داستان کازیو


داستان کازيو

کازيو روي ميز شماست سبدي از کارها و طرح‌هاي بي‌مانند که به شما ديد وسيعي مي‌دهد تا در کسب و کار خود موفق و حرفه‌ای عمل کنيد... فرقي ندارد کارفرما هستيد يا مجري يا رئيس... استفاده از طرح‌ها- ابزارها و پروپوزال‌هاي کاربردي و 100% اجرايي کازيو يک تصوير بزرگ يا Big Picture به شما ميدهد تا آگاه‌تر شويد، بهتر انتخاب کنيد، هوشمندتر تصميم بگيريد و در نهايت دقيقا به همان چيزي را که در ذهن داشتيد برسيد با هزينه‌ي مناسب و تسلط کامل.  زيرا محصولات کازيو نشأت گرفته از يک داستان خلاقانه بلند است پر از نقش‌ها و قهرماناني که شمائيدداستان موفقیت کازیو هم از اعتماد و موفقیت‌های شما حاصل شده که شکل‌گیری سرآغاز این داستان شنیدنی است چگونگی آنرا با هم بخوانیم...


ابزارهاي کاربردي

فايل هاي گرافيکي

پروپوزال هاي تخصصي


داستان کازيو

داستان کازيو حسابي شنيدني است ايده خلق اين سايت به سال 1394برميگردد بدون هيچ کم و کاستي بهتراست آنرا از زبان بنيانگذار اين ايده بخوانيم:

"من، هادي احمدي،  هستم در نوشتن دستي بر آتش دارم و سالها پيش چندين کتاب در زمينه فناوري و ادبيات و شعر نوشته بودم و برخي به زيور چاپ آراسته شدند سال 1389در يک شرکت خودرويي پروژه اي بزرگ در دست داشتم بنام "استاندارد سازي و ارتقاي سيستم ها از ويندوز XP به ويندوز هفت "کاري طاقت فرسا، زمانبر و بسيار بزرگ. چندين ماه روي اين پروژه وقت گذاشتيم و در نهايت براي جلوه دادن تلاش هاي همکارانم و نشان دادن حجم کار، اقدامات انجام شده، برنامه زمانبندي و آمار و نتايج، تصميم گرفتم يک سند تهيه کنم و اين سند جداي از يک ارايه يا Presentation بود هدفم از اين کار اين بود تا مديران در وقت مغتنم جزئيات کامل پروژه را حوصله مطالعه کنند چون هميشه ارايه هاي جلسات خيلي سرسري و کوتاه برگزار مي شد! بنابراين اولين پروپوزال زندگي ام را شخصا نوشتم طرحي در چندين صفحه که به جزييات اجراي اين پروژه بزرگ مي پرداخت چندين روز روي اين مستند کار کردم بارها با وسواس زيادي متن ادبي، فني و حتي تصاوير و جداول آنرا تغيير ميدادم تا چيزي دربيايد که در نهايت رضايت ذهن و قلبم را بدست بياورد من به شخصا روي جزئيات طراحي حساسم! با تمام عشق و وجودم اين کار را مي کردم و در آخر يک سند جامع از اجراي چنين پروژه اي براي معرفي دستاوردها و نتايج آن به مديرانم ارايه کردم که بسيار خاص، تازه و حرفه اي بود....

پس از آن چند سال پروژه هاي مشابه و اسناد مشابه توليد کردم و در انتها در سال 1390 از آن مجموعه خارج شدم و در جايي ديگر بعنوان مدير برنامه ريزي و مهندسي مشغول به کار شدم در شرکت جديد نيز براي جذب پروژه و جلب توجه کارفرمايان و مشتريان به شدت نيازمند پروپوزال بودند آنجا نيز چندين طرح ارايه کردم که انصافا مورد توجه مدير و کارفرما واقع شد بنابراين خلا وجود يک مرجع تخصصي منسجم و الگوي طرح هاي آماده و تجاري سازي آن چالشي بود که بايد خودم دست به کار مي شدم پس تصميم گرفتم اولين مارکت تخصصي ارايه RFP  بطور اخص برای کسب و کارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات و ارتباطات را در ایران طراحي کنم نمونه سايت هاي مشابهي بودند که پروپوزال مي فروختند اما آنها بيشتر طرح هاي دانشجويي بود تا کسب و کار برخي هم که طرح هاي کسب و کار ارايه مي کردند بسيار نازيبا و غيرکارآمد نوشته بودند که بيشتر به درد اخذ وام از بانکها مي خورد تا براي مجاب کردن کارفرما و اجراي عملياتي يک پروژه- اغلب فروشگاه هاي محصولات دانلودي فقط فروشنده فايل هستند! فايلهايي که عملا هيچ کاربردي ندارند. آستين بالا زدم و پس از طراحي فروشگاه اينترنتي، اولين پروپوزال تجاري را بنام "پروپوزال VOIP" نوشتم کمتر از چند روز فروخته شد. با اينکه سايت فاقد اصول مهندسي وب بود و از نمادها وSSL و.. هم بي نصيب بود اما مشخص بود که مورد اقبال است! پس رويکرد توليد استاندارد پروپوزال، دستور العمل ارايه آپديت بطور رايگان و خدمات گفتگوي آنلاين و... را ارايه کردم تا جاي خود را در بازار فناوري کشور باز کند.... ماموريت من تمام شده بود و باقي کار بايد توسط همکاران و توليد کنندگان پيش مي رفت...."


پس از آن با تشکیل تیم،  کازيو موفق به توليد بيش از 1000 صفحه پروپوزال شد همکنون 3000 صفحه ديگر در دست تدوين است مشارکت 30 توليد کننده و همراهي بيش از 5000 مشتري نقطه قوتي براي تداوم کار بود. اما فقط پروپوزال نبود ما در حوزه نشر ديجيتال محصولات کاربردي زيادي هم ارايه کرديم تا طيف وسيعي از فايلهاي دانلودي را براي متخصصين و علاقمندان در دسترس عموم بگذاريم.

کازيو در همان ابتدا کمک هاي مالي به موسسه کودکان سرطاني محک در پيش گرفت و با شعار "هميشه يک کازيو روي ميزتان هست!" براي استفاده از محتواي ديجيتالي بجاي چاپي کمک زيادي در نجات درخت کرد.

تيم کازيو اکنون متشکل از چندين متخصص فناوري، برنامه نويس، گرافيست و مهندس شبکه هاي اجتماعي است و خرسنديم که تداوم بخش راه و ايده خلاقانه بنيانگذار اين درگاه هستم.

کازيو پس از ماهيت يک فروشگاه اينترنتي تبديل به "نشر ديجيتال" شد و توانست نمادها و مجوزهاي فعاليت رسمي را نيز اخذ کند. زیرا کازیو اکنون یک بخش مستقل و کاملا انحصاری و از محصولات رسمی و زیر مجموعه گروه مدا و شرکت مدانت است بنابراین لزوم اخذ مجوزات حقوقی بنام این شرکت  کسب نام فعالیت از وزارت ارشاد تحت عنوان نشر دیجیتال امری کلیدی برای تداوم حیات قانونی کازیو بود 


کازيو ويژگي هاي خاصي دارد...

پشتيباني آنلاين 7 روز هفته، ارايه محتواي کاربردي، ارايه آپديت هاي محصولات بصورت رايگان، ضمانت پرداخت، تضمين کيفيت محصول و دهها ويژگي برجسته ديگر است که خودتان خواهيد ديد....

همکاران ثابت کازيو:

 1. خانم مريم احمدي
 2. آقاي رسول احمدي
 3. خانم طيبه قيدر
 4. آقاي کيانوش هاتفي
 5. خانم نازنين رادمهر
 6. آقاي آرش کياني
 7. خانم سيما دانشور
 8. آقاي فرزاد حسيني

و ساير عزيزان همکاران کازيو هستند که از حمايت شما بي دريغ نيستند.

و امسال در 29 آذر 1398 به پاس تلاش هاي منسجم و اعتماد مشتريان تعداد مشترياني که به کازيو اعتماد کردند به بيش از  5000 نفر  رسيد!

از شما متشکريم ...دستتان را به مهر مي بوسيم

سيستم ارزيابي مشتريان کازيو يک سيستم ماشيني نيست تيم نگهداري و مديريت کازيو شامل افراد صبور و با دقتي هست که تلاش دارد تا صرفا به مشتريان واقعي سرويس را ارايه کند و  افراد سودجو و يا وبگرد که با مشخصات و اطلاعات نادرست مداما در وب سايت ها بدون هيچ هدف و برنامه اي عضو مي شوند و برخي نيز در پي خرابکاري و... هستند را حذف خواهد کرد بر پايه اصل مشتري مداري و رعايت حريم خصوصي مشتريان، کازيو توانسته به چشم انداز بهتري دست يابد و همواره اعتماد مشتريان را به همراه داشته باشد.

اين افتخار بدون همراهي، اعتماد و مهر شما هرگز به‌دست نمي‌آمد...

يک دنيا از شما ممنونيم

با هيچ واژه‌اي نمي‌توان اين‌همه مهر را قدر نهاد

در حوالي شب يلدا شيريني دانه‌هاي پر تعداد انار همراهي‌اتان را در بلندترين شب آريايي با شما جشن مي‌گيريم

ايزد منان را سپاس فراوان که به ما توانايي داد تا در خدمت عزيزاني چون متخصصين، کارآفرينان و علاقمندان باشيم، شما با ما بوديد تا ما در خدمت کودکان محک باشيم و در خدمت تک‌تک شما که بي‌نظيريد شما با همراهي‌اتان به ما انگيزه داديد تا بهترين باشيم صبوري کرديد و خطاها را به ما گوشزد کرديد تا سالم و خالص شويم شبيه قلب مهربان‌اتان

بزرگي حضورتان بيش از اين تعداد است عاشقانه دست‌بوس شماييم.... در اين بين گاهشمار آمار کازيو بشرح زير ارايه مي گردد:

 • 5 آبان 1394- راه اندازي عملياتي سايت کازيو
 • 29  آذر 1398- افزايش تعداد مشتريان کازيو به 5000 نفرپُر دانلودترين محصولات کازيو

پروپوزال تولید اپلیکیشن موبایل

پروپوزال تولید اپلیکیشن موبایل

دانلود نسخه جدید طرح پيشنهادي(پروپوزال) پروژه طراحی تولید اپلیکیشن موبایل ، لایه باز ، قابل ویرایش در Word نسخه ۷ این پروپوزال در ۴۰ صفحه با طراحی فوق العاده جذاب و لوکس | جهت مشتریانی که قبلا..

49,000 تومان

فایل اکسل حقوق و دستمزد

فایل اکسل حقوق و دستمزد

 فایل حقوق و دستمزد کازیو سال ۱۳۹۹،با دریافت آپدیت رایگان برای سال‌های آتی- یک راهکار  ارزان برای مدیریت حقوق و دستمزد پرسنل در  اکسل  Microsoft Excelیک فایل حرفه ای و ..

39,000 تومان

پروپوزال طراحي وب سايت با CMS

پروپوزال طراحي وب سايت با CMS

دانلود نسخه جدید طرح پيشنهادي(پروپوزال) پروژه طراحی و انتشار وب سایت با CMS ، (سیستم های مدیریت محتوا)  لایه باز ، قابل ویرایش در Word نسخه 4  این پروپوزال در 35 صفحه با طراحی..

49,000 تومان

پروپوزال تولیدنرم افزار

پروپوزال تولیدنرم افزار

دانلود طرح پيشنهادي(پروپوزال) پروژه طراحی و تولید نرم افزار سفارشی ، لایه باز ، قابل ویرایش در Word نسخه 7  این نسخه برای مشتریانی که قبلا  خرید کرده اند رایگان است. برنامه نویس هستید؟..

49,000 تومان

پروپوزال دیجیتال مارکتینگ

پروپوزال دیجیتال مارکتینگ

دانلود طرح پيشنهادي(پروپوزال) دیجیتال مارکتینگ ، لایه باز ، قابل ویرایش در Word+ آپدیت رایگان نسخه 3 این پروپوزال در 30 صفحه با طراحی فوق العاده جذاب و لوکس | صاحب یک کسب و کار سنتی ..

49,000 تومان

پروپوزال طراحی و اجرای کمپین تبلیغاتی

پروپوزال طراحی و اجرای کمپین تبلیغاتی

دانلود طرح پيشنهادي(پروپوزال) پروژه طراحی و اجرای کمپین تبلیغاتی ، لایه باز ، قابل ویرایش در Word+ آپدیت رایگان نسخه 3 این پروپوزال در 29 صفحه با طراحی فوق العاده جذاب و لوکس | برای اولین بار در کش..

49,000 تومان

پروپوزال سئوی وب سایت

پروپوزال سئوی وب سایت

دانلود طرح پيشنهادي(پروپوزال) سئوی وب‌سایت، لایه باز ، قابل ویرایش در Word چگونه کارفرما و مشتری را برای سئوی وب سایت مجاب کنیم؟ بهترین طرح برای ارایه حرفه ای سئوی وب سایت به مشتری میخواهید؟ طر..

49,000 تومان

پروپوزال تولید و مدیریت محتوا

پروپوزال تولید و مدیریت محتوا

دانلود طرح پيشنهادي(پروپوزال) پروژه طراحی تولید و مدیریت محتوا ، لایه باز ، قابل ویرایش در Word+ آپدیت رایگان نسخه 4: این نسخه برای مشتریان عزیزی که قبلا دانلود کرده اند رایگان است. اگر: تو..

49,000 تومان

فایل قراردادساز اکسل Excel

فایل قراردادساز اکسل Excel

فایل قراردادساز  اکسل Excelتمام قراردادهای پرسنل را  در يک صفحه به راحتی هرچه تمامتر مدیریت کنید!          نسخه 3، این نسخه برای مشتریانی که قبلا خرید کرده اند ..

39,000 تومان

پروپوزال VOIP

پروپوزال VOIP

دانلود طرح پيشنهادي(پروپوزال) پروژه پياده سازي VOIP فایل لایه باز قابل ویرایش در Word + هدیه نقدی خرید نسخه 4  ویرایش جدید،  این نسخه برای مشتریانی که قبلا دانلود کرده اند رایگان است! ..

49,000 تومان

پروپوزال آموزش مجازی

پروپوزال آموزش مجازی

دانلود طرح پيشنهادي(پروپوزال) پروژه طراحی  و پیاده سازی انواع راهکارهای آموزش مجازی ، لایه باز ، قابل ویرایش در Word+ آپدیت رایگان مدیر مسئول یک موسسه آموزشی هستید؟ مدرس هستید؟ چگونه کار..

49,000 تومان

پروپوزال دوربين‌های مداربسته شبکه

پروپوزال دوربين‌های مداربسته شبکه

دانلود طرح پيشنهادي(پروپوزال) دوربین‌های مداربسته تحت شبکه، لایه باز ، قابل ویرایش در Word نسخه 6  این پروپوزال در 38 صفحه با طراحی فوق العاده جذاب و لوکس | از سری پروپوزال های جدید کازیو : ..

49,000 تومان

لایسنس اورجینال Manageengine ServiceDesk

لایسنس اورجینال Manageengine ServiceDesk

لایسنس اورجینال Manageengine ServiceDesk تحویل سریع و آسانپشتیبانی معتبر شرکت مدانتبدون واسطهپرداخت آنلاین سریع با قابلیت دریافت آخرین آپدیت های نرم افزار  موجود روی سایت شرکت تولی..

--------------------

پروپوزال راه اندازی کسب و کار اینترنتی

پروپوزال راه اندازی کسب و کار اینترنتی

دانلود نسخه جدید طرح پيشنهادي(پروپوزال) پروژه راه اندازی کسب و کار اینترنتی ، لایه باز ، قابل ویرایش در Word+ آپدیت رایگان نسخه 5  این پروپوزال در 37 صفحه با طراحی فوق العاده ..

49,000 تومان

پروپوزال پشتیبانی سخت افزار و شبکه

پروپوزال پشتیبانی سخت افزار و شبکه

دانلود طرح پيشنهادي(پروپوزال) پشتیبانی سخت افزار و شبکه لایه باز ، قابل ویرایش در Word+ آپدیت رایگان  نسخه 4 این نسخه برای مشتریانی که قبلا  خرید کرده اند رایگان است. یک کارش..

49,000 تومان

طرح تجاری کسب و کار

طرح تجاری کسب و کار

دانلود طرح تجاری   افزایش چندین برابر درآمد در کسب و کار ویژه مدرسین و موسسات آموزشی فایل لایه باز قابل ویرایش در Word+ آپدیت رایگان یک  طرح+ یک ایده جذاب جهت اجرای کسب و کار مدرسین و م..

49,000 تومان

پروپوزال Instagram

پروپوزال Instagram

دانلود طرح پيشنهادي(پروپوزال)  اینستاگرام Instagram، لایه باز ، قابل ویرایش در Word+ آپدیت رایگانبرای اولین بار- نسخه 6  این پروپوزال در 37 صفحه با طراحی فوق العاده جذاب و لوکس | از سری پروپ..

49,000 تومان

ديتابيس ديکشنري زبان انگليسي

ديتابيس ديکشنري زبان انگليسي

فایل دیتابیس دیکشنری نسخه 2 : این نسخه برای مشتریانی که قبلا دانلود کرده اند رایگان است! اگر برنامه نويس موبايل هستيد و مي خواهيد يک اپليکیشن زبان انگليسي بنويسيد!؟ مترجم زبان هستید! دانشجوي..

39,000 تومان

پروپوزال فروشگاه اینترنتی

پروپوزال فروشگاه اینترنتی

دانلود طرح پيشنهادي(پروپوزال) فروشگاه اینترنتی، لایه باز ، قابل ویرایش در Word+ آپدیت رایگانبرای اولین بار- نسخه 6  این پروپوزال در 37 صفحه با طراحی فوق العاده جذاب و لوکس | از سری پروپوزال های ج..

49,000 تومان

موکاپ جلد کتاب

موکاپ جلد کتاب

فايل موکاپ| لايه باز فتوشاپ  جلد کتاب در 3 طرح مجزا و زیبابا استفاده از اين فايل در فتوشاپ فقط با 3 کليک قادر به طراحي يک نماي دور از جلد کتاب خواهيد بوداگر نویسنده اید؟اگر ناشرید؟اگر طراح وب سای..

49,000 تومان

پروپوزال برندینگ سازمانی

پروپوزال برندینگ سازمانی

دانلود طرح پيشنهادي(پروپوزال) برندینگ Branding، لایه باز ، قابل ویرایش در Word+ آپدیت رایگانبرای اولین بار- نسخه 6  این پروپوزال در 36صفحه با طراحی فوق العاده جذاب و لوکس | از سری پروپوزال های جد..

49,000 تومان

پروپوزال مجازي سازي

پروپوزال مجازي سازي

دانلود طرح پيشنهادي(پروپوزال) پروژه پياده سازي مجازي سازي سرور | فایل لایه باز قابل ویرایش در Word+  هدیه نقدی خرید حرفه اي ترين طرح معرفي تکنولوژي مجازي سازي سرور ها با بهترين کيفيتمحتويات ..

49,000 تومان

پروپوزال سناریو نویسی موشن گرافیک

پروپوزال سناریو نویسی موشن گرافیک

پروپوزال حرفه ای سناریو نویسی  موشن گرافیک دانلود طرح پيشنهادي(پروپوزال) پروژه  سناریو نویسی موشن گرافیک  Motion Graphic (موشن گرافیک) فایل لایه باز قابل ویرایش در Word + هدیه نقدی..

49,000 تومان

فاکتور ساز هوشمند اکسل

فاکتور ساز هوشمند اکسل

زیباترین و حرفه ای ترین راهکار توليد فاکتور  (رسمی و غیر رسمی بطور همزمان) با فاکتور ساز هــوشمند اکسل کازیو  MicroSoft Excel يک فايل اکسل/Excel  است  که با برنامه نويسي داخلي..

39,000 تومان

پروپوزال پسیو شبکه

پروپوزال پسیو شبکه

دانلود طرح پيشنهادي(پروپوزال) پروژه پياده سازي  پسیو شبکه ، فایل لایه باز قابل ویرایش در Word + هدیه نقدی خرید نسخه1 ویرایش جدید  بهترین طرح در 12صفحه همراه با پرسشنامه..

49,000 تومان

موکاپ حکاکي سوخته روي چوب

موکاپ حکاکي سوخته روي چوب

حکاکي روي چوب در فتوشاپ   فايل موکاپ| لايه باز فتوشاپبا استفاده از اين فايل در فتوشاپ هر تصويري را که ميخواهيد فقط با 3 کليک به يک طرح گرافيکي  حکاکي سوخته روي چوب مبدل کنيد!فرمت: PSD ل..

--------------------

طرح تجاری نمونه تدوین استراتژی

طرح تجاری نمونه تدوین استراتژی

دانلود طرح تجاری نمونه تدوین استراتژی  فایل لایه باز قابل ویرایش در Word + فونتبا این طرح کسب و کار خود را بهبود دهید و همراه با استراتژی مدوّن استاندارد پیش بروید!یک  نمونه طرح اجرایی مفید ..

29,000 تومان

پروپوزال سیستم‌های ذخیره سازی اطلاعات SAN & NAS

پروپوزال سیستم‌های ذخیره سازی اطلاعات SAN & NAS

دانلود طرح پيشنهادي(پروپوزال) سیستم‌های ذخیره سازی اطلاعات SAN & NAS، لایه باز ، قابل ویرایش در Word+ آپدیت رایگانبرای اولین بار- نسخه 6  این پروپوزال در 37 صفحه با طراحی فوق العاده جذاب و لو..

49,000 تومان

پروپوزال استفاده از استانداردهای مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات در سازمان

پروپوزال استفاده از استانداردهای مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات در سازمان

دانلود طرح پيشنهادي(پروپوزال) استفاده از استانداردهای مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات  در سازمان   فایل لایه باز قابل ویرایش در Word  بهمراه هدیه نقدی خرید10% حقوق فروش این طرح به..

49,000 تومان

دانلود نرم افزار  Manageengine ServiceDesk Plus

دانلود نرم افزار Manageengine ServiceDesk Plus

دانلود رایگان نرم افزار سرویس دسک پلاس Manage engine Service Desk plus  مبتني بر ITIL کاملترين نرم افزار سرويس مديريت خدمات انفورماتيک اگر مشکلی در نصب و یا آشنایی با پیکربندی سرویس دس..

--------------------