رازهای ساخت یک برند شخصی

رازهای  ساخت یک برند شخصی

 همه ما برندهای شخصی هستیم. برنامه های کاری ما ممکن است تفاوت داشته باشد، اما همگی به دنبال یک چیز هستیم: به رسمیت شناخته شدن، احترام، تاثیر گذار بودن و موفقیت. برندسازی شخصی دارای سبک خاصی نیست. برندسازی شخصی چیز عجیبی نیست. شبکه های اجتماعی، چاپ و نشر، بازاریابی، فروش، کار، بازی، عشق و هر آنچه که درباره این موارد می خوانید با هم در برندسازی شخصی جمع شده است.با دانستن این نکته، به شما اعلام می کنم که دانش برندسازی شخصی موضوعی است که شما حتما باید آنرا بفهمید. چیزی است که شخصا باید به تکمیل و توسعه آن بپردازید – – حتی اگر کاری که تا به امروز در این حوزه انجام می دادید و می گفتید کاملا اتفاقی بوده و برنامه ریزی خاصی برای آن نداشته اید.

01- تولید محتوا داشته باشید

تولید محتوا به منظور نشان دادن تخصص شما باید در هسته مرکزی فعالیت های برندسازی شما قرار داشته باشد. بر اشتراک گذاری دانش خود تمرکز کنید و بطور همزمان از داشتن یک دیدگاه قوی و ابراز نظر خود ترس و واهمه نداشته باشید. برای خود جایگاهی را در نظر بگیرید. شما ممکن است در نظر همه مطلوب نباشید، اما مطلوب همه بودن هدف شما نیست. شما در پی شعله ور ساختن علاقه به خود در بین گروه خاصی از افراد مناسب هستید. از انواع مختلف رسانه برای پوشش دادن علایق مختلف بازار هدف خود از قبیل وبلاگ، پادکست، وبینار، ارائه و معرفی در همایش ها و . . . ، کتاب الکترونیک و فایل های ویدئو استفاده کنید.

02- مهارت ها و توانایی خودتان را در اختیار دیگران بگذارید

اساسا برندسازی به معنای پیدا کردن دوستان جدید است. دوستان برای شما چه کاری می کنند؟ آنها امکانات و اختیارات خود را در حد امکان در اختیار شما می گذارند و بیشترین تلاش خود را برای شما انجام می دهند. بنابراین شما هم باید برای آنها به همین صورت رفتار کنید و از امکانات و اختیارات خود به نفع سازمان ها و دوستان خود بهره ببرید. در برابر هر قدم مثبتی که برای شما بر می دارند از آنها تشکر کنید. از دوستان خود بپرسید که به منظور کمک کردن به آنها چه کاری از طرف شما برای آنها ساخته است. بهرتین روش برای در اختیار گذاشتن مهارت ها، عرضه آنهاست کازیو برای عرضه توانایی های شما در زمینه های مختلف آموزشی  و نشر دیجیتال همراه شماست.

03- با دیگران ارتباط برقرار کنید و این ارتباط را حفظ کنید

توسعه و تکامل برند شخصی شما، و در نهایت توانایی شما برای منتفع شدن از ارتباطاتی منتج می شود که پیش از این بر روی آن سرمایه گذاری کرده اید. شبکه سازی را به کار روزانه خود تبدیل کنید و پیوسته در پی توسعه آن باشید. همیشه پیگیر ارتباطاتی که به تازگی حاصل شده باشید، در ارتباط با فرد یا سازمان مذکور باقی بمانید و مهمتر از آن همیشه به تعهدات خود به آن طرف جامعه عمل بپوشانید.

04- مخاطب خود را تعریف کنید

تمرکز وبلاگ شما – و تمام محتوای آن – باید بر خوانندگان شما باشد. نیازهای آنها چه مواردی هستند؟ مشکلات آنها شامل چه مواردی است؟ شما باید بتوانید حدس بزنید، اما با حدس خطر اشتباه کردن را هم در پی خواهید داشت. بهترین روش برای حذف حدس زدن بررسی و مطالعه است. در این رابطه چند سوال مشخص را در مورد اطلاعات جمعیت شناختی و روانشناختی آنها مطرح کنید و سعی کنید با مطالعه به این پرسشها پاسخ دهید. در نتیجه این بررسی، شما می توانید بطور خلاصه جمعیت مخاطب خود را شرح دهید و با هدف تهیه و توسعه محتوایی متمرکز تر تلاش کنید.

05- ارزش پیشنهادی مشخصی را ایجاد کنید

شما چه چیزی می توانید به مخاطب خود عرضه کنید؟ آیا شما منابعی را پیشنهاد می دهید که به دیگران کمک کند تا هوشمندانه تر کار کنند؟ آیا تفکرات رهبری را عرضه می کنید؟ اینها تنها چند نمونه کوچک از این دست هستند. برای این سوال پاسخی کوتاه و ساده ارائه دهید و آن پاسخ ارزش ارائه شده شماست. شما ممکن است نیاز داشته باشید تا این ارزش پیشنهاد شده خود را بررسی و تجربه کنید و در دوره های مختلف آن را تغییر دهید. داشتن یک ارزش پیشنهادی مشخص می تواند به عنوان یک چهارچوب روشن برای تلاش های شما مورد استفاده قرار بگیرد.

06- یک شعار تجاری و جلب توجه کننده برای خود بنویسید

همیشه میزان شلوغی و هیاهو موجود در رسانه های امروزی را به خاطر داشته باشید و بدانید که تاثیر گذاری قوی و البته پر سرعت تا چه میزان حیاتی است. یک روش مناسب برای پاسخ دادن به این چالش گنجاندن ارزش پیشنهادی خود در یک شعار است. در وبسایت شخصی خودم، نوشته ام: “قدرت بازاریابی آنلاین را بجریان بیاندازید”. چگونه می توانید تعهد برند خود را در یک شعار خلاصه کنید؟

07- تصویری عالی و با کیفیت از خود تهیه کنید

ارائه کردن یک تصویر عالی از خودتان به شما کمک می کند تا اعتبار خود را ثابت کنید و در افراد اعتماد سازی کنید. این کار به شما در ارتباط برقرار کردن با رسانه های اجتماعی نیز کمک می کند. این تصویر باید بگونه ای واقعی زیبائی شما را از قسمت شانه به بالا نشان دهد. برای این کار حتی لازم است مقداری هزینه کنید، البته اگر تمایل به صرف هزینه ندارید نیز می توانید از دوستان و اطرافیان خود بخواهید تا چنین تصویری را با استفاده از یک دوربین با کیفیت از شما تهیه کنند، هر چند که باید این فرد تا حدودی از مهارت عکاسی هم برخوردار باشد. بعد از اینکه عکسهای تهیه شده را بررسی کردید، می توانید یک عکس مناسب را انتخاب و از آن بر روی سایت خود و تمامی سایتهای اجتماعی مورد نظر خود استفاده کنید.

08- ظاهری مناسب ایجاد کنید

هر برند به یاد ماندنی، که شامل برند شما هم می شود، باید در تمام ابعاد دارای هماهنگی و تطابق باشد. استفاده از مجموعه متنوعی از لوگوها، رنگها و حروف باعث سردرگمی مخاطب شما می شود. وجهه ای مناسب را با طراحی یک لوگو حرفه ای، استفاده از رنگهای مناسب و تعداد محدودی از انواع مختلف حروف ایجاد کنید. استانداردهای تعیین شده را در تمام ابعاد – – شامل وبسایت، کارتهای ویزیت، تبلیغات و . . . مورد استفاده قرار دهید.

09- رسانه خود را پیدا کنید

یک هدف در توسعه و تکامل برند شخصی شما باید تشکیل چیزی شبیه به یک طایفه باشد – به معنای مجموعه ای از طرفداران اختصاصی که به نوعی روح و روان آنها را در اختیار داشته باشید. شما باید راه بیان و عرضه خودتان به عنوان یک شخص بی همتا و ویژه را بیابید، دقیقا همانطور که هستید. این موضوع تنها یک وظیفه مانند تهیه یک تصویر مناسب برای پروفایل و تنها برای یک بار نیست. این یک فرایند است. سعی نکنید نسخه ای از خود بصورت مکتوب جلوه کنید. خودتان باشید. در متون مکتوب شده هم باید همانگونه که در هنگام صحبت کردن با یک نفر برخورد می کنید، ظاهر شوید.

10- یک لیست ایمیلی فراهم کنید

برندسازی شخصی در قسمتهایی همان بازاریابی آنلاین است. با ارزشترین دارائی که یک بازاریاب آنلاین همیشه می تواند آرزوی داشتن آن را داشته باشد، یک لیست از ایمیل های مختلف است – البته ایمیل از افرادی که خودشان دست بلند کرده و نسبت به در اختیار شما قرار گرفتن ایمیلشان ابزار تمایل کرده اند. یک پیشنهاد جذاب مانند ارائه یک کتاب الکترونیک یا یک وبیناری که آمادگی اجرای آن را دارید، تهیه کنید و قرار دادن یک صفحه فرود را در جایی در نظر بگیرید که آمادگی دریافت ایمیل آدرس های مخاطبان را داشته باشد.

11- وارد یک مکالمه دو سویه شوید

دوره تک گوئی بازاریاب دیگر تمام شده و این سبک کار کردن در عمل مرده است. تمام افرادی که در پشت برندهای شخصی بزرگ قرار دارند، سخنوران بسیار توانایی هستند. آنها ابتدا گوش می دهند و سپس پاسخ می دهند.فقط افراد سر سخت از دنیای قدیم بازاریابی هستند که همچنان تصور می کنند بازاریابان و فعالان حوزه تبلیغات باید پیوسته صحبت کنند و مصرف کنندگان هم گوش دادن را برگزینند. مشتریان خود را از طریق شرکت در نظر سنجی، پر کردن پرسشنامه، درج نطرات در رابطه با مطالب وبلاگ، فروم و البته رسانه های اجتماعی تشویق به هم آهنگ شدن با دیگران نمائید. در مسیر تبدیل شدن به یک برند شخصی، هدف شما باید روشن کردن و به جریان انداختن گفتگوهایی معنا دار و مرتبط با برند در سطح جامعه خودتان باشد.

12- محفلی از افراد تاثیرگذار را تشکیل دهید

همچنان که اقدام به ساخت برند شخصی خود می کنید، راههای مختلفی هم برای تاثیر گذار بودنتان وجود دارد. از طریق بکار گیری تاثیر و نفوذ دیگران می توانید میزان اثر گذاری خود را بالا ببرید. مجموعه محتوایی را تهیه کنید که قدرت دیگر رهبران و کار آنها را به رسمیت شناخته و تائید کند. از دیگر کارشناسان بخواهید تا به تهیه محتوای شما کمک کنند. محفلی از دوستان و فعالان حوزه خود را در شبکه های لینکداین، گوگل+، و دیگر رسانه های اجتماعی گرد هم آورید. از افرادی که می شناسید بخواهید تا شما را به دیگر افرادی که می شناسند معرفی کنند (گاهی از آن تحت عنوان شبکه سازی هم نام برده می شود) و بدنبال فرصتهای همکاری با یکدیگر باشید. لیست وبلاگ ها و کتابهایی را که مطالعه کرده اید منتشر کنید. از دیگر وبلاگ ها در مورد فرصت نگارش مطلب به عنوان نگارنده مهمان پرسش کنید. محتوای تولید شده توسط دیگرانی را که مورد تائید شماست به اشتراک بگذارید.

نویسنده : فرشید رمضانی

پُر دانلودترين محصولات کازيو

پروپوزال تولید اپلیکیشن موبایل

پروپوزال تولید اپلیکیشن موبایل

دانلود نسخه جدید طرح پيشنهادي(پروپوزال) پروژه طراحی تولید اپلیکیشن موبایل ، لایه باز ، قابل ویرایش در Word+ هد..

39,000 تومان

فایل اکسل حقوق و دستمزد

فایل اکسل حقوق و دستمزد

 فایل حقوق و دستمزد کازیو سال 98 ، یک راهکار  ارزان برای مدیریت حقوق و دستمزد پرسنل در  ..

29,000 تومان

پروپوزال طراحي وب سايت با CMS

پروپوزال طراحي وب سايت با CMS

دانلود نسخه جدید طرح پيشنهادي(پروپوزال) پروژه طراحی و انتشار وب سایت با CMS ، (سیستم های مدیریت ..

39,000 تومان

پروپوزال تولیدنرم افزار

پروپوزال تولیدنرم افزار

دانلود طرح پيشنهادي(پروپوزال) پروژه طراحی و تولید نرم افزار سفارشی ، لایه باز ، قابل ویرایش در Word+ هدیه خرید..

39,000 تومان

پروپوزال دیجیتال مارکتینگ

پروپوزال دیجیتال مارکتینگ

دانلود طرح پيشنهادي(پروپوزال) دیجیتال مارکتینگ ، لایه باز ، قابل ویرایش در Word+ هدیه خرید نسخه 3 این پروپو..

39,000 تومان

پروپوزال VOIP

پروپوزال VOIP

دانلود طرح پيشنهادي(پروپوزال) پروژه پياده سازي VOIP فایل لایه باز قابل ویرایش در Word + هدیه نقدی خرید نسخه 4..

39,000 تومان

قراردادساز هوشمند  اکسل

قراردادساز هوشمند اکسل

تمام قراردادهای پرسنل را  در يک صفحه به راحتی هرچه تمامتر مدیریت کنید!          ..

29,000 تومان

پروپوزال سئوی وب سایت

پروپوزال سئوی وب سایت

دانلود طرح پيشنهادي(پروپوزال) سئوی وب سایت، لایه باز ، قابل ویرایش در Word+ هدیه خرید چگونه کارفرما و مشت..

39,000 تومان

موکاپ جلد کتاب

موکاپ جلد کتاب

فايل موکاپ| لايه باز فتوشاپ  جلد کتاب در 3 طرح مجزا و زیبابا استفاده از اين فايل در فتوشاپ فقط با 3 کليک ..

49,000 تومان

پروپوزال طراحی و اجرای کمپین تبلیغاتی

پروپوزال طراحی و اجرای کمپین تبلیغاتی

دانلود طرح پيشنهادي(پروپوزال) پروژه طراحی و اجرای کمپین تبلیغاتی ، لایه باز ، قابل ویرایش در Word+ هدیه خرید ..

39,000 تومان

پروپوزال دوربين شبکه

پروپوزال دوربين شبکه

دانلود طرح پیشنهادی(پروپوزال) پروژه پیاده سازی دوربين مداربسته تحت شبکه، فایل لایه باز قابل ویرایش در Wor..

39,000 تومان

ديتابيس ديکشنري زبان انگليسي

ديتابيس ديکشنري زبان انگليسي

فایل دیتابیس دیکشنری نسخه 2 : این نسخه برای مشتریانی که قبلا دانلود کرده اند رایگان است! اگر برنامه نويس..

49,000 تومان

پروپوزال تولید و مدیریت محتوا

پروپوزال تولید و مدیریت محتوا

دانلود طرح پيشنهادي(پروپوزال) پروژه طراحی تولید و مدیریت محتوا ، لایه باز ، قابل ویرایش در Word+ هدیه خرید ..

39,000 تومان

موکاپ  حکاکي سوخته روي چوب

موکاپ حکاکي سوخته روي چوب

حکاکي روي چوب در فتوشاپ   فايل موکاپ| لايه باز فتوشاپبا استفاده از اين فايل در فتوشاپ هر تصويري را ک..

--------------------

پروپوزال  سناریو نویسی موشن گرافیک

پروپوزال سناریو نویسی موشن گرافیک

پروپوزال حرفه ای سناریو نویسی  موشن گرافیک دانلود طرح پيشنهادي(پروپوزال) پروژه  سناریو نویسی مو..

39,000 تومان

پروپوزال مجازي سازي

پروپوزال مجازي سازي

دانلود طرح پيشنهادي(پروپوزال) پروژه پياده سازي مجازي سازي سرور | فایل لایه باز قابل ویرایش در Word+  هدیه..

39,000 تومان

دانلود نرم افزار   Manageengine ServiceDesk Plus

دانلود نرم افزار Manageengine ServiceDesk Plus

دانلود رایگان نرم افزار سرویس دسک پلاس Manage engine Service Desk plus  مبتني بر ITIL کاملترين ..

--------------------

دانلود نرم افزار   Manageengine ServiceDesk Plus

دانلود نرم افزار Manageengine ServiceDesk Plus

دانلود رایگان نرم افزار سرویس دسک پلاس Manage engine Service Desk plus  مبتني بر ITIL اگر مشکلی د..

----------

بسته کامل سرویس دسک پلاس فارسی Manageengine ServiceDesk

بسته کامل سرویس دسک پلاس فارسی Manageengine ServiceDesk

بسته کامل فارسی سرویس دسک پلاس Manageengine ServiceDesk plus   محبوب ترین نرم افزار مدیریت خدمات مب..

6,800,000 تومان

دانلود اپلیکشین نسخه اندرویدی  Manageengine ServiceDesk

دانلود اپلیکشین نسخه اندرویدی Manageengine ServiceDesk

دانلود رایگان اپلیکشین نسخه اندرویدی  Manageengine ServiceDesk  Manage engine Service Desk plus &nbs..

Free

قالب وب سايت وردپرس ترنج

قالب وب سايت وردپرس ترنج

قاب عکسي از روياهاي شما در قالب ترنج!قالب عکاسی وردپرس ترنج “Toranj” یک قالب گالری عکس حرفه ای می باشد که دارا..

--------------------

21 فونت کازيو

21 فونت کازيو

جذابترين و کارآمد ترين فونت هاي فارسي طراحي شده 201621 فونت دست چين کازيو  100% مناسب برايطراحان وبگرافيس..

--------------------

پروپوزال پیاده سازی آموزش مجازی

پروپوزال پیاده سازی آموزش مجازی

دانلود طرح پيشنهادي(پروپوزال) پروژه طراحی  و پیاده سازی انواع راهکارهای آموزش مجازی ، لایه باز ، قابل ویر..

39,000 تومان

پروپوزال  موشن گرافیک

پروپوزال موشن گرافیک

پروپوزال حرفه ای طراحی  موشن گرافیکدانلود طرح پيشنهادي(پروپوزال) پروژه طراحی Motion Graphic (موشن گرافیک)..

39,000 تومان

سيستم تحت وب آزمون آنلاين

سيستم تحت وب آزمون آنلاين

کارآمدترين سيستم مديريت آزمون ها تحت وب   ويژه دانشگاهها، مراکز آموزشي و کليه سازمان ها براي آزمون آنلاي..

تماس بگیرید

لایسنس اورجینال Manageengine ServiceDesk

لایسنس اورجینال Manageengine ServiceDesk

لایسنس اورجینال Manageengine ServiceDesk  تحویل سریع و آسان پشتیبانی معتبر شرکت مدانت بد..

تماس بگیرید

Towel Root

Towel Root

بهترين راهکار براي رووت کردن گوشي اندرويد بدون نياز به کامپيوترتاول رووت  يا TowelRootدر حقيقت يک نرم افز..

--------------------

قالب چرخ دنده متحرک در دست ساخت کازيو

قالب چرخ دنده متحرک در دست ساخت کازيو

طرحي نو براي شماقالب در دست ساخت انيميشني با حجم کمتر از 200 کيلوبايت!قالب HTML 5 در دست ساخت با طرح چرخ ..

--------------------

طرح تجاری کسب و کار

طرح تجاری کسب و کار

دانلود طرح تجاری   افزایش 290 برابر درآمد در کسب و کار ویژه مدرسین و موسسات آموزشی فایل لایه باز قابل ویر..

39,000 تومان

پروپوزال سرويس ايميل سازماني Microsoft Exchange

پروپوزال سرويس ايميل سازماني Microsoft Exchange

دانلود پروپوزال سرويس ايميل سازماني Microsoft Exchange ، فایل لایه باز قابل ویرایش در Word _+ هدیه خرید ي..

39,000 تومان

Link to This Pageqrcode