دستورالعمل ویرایش و سفارشی سازی پروپوزال‌

 باعث افتخار‌ست که شما کازیو را برای تهیه پروپوزال فنی تخصصی انتخاب‌کرده‌اید. این پروپوزال یک طرح مختصر و مفید برای جلب‌نظر کارفرما یامشتری جهت قبول پروژه‌ای با همین موضوع‌است. اگرچه در خارج از کشور این نوع طرح را RFI می‌نامند (یعنی درخواست برای اطلاعات بیشتر) اما در ایران ما پا را فراتر از آن گذاشتیم و این طرح به‌عنوان ترکیبی از RFI/RFP و RFQ تولید شده تا از مکاتبات و جلسات شما با مشتریان و کارفرمایان جلوگیری شود. اطلاعات بیشتر در این خصوص را از اینجا بخوانید.

پروپوزال و يا ارايه طرح پيشنهادي: يکي از مهم‌ترين اقدامات بسيار کليدي در توسعه‌ی کسب‌ و کار به‌صورت حرفه‌اي و براي جذب مشتري‌است! يک پروپوزال علاوه بر زيبايي در طراحي بايستي داراي محتواي غني، تخصصي و جزييات فني، نکات گرامري، ادبيات قوي نگارش طرح، تصاوير مرتبط، جداول،شرح نیاز، ارایه‌ی راهکار و...باشد تا در نگاه کارفرما يک پيشنهاد واقعي و قابل پياده‌سازي جلوه کند و تمامي اين موارد توسط کارگروه‌های مهندسي و نويسندگان کازيو به دقت رعايت شده که همین امر سبب صرفه‌جویی بسیاری در وقت و هزینه‌های شما خواهدشد. به‌خاطر داشته باشيد پروپوزال، بهترین راه برای معرفی هويت حرفه‌اي کسب و کارست و نمایانگر فن ارتباط با مشتری برای طرح ايده‌ها و توانايي‌هاي فنی و تخصصی شماست و امروزه با توجه به رشد روز افزون نياز به تبليغات، عرضه‌ی پروپوزال جزو مهم‌ترين پیش‌نیازهایی است که برای شروع کار با کارفرما و مشتری بايد داشته باشيد.


نکات مهم در ویرایش و سفارشی سازی پروپوزال:                                

-         پروپوزال در نرم‌افزار وُرد MS-Word تولید‌شده بنابراین برای داشتن کارایی بهتر از نسخه‌های 2013 به بالا استفاده نمایید.

-         فونت‌ این طرح: Shabnam است.این فونت در بسته خریداری شده‌ی شما وجود دارد و آن‌را در فونت‌های ویندوز نصب کنید. یا متن را به فونت دلخواه‌ تغییر دهید.

-         کلمه کازیو را در متن جستجو کنید و نام خود را بعنوان مجری درج نمایید.

-         کلمه مدانت را در متن جستجو کنید و نام کارفرما را درج نمایید.

-         نشانی www.Kazio.ir را در متن جستجو کنید و نام وبسایت خود را جایگزین آن نمایید.

-         لوگوی کازیو و را در صفحه درباره‌ی ما و صفحه آخر حذف و لوگوی خود را بگذارید. همچنین تمام اطلاعات تماس با ما/لیست مشتریان و اسامی کارشناسان خود را تغییر دهید.

-       واترمارک Kazio را از منوی Design به دلخواه تغییر دهید. مشاهده راهنمای تصویری - (بعد از حذف واترمارک ترجیحا واترمارکی با فرمت PNG بدون بکگراند وارد نمایید.)
نکته: در برخی محصولات نظیر قراردادها واترمارک بصورت تصویر پس‌زمینه نیز درج شده برای حذف آن باید روی تنظیمات Header/Footer کلیک کنید و با فعال شدن این قسمت قادر به حذف آن هستید.


 درصورت تمایل برای تغییرات بیشتر نیز:

۱. برای تغییر رنگ جداول ابتدا روی سربرگ جدول کلیک کنید و سپس از منوی Home بر روی گزینه Shading یا آیکن قوطی رنگ کلیک کنید. مشاهده راهنمای تصویری

۲. برای تغییر رنگ تیترها نیز: مشاهده راهنمای تصویری


سایر نکات مهم:

-          استفاده‌ی تجاری از این پروپوزال منعی ندارد اما بازفروش آن به دلیل وجود نسخ اصلی در اختیار کازیو، ممنوع است.

-         پیش از ارسال طرح می‌توانید برخی اطلاعات را از کارفرما دریافت در صفحه پرسشنامه درج کنید تا طرح مختص آن مشتری باشد!

-         پس از انجام ویرایش‌های موردنظر خود حتماً فایل را PDF شده (شبیه نمونه‌ی PDF در همان بسته) به مشتریانتان ارائه نمایید تا الگوی نمایشی به‌هم نریزد.

-         هیچ محصولی از هرگونه عیب و ایرادی مبّرا نیست لذا خواهشمند است غلط تایپی و.. را به ما یادآور شوید تا برای نسخه‌های بعدی اصلاح شود.

از خرید شما بسیار سپاسگزاریم.


پُر دانلودترين محصولات کازيو

پروپوزال طراحي وب سايت

پروپوزال طراحي وب سايت

دانلود نسخه جدید طرح پيشنهادي(پروپوزال) طراحی وب‌سایت ، لایه باز ، قابل ویرایش در Wordنسخه ۷ این پروپوزال در ۴۰ صفحه با طراحی فوق العاده جذاب و لوکس | جهت مشتریانی که قبلا خرید کرده اند رایگان اس..

499,000 تومان

پروپوزال تولید اپلیکیشن موبایل

پروپوزال تولید اپلیکیشن موبایل

دانلود نسخه جدید طرح پيشنهادي(پروپوزال) پروژه تولید اپلیکیشن موبایل ، لایه باز ، قابل ویرایش در Word نسخه ۷ این پروپوزال در ۴۰ صفحه با طراحی فوق العاده جذاب و لوکس | جهت مشتریانی که قبلا خرید ..

499,000 تومان

پروپوزال تولید نرم‌افزار

پروپوزال تولید نرم‌افزار

دانلود طرح پيشنهادي(پروپوزال) پروژه طراحی و تولید نرم افزار سفارشی ، لایه باز ، قابل ویرایش در Word نسخه 7  این نسخه برای مشتریانی که قبلا  خرید کرده اند رایگان است. برنامه نویس هستید؟..

499,000 تومان

فایل اکسل حقوق و دستمزد

فایل اکسل حقوق و دستمزد

 فایل حقوق و دستمزد کازیو سال 1403 ،با دریافت آپدیت رایگان برای سال‌های آتی- یک راهکار  ارزان برای مدیریت حقوق و دستمزد پرسنل در  اکسل  Microsoft Excelیک فایل حرفه ا..

499,000 تومان

پروپوزال دیجیتال مارکتینگ

پروپوزال دیجیتال مارکتینگ

دانلود طرح پيشنهادي(پروپوزال) دیجیتال مارکتینگ ، لایه باز ، قابل ویرایش در Word+ آپدیت رایگان نسخه  ۷  این پروپوزال در ۳۴ صفحه با طراحی فوق العاده جذاب و لوکس |از سری پروپوزال‌های کازیو R..

499,000 تومان

پروپوزال طراحی و اجرای کمپین تبلیغاتی

پروپوزال طراحی و اجرای کمپین تبلیغاتی

دانلود طرح پيشنهادي(پروپوزال) پروژه طراحی و اجرای کمپین تبلیغاتی ، لایه باز ، قابل ویرایش در Word+ آپدیت رایگان نسخه 7 این پروپوزال در  36 صفحه با طراحی فوق العاده جذاب و لوکس | برای اولین بار..

499,000 تومان