• معرفی محصولات و خدمات شما در کازیو

معرفی محصولات و خدمات شما در کازیو 

موثرترین و ماندگارترین روش معرفی محصولات و خدمات شما در اینترنت

کازیو محلی مناسب و یکی از بهترین و جدیدترین روش‌های برندسازی و تبلیغات آنلاین برای عرضه، معرفی و فروش محصولات و یا خدمات شماست!

در کازیو، این امکان را فراهم کردیم  که متفاوت از هر نوع تبلیغ دیگری بتوانید بصورت مقرون بصرفه ای نسبت به معرفی خدمات و محصولات، رشد کسب و کار ، افزایش بازدید از سایت شما و تقویت برند شخصی و یا شرکتی  اقدام کنید.

این راهکار  به شما امکان می دهد تا با حدقل هزینه به معرفی محصولات و خدمات خود بپردازید  

تا علاوه بر داشتن یک صفحه اختصاصی از رزومه فعالیت کسب و کار شما بتوانید به معرفی محصول و یا خدماتی خود اقدام کنید ّهزینه ای بسیار کم 

مزایای معرفی محصولات و خدمات شما در کازیو

 1. ایجاد یک صفحه اختصاصی  از رزومه کاری/ شخصی و یا شرکتی شما بعنوان تولیدکننده همراه با لینک به مقاله مورد نظر
 2. لینک مستقیم به وب سایت و یا شبکه های اجتماعی شما
 3. درج مقاله معرفی محصولات و خدمات  در دانشنامه کازیو
 4. تبلیغ و انتشار محصول شما در کلیه شبکه های اجتماعی  بخصوص شبکه کسب و کار لینکداین کازیو با ۵۰.۰00 عضو و سایر کانال های کازیو، توسط کازیو  بصورت رایگان
 5. معرفی صفحه اختصاصی شما + مقالات معرفی خدمات و محصولات شما به موتورهای جستجو بصورت رایگان
 6.  درج کلیه اطلاعات تماس شما در صفحه اختصاصی  بصورت رایگان


 در واقع اینجا، نوعی تبلیغات غیر مستقیم است که بصورت رزومه، خبر و یا در قالب یک مصاحبه یا گزارش یا مقاله در جهت معرفی محصولات و خدمات منتشر میشود ، بنابراین باعث جلب توجه بیشتر مخاطبان شده و همچنین بدلیل اینکه خبر در خبرگزاری ها یا مجله های اینترنتی و یا سایت های معتبر خبری منتشر گردیده است ، کاربران اعتماد بیشتری به شخص یا برند خواهند داشت  

 مزیت های تبلیغ کازیو  نسبت به سایر روش های تبلیغاتی :

 1. هزینه کمتر نسبت به سایر روشهای تبلیغات در اینترنت
 2. داشتن صفحه اختصاصی مادام العمر بعنوان تولیدکننده در کازیو
 3. معرفی محصولات و خدمات شما به شبکه های اجتماعی
 4. جذب مخاطبان بیشتر بخاطر غیر مستقیم بودن و تعداد بازدید بالا و تاثیرگذاری زیاد نسبت به سایر روش های تبلیغاتی
 5.  ماندگاری طولانی مقالات آگهی در کازیو  بر خلاف سایر روشها نظیر: چاپ تراکت، روزنامه ها و رادیو، تلویزیون که تبلیغ تنها در ساعت یا روز خاص منتشر می شود
 6.  دادن لینک بازگشت  به سایت شما در متن معرفی و افزایش بازدید و بهبود رتبه سایت شما در گوگل
 7. امکان فروش محصولات شما بصورت آنلاین با شبکه فروش شتاب
 8. امکان تولید متن مقاله معرفی محصولات و یا خدمات شما
 9. امکان دانلود کاتالوگ محصولات و خدمات شما

 


نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

معرفی محصولات و خدمات شما در کازیو

 • تولیدکننده: کازيو
 • نوع محصول: تبلیغات در کازیو
 • 99,000 تومان


گزینه های موجود


برچسب ها: معرفی محصولات و خدمات شما در کازیو, موثرترین و ماندگارترین روش معرفی محصولات و خدمات شما در اینترنت, کازیو محلی مناسب و یکی از بهترین و جدیدترین روش‌های برندسازی, تبلیغات آنلاین برای عرضه، معرفی و فروش محصولات و یا خدمات شماست! در کازیو، این امکان را فراهم کردیم که متفاوت از هر نوع تبلیغ دیگری بتوانید بصورت مقرون بصرفه ای نسبت به معرفی خدمات و محصولات، رشد کسب و کار, , افزایش بازدید از سایت شما و تقویت برند شخصی و یا شرکتی اقدام کنید این راهکار به شما امکان می دهد تا با حدقل هزینه به معرفی محصولات و خدمات خود بپردازید, تا علاوه بر داشتن یک صفحه اختصاصی از رزومه فعالیت کسب و کار شما, به معرفی محصول و یا خدماتی خود اقدام کنید ّهزینه ای بسیار کم, مزایای معرفی محصولات و خدمات شما در کازیو ایجاد یک صفحه اختصاصی از رزومه کاری/ شخصی و یا شرکتی شما بعنوان تولیدکننده همراه با لینک به مقاله مورد نظر, لینک مستقیم به وب سایت و یا شبکه های اجتماعی شما درج مقاله معرفی محصولات و خدمات در دانشنامه کازیو تبلیغ و انتشار محصول شما در کلیه شبکه های اجتماعی شبکه کسب و کار لینکداین کازیو با 6000 عضو و سایر کانال های کازیو، توسط کازیو بصورت رایگان, معرفی صفحه اختصاصی شما, مقالات معرفی خدمات و محصولات شما به موتورهای جستجو بصورت رایگان, درج کلیه اطلاعات تماس شما در صفحه اختصاصی بصورت رایگان, نوعی تبلیغات غیر مستقیم, بصورت رزومه, خبر و یا در قالب یک مصاحبه یا گزارش یا مقاله در جهت معرفی محصولات و خدمات, جلب توجه بیشتر مخاطبان خبرگزاری ها یا مجله های اینترنتی, کاربران اعتماد بیشتری به شخص یا برند خواهند داشت مزیت های تبلیغ کازیو نسبت به سایر روش های تبلیغاتی, هزینه کمتر نسبت به سایر روشهای تبلیغات در اینترنت, داشتن صفحه اختصاصی مادام العمر بعنوان تولیدکننده در کازیو, معرفی محصولات و خدمات شما به شبکه های اجتماعی, جذب مخاطبان بیشتر بخاطر غیر مستقیم بودن, تعداد بازدید بالا و تاثیرگذاری زیاد نسبت به سایر روش های تبلیغاتی, ماندگاری طولانی مقالات آگهی در کازیو, چاپ تراکت، روزنامه ها و رادیو، تلویزیون, که تبلیغ تنها در ساعت یا روز خاص منتشر می شود دادن لینک بازگشت به سایت شما, در متن معرفی و افزایش بازدید, بهبود رتبه سایت شما در گوگل, امکان فروش محصولات شما بصورت آنلاین با شبکه فروش شتاب, امکان تولید متن مقاله معرفی محصولات و یا خدمات شما, امکان دانلود کاتالوگ محصولات و خدمات شما, رپورتاژ آگهی, رپرتاژ آگهی, تبلیغات در سایت های محبوب, درج مقاله, تبلیغات ارزان, افزایش سئوی سایت, افزایش بازدید سایت, راههای افزایش بازدید سایت, بهترین راه افزایش بازدید سایت, افزایش رانک وب سایت, افزایش فروش اینترنتی, هزینه تبلغات کم, بهترین روش تبلیغات اینترنتی, بهترین روش تبلیغاتی, تقویت برند, درج آگهی در سایت های محبوب, درج آگهی در کازیو, مزیات تبلغات اینترنتی, مزایای رپورتاژ خبری, آگهی رپورتاژ, بک لینک, بک لینک در کازیو, بک لینک چیست, روزهاش افزایش فروش, درج مقاله در وب سایت,

پيشنهادهاي ویژه کازيو

ویژه‌های کازیو
بسته فایل‌های اکسل کسب و کار

بسته فایل‌های اکسل کسب و کار

دانلود بسته فایل‌های اکسل کسب و کار ، فایل های لایه باز قابل ویرایش در  Excel  هر کسب و کاری نیازمند: قراردادساز، فاکتورساز و حقوق و دستمزد است. هر سه محصول را یکجا دانلود نمایید فای..

299,000 تومان 600,000 تومان

ویژه‌های کازیو
بسته پروپوزال‌های استاندارد سازمانی

بسته پروپوزال‌های استاندارد سازمانی

دانلود بسته کامل پروپوزال‌های تخصصی استانداردهای سازمانی، فایل های لایه باز قابل ویرایش در  Word  تمامی پروپوزال های مرتبط در حوزه استانداردهای سازمانی مشتمل بر 10 عنوان را یکجا دا..

149,000 تومان 297,000 تومان

ویژه‌های کازیو
بسته پروپوزال‌های اکتیو شبکه

بسته پروپوزال‌های اکتیو شبکه

دانلود بسته کامل پروپوزال‌های تخصصی سرویس‌های اکتیو شبکه، فایل های لایه باز قابل ویرایش در  Word  تمامی پروپوزال های مرتبط در حوزه سرویس‌های شبکه مشتمل بر 10 عنوان را یکجا دانلود ن..

990,000 تومان 1,990,000 تومان

جديدترين محصولات کازیو

پروپوزال هویت بصری

پروپوزال هویت بصری

دانلود طرح پيشنهادي(پروپوزال) هویت بصری، لایه باز ، قابل ویرایش در Word+ آپدیت رایگانبرای اولین بار- نسخه ۷  این پروپوزال در ۴۰ صفحه با طراحی فوق العاده جذاب و لوکس | از سری پروپوزال های جدید کاز..

199,000 تومان

ویژه‌های کازیو
بسته پروپوزال‌های برندینگ

بسته پروپوزال‌های برندینگ

دانلود بسته کامل پروپوزالهای تخصصی برندینگ ، فایل های لایه باز قابل ویرایش در  Word  تمامی پروپوزال های مرتبط در حوزه بازاریابی، برندینگ و تبلیغات کازیو  مشتمل بر ۱۰ عنوان را ..

990,000 تومان 1,990,000 تومان

پروپوزال رپورتاژ- مقاله‌ی تبلیغاتی

پروپوزال رپورتاژ- مقاله‌ی تبلیغاتی

دانلود طرح پيشنهادي(پروپوزال) رپورتاژ- مقاله‌ی تبلیغاتی، لایه باز ، قابل ویرایش در Word+ آپدیت رایگانبرای اولین بار- نسخه  ۷ این پروپوزال در ۲۸ صفحه با طراحی فوق العاده جذاب و لوکس | از سری پروپو..

199,000 تومان

پُر دانلودترين محصولات کازيو

پروپوزال طراحي وب سايت با CMS

پروپوزال طراحي وب سايت با CMS

دانلود نسخه جدید طرح پيشنهادي(پروپوزال) پروژه طراحی و انتشار وب سایت با CMS ، (سیستم های مدیریت محتوا)  لایه باز ، قابل ویرایش در Word نسخه  4.1  این پروپوزال در 34 صفحه ..

199,000 تومان

پروپوزال تولید اپلیکیشن موبایل

پروپوزال تولید اپلیکیشن موبایل

دانلود نسخه جدید طرح پيشنهادي(پروپوزال) پروژه تولید اپلیکیشن موبایل ، لایه باز ، قابل ویرایش در Word نسخه ۷ این پروپوزال در ۴۰ صفحه با طراحی فوق العاده جذاب و لوکس | جهت مشتریانی که قبلا خرید ..

199,000 تومان

پروپوزال تولیدنرم افزار

پروپوزال تولیدنرم افزار

دانلود طرح پيشنهادي(پروپوزال) پروژه طراحی و تولید نرم افزار سفارشی ، لایه باز ، قابل ویرایش در Word نسخه 7  این نسخه برای مشتریانی که قبلا  خرید کرده اند رایگان است. برنامه نویس هستید؟..

199,000 تومان