران بر روي محصولات/ آثار شما!
 • کمک به موسسه کودکان سرطاني محک و  کمک به محيط زيست
 • دریافت گزارشات خرید و بازدید از محصولات شما
 • دریافت پیامک و ایمیل کلیه وضعیت ها و تراکنش ها

شما فقط محصول/اثر خود را به ما معرفي کنيد! در کازيو بازي برد- برد است فراموش نکنيد!

  این روزها یکی از دغدغه های اصلی افراد کسب در آمد است و خیلی ها مایل هستند تا از اینترنت کسب درآمد کنند. شاید به این دلیل که کسب درآمد از اینترنت نیاز به سرمایه ی بالایی ندارد. کمی خلاقیت و دانش فنی را چاشنی کار کنید تا به راحتی به درآمدی میلیونی در ماه برسید. وب سایت فروش محصولات دانلودی کازیو نیز همین امکان را برای شما به وجود می آورد. اما بیایید با نحوه ی کار وبسایت kazio.ir آشنا شویم. البته می توانید قبل از هر کاری ثبت نام خود را در چند ثانیه تکمیل کنید.

  مراحل قرارگیری محصول شما در کازیو:

  ۱- تولیدکننده اصلی فایل و مالکیت حقوقی کامل آن باید متعلق به شما باشد و فایل را از جایی نباید  کپی کرده باشید!

  ۲-یک ایمیل حاوی محصول به Sale@Kazio.ir  ارسال فرمایید که حاوی (فایل محصول+ قیمت پیشنهادی شما+ شرح محصول) باشد.

  ۳- پس از بررسی شرکت فایل شما اگر تایید شود آپلود و صفحه محصول شما ایجاد می‌گردد و سپس به شما اطلاع رسانی می شود تا شماره کارت خود را ارسال نمایید.

  ۴- بر اساس فروش محصول سهم شما به شماره کارت شما بصورت  ماهانه واریز میگردد.


  از طریق فروش فایل و محصولات دیجیتالی کسب درآمد کنید!


   کازیو یک فروشگاه  معتبر است که قابلیت فروش محصولات با کیفیت شما را از قیبل محصولات دانلودی حوزه نشر دیجیتال نظیر Apps, eBooks, Software, Music, and Videos دارد ضمن اینکه امکان ارایه زیر فروشگاه یا فروشگاه ساز رایگان را نیز میسرست و شما میتوانید کلیه فایل های خود را در آن به فروش برسانید. برای مثال اگر در ماه اول ۱۰ فایل با قیمت ۵ هزار تومان قرار دهید و هر فایل ۱۰ بار به فروش برسد (مجموعاً ۱۰۰ فروش) به راحتی میتوانید حدود ۵۰۰ هزار تومان در آمد کسب کنید. اما این انتهای مسیر نیست و با کمی تلاش میتوانید درآمد میلیونی داشته باشید. این سایت یک پلتفرم قدرتمند با پشتیبانی آنلاین است که برای خرید و فروش محصولات دیجیتالی مثل نرم افزار، کتاب های الکترونیکی، پروژه، مقاله، جزوه ، پروپوزال ها و هر فایل قابل دانلودی دیگری را در اختیار شما قرار میدهد که با ثبت نام در آن؛ میتوانید یا فروشگاه خود را داشته باشید و یا یک صفحه از محصولاتتان! انتخاب با شماست! همچنین شما میتوانید علاوه بر فروش محصولات اختصاصی خود، سایر محصولات موجود در سیستم را نیز به فروش رسانده و با استفاده از سیستم همکاری در فروش، کسب در آمد نمایید. “


  آیا همه میتوانند از کازیو کسب درآمد کنند؟

  بله کازیو بسیار ساده طراحی شده تا افرادی که اطلاع چندانی در زمینه ی کامپیوتر ندارند هم بتوانند با آن کار کرده و کسب درآمد کنند. مراحل ثبت نام آسان بوده و به راحتی هر چه تمام تر میتوانید فایلهای خود را آپلود و یا به ایمیل Sale@kazio.ir ارسال نموده و پس از فروش، به شماره کارت شما واریز خواهد شد.


  چه فایلهایی را برای آپلود قرار دهیم؟


  میتوانید تمام فرمتهای دیجیتالی و دانلودی را برای فروش آپلود کنید. برای مثال اگر تحقیقی را برای دانشگاه آماده کرده اید میتوانید آن را در کازیو قرار دهید. فایلهای دیگری مثل کتابهای الکترونیکی، برنامه های موبایل، قالب سایت، افزونه و نمونه سوال جزو فایلهای پر فروش هستند. اما به طور کلی از نظر فرمت فایلهای قابل فروش محدودیتی وجود ندارید.البته بشرط آنکه شما مالک اصلی فایل باشید و منع قانونی برابر قوانین جمهوری اسلامی ایران نداشته باشد در صورت اعاده فایل توسط فردی دیگر، محصول مورد نظر از سایت حذف و مسئولیت.

  سلب مسئولیت کازیو

  کازیو فقط از تولیدکنندگان معتبر محصول دریافت میکند و با ارایه نام تولید کننده، و دریافت کلیه اطلاعات تماس و رزومه فروشنده، مجری فروش و پشتیبانی محصولات شما خواهد بود بشرط آنکه شما مالک اصلی فایل باشید و منع قانونی برابر قوانین جمهوری اسلامی ایران نداشته باشد در صورت اعاده فایل توسط فردی دیگر، محصول مورد نظر از سایت حذف و عواقب و مسئولیت آن متوجه مالک فایل خواهد شد و کازیو از هرگونه مسئولیتی مبرا خواهد بود.

  کسب درآمد در کازیو به چه شکلی است؟

  زمانی که فایل شما به فروش رسید، مبلغ فروش مستقیما به موجودی شما در کازیو اضافه میشود و هر ماه در صورت داشتن فروش تسویه حساب بطور خودکار انجام خواهد شد. ثبت نام در کازیو نیاز به پرداخت هیچگونه هزینه ای نداشته و استفاده از تمامی امکانات فروشگاه رایگان است. شما می توانید از هر فروش را سهم خود کنید.


  اما چرا فروش فایل؟

  هر کاربر، دانشجو یا متخصصی در طی دوران تحصیل و کار، حجم زیادی از فایل های آماده را در اختیار دارد که در اکثر مواقع این فایل ها پس طی دوره ی مذکور، بلا استفاده خواهند بود درحالیکه مورد نیاز دیگران هستند؛ اینها می تواند شاملپژوهش ها، طرح ها، برنامه نویسی ها، تحقیق، جزوات، نمونه های اجرایی و دهها نوع فایل قابل دانلود دیگر باشد، واگذاری و فروش این فایلها به دیگران یک منبع درآمد اینترنتی پایدار و سالم است.


  کسانی که وب سایت یا صفحات پر بازدید دارند و یا افرادی که محصولی برای فروش ندارند، چطور میتوانند همکاری کنند؟

  در کازیو امکان همکاری در فروش نیز وجود دارد تا کسانی که محصولی برای فروش ندارند هم بتوانند کسب درآمد داشته باشند. این روش به ویژه برای افرادی ایده آل است که فروشنده های خوبی هستند اما حوصله ی ایجاد محصول را ندارند. مدیران سایتها، وبلاگها و یا حتی کسانی که گروه های پربازدید دارند میتوانند از این امکان استفاده کنند. درصد بازاریاب به طور پیش فرض 3۰% قرار گرفته شده اما برای آن حداقل ۱۰% و حداکثر ۹۰% را میتوان تعیین نمود.


  چرا سیستم کسب درآمد kazio

  1. افزایش فروش حداقل ۱۰۰% در ماه دوم  عرضه محصول شما
  2. ارائه فروشگاه رایگان فروش فایل و محصولات دانلودی
  3. امکان داشتن زیر فروشگاه بصورت اختصاصی برای فروشندگان خاص و پرمحصول
  4. رمزنگاری تمامی فایل های آپلود شده
  5. مجهز به سیستم آنالیز حرفه ای فروش و مشتریان
  6. مجهز به کلیه درگاههای ارتباط با مشتری
  7. پشتیبانی آنلاین مشتری از طرف کازیو بصورت رایگان

  با تمام این توضیحات اگر واقعاً میخواهید در درآمدتان تحولی ایجاد کنید، فروش اینترنتی فایل یکی از بهترین گزینه های موجود است. مسلما فایلهایی در کامپیوتر شما موجود است که سایر افراد حاضر هستند بابت آنها پول پرداخت کنند. پس همین حالا به صورت رایگان در کازیو ثبت نام کنید؛ موفقیت نزدیک است!

  اصول مديريت فروش اينترنتي

  پُر دانلودترين محصولات کازيو

  پروپوزال طراحي وب سايت

  پروپوزال طراحي وب سايت

  دانلود نسخه جدید طرح پيشنهادي(پروپوزال) طراحی وب‌سایت ، لایه باز ، قابل ویرایش در Wordنسخه ۷ این پروپوزال در ۴۰ صفحه با طراحی فوق العاده جذاب و لوکس | جهت مشتریانی که قبلا خرید کرده اند رایگان اس..

  499,000 تومان

  پروپوزال تولید اپلیکیشن موبایل

  پروپوزال تولید اپلیکیشن موبایل

  دانلود نسخه جدید طرح پيشنهادي(پروپوزال) پروژه تولید اپلیکیشن موبایل ، لایه باز ، قابل ویرایش در Word نسخه ۷ این پروپوزال در ۴۰ صفحه با طراحی فوق العاده جذاب و لوکس | جهت مشتریانی که قبلا خرید ..

  499,000 تومان

  پروپوزال تولید نرم‌افزار

  پروپوزال تولید نرم‌افزار

  دانلود طرح پيشنهادي(پروپوزال) پروژه طراحی و تولید نرم افزار سفارشی ، لایه باز ، قابل ویرایش در Word نسخه 7  این نسخه برای مشتریانی که قبلا  خرید کرده اند رایگان است. برنامه نویس هستید؟..

  499,000 تومان

  فایل اکسل حقوق و دستمزد

  فایل اکسل حقوق و دستمزد

   فایل حقوق و دستمزد کازیو سال 1403 ،با دریافت آپدیت رایگان برای سال‌های آتی- یک راهکار  ارزان برای مدیریت حقوق و دستمزد پرسنل در  اکسل  Microsoft Excelیک فایل حرفه ا..

  499,000 تومان

  پروپوزال دیجیتال مارکتینگ

  پروپوزال دیجیتال مارکتینگ

  دانلود طرح پيشنهادي(پروپوزال) دیجیتال مارکتینگ ، لایه باز ، قابل ویرایش در Word+ آپدیت رایگان نسخه  ۷  این پروپوزال در ۳۴ صفحه با طراحی فوق العاده جذاب و لوکس |از سری پروپوزال‌های کازیو R..

  499,000 تومان

  پروپوزال طراحی و اجرای کمپین تبلیغاتی

  پروپوزال طراحی و اجرای کمپین تبلیغاتی

  دانلود طرح پيشنهادي(پروپوزال) پروژه طراحی و اجرای کمپین تبلیغاتی ، لایه باز ، قابل ویرایش در Word+ آپدیت رایگان نسخه 7 این پروپوزال در  36 صفحه با طراحی فوق العاده جذاب و لوکس | برای اولین بار..

  499,000 تومان