فروش در کازيو

بدون هيچ سرمايه اي کسب درآمد کنيد!


کازيو صرفا با کيفيت ترين محصول را عرضه مي کند لذا اگر اثري درخور توجه داريد و يا يکي از شخصيت هاي زير هستيد کازيو براي شماست

 • نويسنده، شاعر، مترجم
 • نقاش، گرافيست، طراح
 • برنامه نويس، وب مستر
 • دانشجو، استاد، ناشر، آرشيتکت و يا هنرمند و خواننده ايد!

بسیاری به دنبال تجربه، استعداد  و تخصص شماهستند جزو تیم تولیدکنندگان کازیو شوید و به معنای واقعی کسب درآمد کنید و برند شخصی خود را محبوبت تر و قدرتمندتر بسازید.

باور نداريد بدقت ببينيد و مطالعه کنيد!


3 قدم سريع براي کسب درآمد در کازيو

 1. از طريق درگاه  ارتباطي کازيو با ما مکاتبه نماييد 
 2.  فایل های دیجیتالی   خود را ارسال نماييد از قبیل : کتاب های الکترونیکی ، موسیقی ، فیلم ، نرم افزار ، مقاله ، لوح چند رسانه ی و ... خود را در سیستم آپلود نمایید شما میتوانید هر فرمتی را بصورت نامحدود در سیستم بارگذاری نمایید.و یا به ایمیل Sale@Kazio.ir ارسال فرمایید.
 3. پول برداشت کنيد 
 4. سهم شما از فروش آثارتان 80% است.این درصد سهم برای محصولاتی است که حجم آن تا 5 مگابایت باشد!
 5. برای اندازه محصولات بیش از این حجم به از 6 تا 50 مگابایت 70%، از 51 تا 100 مکابایت 60% و از 100 به بالا تا 500 مگابایت 50% سهم شما خواهد شد  این درصدها ممکن است در آینده تغییر کند...
سهم شما از فروش آثارتاندرصد تراکنش بانکيسهم کازيو از درج و تبليغ و پشتيباني
80%3%17%

 • تسويه حساب هرماه به هرمبلغي که باشد صورت ميگيرد.
 • گزارش تعداد فروش کالا در بخش محصول بصورت خودکار درج مي شودو همواره می توانید تعداد فروش را ملاحظه فرمایید این موضوع کاملا سیستمی است و هیچ فرایند دستی در خصوص تعداد فروش انجام نمی شود.
 • گزارش بازديد و سفارش محصول موفق/ناموفق بصورت ماهانه به آدرس ايميل همه توليد کنندگان ايميل مي شود

مزاياي فروش محصولات دانلودي شما در کازيو براي شما

 • بی نياز به کنترل فرايند طراحي فروشگاه کنترل محصول 
 • بی نياز به بررسی وضعيت سفارشات معلق و پيگيري هاي خريد کاربران 
 • طراحي بنر، تبليغ در سايت هاي مختلف، ارايه کدهاي تخفيف و هديه و طراحي گرافيکي همه توسط کازيو صورت ميگيرد.
 • فروش مادام العمر
 • افزايش شهرت و  ایجاد برند شخصی با دسترسي بيشتر به آثار شما
 • داشتن صفحه اختصاصی از رزومه فعالیت شما
 • افزايش درآمد با بالاترین سود
 • دريافت بازخورد نظرات کاربران بر روي محصولات/ آثار شما!
 • کمک به موسسه کودکان سرطاني محک و  کمک به محيط زيست
 • دریافت گزارشات خرید و بازدید از محصولات شما
 • دریافت پیامک و ایمیل کلیه وضعیت ها و تراکنش ها

شما فقط محصول/اثر خود را به ما معرفي کنيد! در کازيو بازي برد- برد است فراموش نکنيد!

  این روزها یکی از دغدغه های اصلی افراد کسب در آمد است و خیلی ها مایل هستند تا از اینترنت کسب درآمد کنند. شاید به این دلیل که کسب درآمد از اینترنت نیاز به سرمایه ی بالایی ندارد. کمی خلاقیت و دانش فنی را چاشنی کار کنید تا به راحتی به درآمدی میلیونی در ماه برسید. وب سایت فروش محصولات دانلودی کازیو نیز همین امکان را برای شما به وجود می آورد. اما بیایید با نحوه ی کار وبسایت kazio.ir آشنا شویم. البته می توانید قبل از هر کاری ثبت نام خود را در چند ثانیه تکمیل کنید.

  مراحل قرارگیری محصول شما در کازیو:

  ۱- تولیدکننده اصلی فایل و مالکیت حقوقی کامل آن باید متعلق به شما باشد و فایل را از جایی نباید  کپی کرده باشید!

  ۲-یک ایمیل حاوی محصول به Sale@Kazio.ir  ارسال فرمایید که حاوی (فایل محصول+ قیمت پیشنهادی شما+ شرح محصول) باشد.

  ۳- پس از بررسی شرکت فایل شما اگر تایید شود آپلود و صفحه محصول شما ایجاد می‌گردد و سپس به شما اطلاع رسانی می شود تا شماره کارت خود را ارسال نمایید.

  ۴- بر اساس فروش محصول سهم شما به شماره کارت شما بصورت  ماهانه واریز میگردد.


  از طریق فروش فایل و محصولات دیجیتالی کسب درآمد کنید!

   کازیو یک فروشگاه  معتبر است که قابلیت فروش محصولات با کیفیت شما را از قیبل محصولات دانلودی حوزه نشر دیجیتال نظیر Apps, eBooks, Software, Music, and Videos دارد ضمن اینکه امکان ارایه زیر فروشگاه یا فروشگاه ساز رایگان را نیز میسرست و شما میتوانید کلیه فایل های خود را در آن به فروش برسانید. برای مثال اگر در ماه اول ۱۰ فایل با قیمت ۵ هزار تومان قرار دهید و هر فایل ۱۰ بار به فروش برسد (مجموعاً ۱۰۰ فروش) به راحتی میتوانید حدود ۵۰۰ هزار تومان در آمد کسب کنید. اما این انتهای مسیر نیست و با کمی تلاش میتوانید درآمد میلیونی داشته باشید. این سایت یک پلتفرم قدرتمند با پشتیبانی آنلاین است که برای خرید و فروش محصولات دیجیتالی مثل نرم افزار، کتاب های الکترونیکی، پروژه، مقاله، جزوه ، پروپوزال ها و هر فایل قابل دانلودی دیگری را در اختیار شما قرار میدهد که با ثبت نام در آن؛ میتوانید یا فروشگاه خود را داشته باشید و یا یک صفحه از محصولاتتان! انتخاب با شماست! همچنین شما میتوانید علاوه بر فروش محصولات اختصاصی خود، سایر محصولات موجود در سیستم را نیز به فروش رسانده و با استفاده از سیستم همکاری در فروش، کسب در آمد نمایید. “


  آیا همه میتوانند از کازیو کسب درآمد کنند؟

  بله کازیو بسیار ساده طراحی شده تا افرادی که اطلاع چندانی در زمینه ی کامپیوتر ندارند هم بتوانند با آن کار کرده و کسب درآمد کنند. مراحل ثبت نام آسان بوده و به راحتی هر چه تمام تر میتوانید فایلهای خود را آپلود و یا به ایمیل Sale@kazio.ir ارسال نموده و پس از فروش، به شماره کارت شما واریز خواهد شد.


  چه فایلهایی را برای آپلود قرار دهیم؟

  میتوانید تمام فرمتهای دیجیتالی و دانلودی را برای فروش آپلود کنید. برای مثال اگر تحقیقی را برای دانشگاه آماده کرده اید میتوانید آن را در کازیو قرار دهید. فایلهای دیگری مثل کتابهای الکترونیکی، برنامه های موبایل، قالب سایت، افزونه و نمونه سوال جزو فایلهای پر فروش هستند. اما به طور کلی از نظر فرمت فایلهای قابل فروش محدودیتی وجود ندارید.البته بشرط آنکه شما مالک اصلی فایل باشید و منع قانونی برابر قوانین جمهوری اسلامی ایران نداشته باشد در صورت اعاده فایل توسط فردی دیگر، محصول مورد نظر از سایت حذف و مسئولیت.

  سلب مسئولیت کازیو

  کازیو با اریه نام تولید کننده، و دریافت کلیه اطلاعات تماس و رزومه فروشنده، مجری فروش و پشتیبانی محصولات شما خواهد بود بشرط آنکه شما مالک اصلی فایل باشید و منع قانونی برابر قوانین جمهوری اسلامی ایران نداشته باشد در صورت اعاده فایل توسط فردی دیگر، محصول مورد نظر از سایت حذف و عواقب و مسئولیت آن متوجه مالک فایل خواهد شد و کازیو از هرگونه مسئولیتی مبرا خواهد بود.

  کسب درآمد در کازیو به چه شکلی است؟

  زمانی که فایل شما به فروش رسید، مبلغ فروش مستقیما به موجودی شما در کازیو اضافه میشود و هر ماه در صورت داشتن فروش تسویه حساب بطور خودکار انجام خواهد شد. ثبت نام در کازیو نیاز به پرداخت هیچگونه هزینه ای نداشته و استفاده از تمامی امکانات فروشگاه رایگان است. شما می توانید 95% از هر فروش را سهم خود کنید.


  اما چرا فروش فایل؟

  هر کاربر، دانشجو یا متخصصی در طی دوران تحصیل و کار، حجم زیادی از فایل های آماده را در اختیار دارد که در اکثر مواقع این فایل ها پس طی دوره ی مذکور، بلا استفاده خواهند بود درحالیکه مورد نیاز دیگران هستند؛ اینها می تواند شاملپژوهش ها، طرح ها، برنامه نویسی ها، تحقیق، جزوات، نمونه های اجرایی و دهها نوع فایل قابل دانلود دیگر باشد، واگذاری و فروش این فایلها به دیگران یک منبع درآمد اینترنتی پایدار و سالم است.


  کسانی که وب سایت یا صفحات پر بازدید دارند و یا افرادی که محصولی برای فروش ندارند، چطور میتوانند همکاری کنند؟

  در کازیو امکان همکاری در فروش نیز وجود دارد تا کسانی که محصولی برای فروش ندارند هم بتوانند کسب درآمد داشته باشند. این روش به ویژه برای افرادی ایده آل است که فروشنده های خوبی هستند اما حوصله ی ایجاد محصول را ندارند. مدیران سایتها، وبلاگها و یا حتی کسانی که گروه های پربازدید دارند میتوانند از این امکان استفاده کنند. درصد بازاریاب به طور پیش فرض 3۰% قرار گرفته شده اما برای آن حداقل ۱۰% و حداکثر ۹۰% را میتوان تعیین نمود.


  چرا سیستم کسب درآمد kazio

  1. افزایش فروش حداقل ۱۰۰% در ماه دوم  عرضه محصول شما
  2. ارائه فروشگاه رایگان فروش فایل و محصولات دانلودی
  3. امکان داشتن زیر فروشگاه بصورت اختصاصی برای فروشندگان خاص و پرمحصول
  4. رمزنگاری تمامی فایل های آپلود شده
  5. مجهز به سیستم آنالیز حرفه ای فروش و مشتریان
  6. مجهز به کلیه درگاههای ارتباط با مشتری
  7. پشتیبانی آنلاین مشتری از طرف کازیو بصورت رایگان

  با تمام این توضیحات اگر واقعاً میخواهید در درآمدتان تحولی ایجاد کنید، فروش اینترنتی فایل یکی از بهترین گزینه های موجود است. مسلما فایلهایی در کامپیوتر شما موجود است که سایر افراد حاضر هستند بابت آنها پول پرداخت کنند. پس همین حالا به صورت رایگان در کازیو ثبت نام کنید؛ موفقیت نزدیک است!

  اصول مديريت فروش اينترنتي

  پُر دانلودترين محصولات کازيو

  پروپوزال تولید اپلیکیشن موبایل

  پروپوزال تولید اپلیکیشن موبایل

  دانلود نسخه جدید طرح پيشنهادي(پروپوزال) پروژه طراحی تولید اپلیکیشن موبایل ، لایه باز ، قابل ویرایش در Word نسخه ۷ این پروپوزال در ۴۰ صفحه با طراحی فوق العاده جذاب و لوکس | جهت مشتریانی که قبلا..

  49,000 تومان

  فایل اکسل حقوق و دستمزد

  فایل اکسل حقوق و دستمزد

   فایل حقوق و دستمزد کازیو سال ۱۳۹۹،با دریافت آپدیت رایگان برای سال‌های آتی- یک راهکار  ارزان برای مدیریت حقوق و دستمزد پرسنل در  اکسل  Microsoft Excelیک فایل حرفه ای و ..

  39,000 تومان

  پروپوزال طراحي وب سايت با CMS

  پروپوزال طراحي وب سايت با CMS

  دانلود نسخه جدید طرح پيشنهادي(پروپوزال) پروژه طراحی و انتشار وب سایت با CMS ، (سیستم های مدیریت محتوا)  لایه باز ، قابل ویرایش در Word نسخه 4  این پروپوزال در 35 صفحه با طراحی..

  49,000 تومان

  پروپوزال تولیدنرم افزار

  پروپوزال تولیدنرم افزار

  دانلود طرح پيشنهادي(پروپوزال) پروژه طراحی و تولید نرم افزار سفارشی ، لایه باز ، قابل ویرایش در Word نسخه 7  این نسخه برای مشتریانی که قبلا  خرید کرده اند رایگان است. برنامه نویس هستید؟..

  49,000 تومان

  پروپوزال دیجیتال مارکتینگ

  پروپوزال دیجیتال مارکتینگ

  دانلود طرح پيشنهادي(پروپوزال) دیجیتال مارکتینگ ، لایه باز ، قابل ویرایش در Word+ آپدیت رایگان نسخه 3 این پروپوزال در 30 صفحه با طراحی فوق العاده جذاب و لوکس | صاحب یک کسب و کار سنتی ..

  49,000 تومان

  پروپوزال طراحی و اجرای کمپین تبلیغاتی

  پروپوزال طراحی و اجرای کمپین تبلیغاتی

  دانلود طرح پيشنهادي(پروپوزال) پروژه طراحی و اجرای کمپین تبلیغاتی ، لایه باز ، قابل ویرایش در Word+ آپدیت رایگان نسخه 3 این پروپوزال در 29 صفحه با طراحی فوق العاده جذاب و لوکس | برای اولین بار در کش..

  49,000 تومان

  پروپوزال سئوی وب سایت

  پروپوزال سئوی وب سایت

  دانلود طرح پيشنهادي(پروپوزال) سئوی وب‌سایت، لایه باز ، قابل ویرایش در Word چگونه کارفرما و مشتری را برای سئوی وب سایت مجاب کنیم؟ بهترین طرح برای ارایه حرفه ای سئوی وب سایت به مشتری میخواهید؟ طر..

  49,000 تومان

  پروپوزال تولید و مدیریت محتوا

  پروپوزال تولید و مدیریت محتوا

  دانلود طرح پيشنهادي(پروپوزال) پروژه طراحی تولید و مدیریت محتوا ، لایه باز ، قابل ویرایش در Word+ آپدیت رایگاننسخه 4: این نسخه برای مشتریان عزیزی که قبلا دانلود کرده اند رایگان است.اگر:تولیدکننده محتوا..

  49,000 تومان

  فایل قراردادساز اکسل Excel

  فایل قراردادساز اکسل Excel

  فایل قراردادساز  اکسل Excelتمام قراردادهای پرسنل را  در يک صفحه به راحتی هرچه تمامتر مدیریت کنید!          نسخه 3، این نسخه برای مشتریانی که قبلا خرید کرده اند ..

  39,000 تومان

  پروپوزال VOIP

  پروپوزال VOIP

  دانلود طرح پيشنهادي(پروپوزال) پروژه پياده سازي VOIP فایل لایه باز قابل ویرایش در Word + هدیه نقدی خرید نسخه 4  ویرایش جدید،  این نسخه برای مشتریانی که قبلا دانلود کرده اند رایگان است! ..

  49,000 تومان

  پروپوزال آموزش مجازی

  پروپوزال آموزش مجازی

  دانلود طرح پيشنهادي(پروپوزال) پروژه طراحی  و پیاده سازی انواع راهکارهای آموزش مجازی ، لایه باز ، قابل ویرایش در Word+ آپدیت رایگان مدیر مسئول یک موسسه آموزشی هستید؟ مدرس هستید؟ چگونه کار..

  49,000 تومان

  پروپوزال دوربين‌های مداربسته شبکه

  پروپوزال دوربين‌های مداربسته شبکه

  دانلود طرح پيشنهادي(پروپوزال) دوربین‌های مداربسته تحت شبکه، لایه باز ، قابل ویرایش در Word نسخه 6  این پروپوزال در 38 صفحه با طراحی فوق العاده جذاب و لوکس | از سری پروپوزال های جدید کازیو : ..

  49,000 تومان

  پروپوزال راه اندازی کسب و کار اینترنتی

  پروپوزال راه اندازی کسب و کار اینترنتی

  دانلود نسخه جدید طرح پيشنهادي(پروپوزال) پروژه راه اندازی کسب و کار اینترنتی ، لایه باز ، قابل ویرایش در Word+ آپدیت رایگان نسخه 5  این پروپوزال در 37 صفحه با طراحی فوق العاده ..

  49,000 تومان

  لایسنس اورجینال Manageengine ServiceDesk

  لایسنس اورجینال Manageengine ServiceDesk

  لایسنس اورجینال Manageengine ServiceDesk تحویل سریع و آسانپشتیبانی معتبر شرکت مدانتبدون واسطهپرداخت آنلاین سریع با قابلیت دریافت آخرین آپدیت های نرم افزار  موجود روی سایت شرکت تولی..

  --------------------

  پروپوزال پشتیبانی سخت افزار و شبکه

  پروپوزال پشتیبانی سخت افزار و شبکه

  دانلود طرح پيشنهادي(پروپوزال) پشتیبانی سخت افزار و شبکه لایه باز ، قابل ویرایش در Word+ آپدیت رایگان  نسخه 4 این نسخه برای مشتریانی که قبلا  خرید کرده اند رایگان است. یک کارش..

  49,000 تومان

  پروپوزال Instagram

  پروپوزال Instagram

  دانلود طرح پيشنهادي(پروپوزال)  اینستاگرام Instagram، لایه باز ، قابل ویرایش در Word+ آپدیت رایگانبرای اولین بار- نسخه 6  این پروپوزال در 37 صفحه با طراحی فوق العاده جذاب و لوکس | از سری پروپ..

  49,000 تومان

  پروپوزال برندینگ سازمانی

  پروپوزال برندینگ سازمانی

  دانلود طرح پيشنهادي(پروپوزال) برندینگ Branding، لایه باز ، قابل ویرایش در Word+ آپدیت رایگانبرای اولین بار- نسخه 6  این پروپوزال در 36صفحه با طراحی فوق العاده جذاب و لوکس | از سری پروپوزال های جد..

  49,000 تومان

  طرح تجاری کسب و کار

  طرح تجاری کسب و کار

  دانلود طرح تجاری   افزایش چندین برابر درآمد در کسب و کار ویژه مدرسین و موسسات آموزشی فایل لایه باز قابل ویرایش در Word+ آپدیت رایگان یک  طرح+ یک ایده جذاب جهت اجرای کسب و کار مدرسین و م..

  49,000 تومان

  ديتابيس ديکشنري زبان انگليسي

  ديتابيس ديکشنري زبان انگليسي

  فایل دیتابیس دیکشنری نسخه 2 : این نسخه برای مشتریانی که قبلا دانلود کرده اند رایگان است! اگر برنامه نويس موبايل هستيد و مي خواهيد يک اپليکیشن زبان انگليسي بنويسيد!؟ مترجم زبان هستید! دانشجوي..

  39,000 تومان

  پروپوزال فروشگاه اینترنتی

  پروپوزال فروشگاه اینترنتی

  دانلود طرح پيشنهادي(پروپوزال) فروشگاه اینترنتی، لایه باز ، قابل ویرایش در Word+ آپدیت رایگانبرای اولین بار- نسخه 6  این پروپوزال در 37 صفحه با طراحی فوق العاده جذاب و لوکس | از سری پروپوزال های ج..

  49,000 تومان

  پروپوزال مجازي سازي

  پروپوزال مجازي سازي

  دانلود طرح پيشنهادي(پروپوزال) پروژه پياده سازي مجازي سازي سرور | فایل لایه باز قابل ویرایش در Word+  هدیه نقدی خرید حرفه اي ترين طرح معرفي تکنولوژي مجازي سازي سرور ها با بهترين کيفيتمحتويات ..

  49,000 تومان

  موکاپ جلد کتاب

  موکاپ جلد کتاب

  فايل موکاپ| لايه باز فتوشاپ  جلد کتاب در 3 طرح مجزا و زیبابا استفاده از اين فايل در فتوشاپ فقط با 3 کليک قادر به طراحي يک نماي دور از جلد کتاب خواهيد بوداگر نویسنده اید؟اگر ناشرید؟اگر طراح وب سای..

  49,000 تومان

  پروپوزال پسیو شبکه

  پروپوزال پسیو شبکه

  دانلود طرح پيشنهادي(پروپوزال) پروژه پياده سازي  پسیو شبکه ، فایل لایه باز قابل ویرایش در Word + هدیه نقدی خرید نسخه1 ویرایش جدید  بهترین طرح در 12صفحه همراه با پرسشنامه..

  49,000 تومان

  پروپوزال سناریو نویسی موشن گرافیک

  پروپوزال سناریو نویسی موشن گرافیک

  پروپوزال حرفه ای سناریو نویسی  موشن گرافیک دانلود طرح پيشنهادي(پروپوزال) پروژه  سناریو نویسی موشن گرافیک  Motion Graphic (موشن گرافیک) فایل لایه باز قابل ویرایش در Word + هدیه نقدی..

  49,000 تومان

  فاکتور ساز هوشمند اکسل

  فاکتور ساز هوشمند اکسل

  زیباترین و حرفه ای ترین راهکار توليد فاکتور  (رسمی و غیر رسمی بطور همزمان) با فاکتور ساز هــوشمند اکسل کازیو  MicroSoft Excel يک فايل اکسل/Excel  است  که با برنامه نويسي داخلي..

  39,000 تومان

  طرح تجاری نمونه تدوین استراتژی

  طرح تجاری نمونه تدوین استراتژی

  دانلود طرح تجاری نمونه تدوین استراتژی  فایل لایه باز قابل ویرایش در Word + فونتبا این طرح کسب و کار خود را بهبود دهید و همراه با استراتژی مدوّن استاندارد پیش بروید!یک  نمونه طرح اجرایی مفید ..

  29,000 تومان

  موکاپ حکاکي سوخته روي چوب

  موکاپ حکاکي سوخته روي چوب

  حکاکي روي چوب در فتوشاپ   فايل موکاپ| لايه باز فتوشاپبا استفاده از اين فايل در فتوشاپ هر تصويري را که ميخواهيد فقط با 3 کليک به يک طرح گرافيکي  حکاکي سوخته روي چوب مبدل کنيد!فرمت: PSD ل..

  --------------------

  پروپوزال استفاده از استانداردهای مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات در سازمان

  پروپوزال استفاده از استانداردهای مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات در سازمان

  دانلود طرح پيشنهادي(پروپوزال) استفاده از استانداردهای مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات  در سازمان   فایل لایه باز قابل ویرایش در Word  بهمراه هدیه نقدی خرید10% حقوق فروش این طرح به..

  49,000 تومان

  قرارداد طراحی وب‌سایت

  قرارداد طراحی وب‌سایت

  دانلود نمونه کامل قرارداد طراحی وب‌سایت - لایه باز ، قابل ویرایش در Word برای اولین بار در ایران- نسخه ۷  این قرارداد در ۳۴ صفحه با طراحی فوق العاده جذاب و لوکس | از سری قرار..

  49,000 تومان

  پروپوزال سیستم‌های ذخیره سازی اطلاعات SAN & NAS

  پروپوزال سیستم‌های ذخیره سازی اطلاعات SAN & NAS

  دانلود طرح پيشنهادي(پروپوزال) سیستم‌های ذخیره سازی اطلاعات SAN & NAS، لایه باز ، قابل ویرایش در Word+ آپدیت رایگانبرای اولین بار- نسخه 6  این پروپوزال در 37 صفحه با طراحی فوق العاده جذاب و لو..

  49,000 تومان