گرافيک ريور

اگر طراح وب و يا گرافيست و حتي اگر عکاس هستيد قطعا و يا محتملا  با سایت گرافیک ریور GraphicRiver آشنایی دارید ، این وب سایت یکی از مطرح ترین و حرفه ای ترین مرجع های وب و گرافیک می باشد ، از این سایت بیشتر به عنوان وب المنت Web Elements یاد می کنند ، این سایت که زیر مجموعه شبکه بزرگ Envato به شمار می رود ، جایگاه ویژه ای بین طراحان وب سایت و گرافیست به وجود آورده است .

این سایت بسیار حرفه ای مخصوص هم افرادي عادي است هم گرافيست هاي حرفه

قیمتهای سایت هم برای معمولا 29 دلار، کارت ویزیت 6$ و بنر 4$ دلار تعیین شده که براي خريد در داخل کشور کمي و يا تقريبا بالاست.

پيوند سايت اصلي گرافيک ريور

پُر دانلودترين محصولات کازيو

پروپوزال تولید اپلیکیشن موبایل

پروپوزال تولید اپلیکیشن موبایل

دانلود نسخه جدید طرح پيشنهادي(پروپوزال) پروژه تولید اپلیکیشن موبایل ، لایه باز ، قابل ویرایش در Word نسخه ۷ این پروپوزال در ۴۰ صفحه با طراحی فوق العاده جذاب و لوکس | جهت مشتریانی که قبلا خرید ..

59,000 تومان

پروپوزال طراحي وب سايت با CMS

پروپوزال طراحي وب سايت با CMS

دانلود نسخه جدید طرح پيشنهادي(پروپوزال) پروژه طراحی و انتشار وب سایت با CMS ، (سیستم های مدیریت محتوا)  لایه باز ، قابل ویرایش در Word نسخه 4  این پروپوزال در 35 صفحه با طراحی..

59,000 تومان

فایل اکسل حقوق و دستمزد

فایل اکسل حقوق و دستمزد

 فایل حقوق و دستمزد کازیو سال ۱۳۹۹،با دریافت آپدیت رایگان برای سال‌های آتی- یک راهکار  ارزان برای مدیریت حقوق و دستمزد پرسنل در  اکسل  Microsoft Excelیک فایل حرفه ای و در..

59,000 تومان