دانشنامه کازيو

کمک هاي نقدي کازيو به محک

2021/04/08 15:51:04

کمکهای نقدی کازیو

ایمیل سازمانی چیست؟

2021/02/05 14:48:07

ایمیل سازمانی چیست؟

..

ایمیل  یا رایانامه (پست/نامه الکترونیکی) یکی از پُرکاربردترین فرآورده‌های خدمات اینترنتی در سراسر جهان است که از آن برای ارسال و دریافت نامه‌های الکترونیک استفاده می‌شود منظور از نامه‌های الکترونیک پرونده‌هایی است از آدرس مبدا و از طریق اینترنت برای مخاطب(مخاطبین) که دارای آدرس مقصد است ارسال می‌شود محتوای هر ایمیل می‌تواند یک متن ساده، چندرسانه‌ای و یا فایل‌های باشد که به پیوست آن ارسال شده. از همان بدو تولد ارتباطات جهانی شبکه و اینترنت استفاده از ایمیل، موضوعی کلیدی و محبوب بود که سرویس‌دهندهای زیادی آنرا ارایه می‌کردند و توسط کاربران در سراسر جهان مورد استفاده قرار می‌گرفت اما در بحث کسب و کار وجود یک ایمیل شخصی چندان کاربردی و پرستیژ تجاری لازم را ندارد بنابراین برای ایجاد ارتباط دوسویه و مستمر با پرسنل داخل سازمان و مشتریان بیرون سازمان، سرویس‌های ایمیل سازمانی  عرضه شده تا با نام دامنه‌ی آن شرکت، علاوه بر تبادل اطلاعات و انتقال اسناد، وجهه و ماهیت رسمی و حرفه‌ای به کسب و کار دهد. امروزه ایمیل سازمانی یکی از شریان‌های ارتباطی هر کسب و کاری است پس وجود یک سرویس ایمن، رمزنگاری‌شده برای تبادل اطلاعات، سریع، با دشبوردهای مدیریتی آسان و دقیق و با امکان کنترل هرزنامه‌ها و ایمیل‌های مخرب، امکان گزارش‌گیری ارسال موفقیت‌آمیز ارسال و دریافت ایمیل‌ها، کنترل ویروس‌ها و تروجان‌ها، بایگانی ایمیل‌های قدیمی و گرفتن فایل پشتیبان و همه و همه باعث شده تا جدیت استفاده از سرویس‌های ایمیل تجاری بیش از هر زمان دیگری مورد توجه واقع گردد. در فضای تجارت درون مرزی و حتی برون مرزی، داشتن یک سرور ایمیل اختصاصی با دهها ایمیل سازمانی برای ارتباط‌گیری با جهان با تمام مزایای آن امری حیاتی در هر کسب و کاری محسوب می‌شود. سرویس‌دهنده‌های بسیاری بصورت ابری و یا محلی امکان ارایه‌ی سرویس ایمیل سازمانی را فراهم کرده‌اند که به نسبت طیف کاربرد، کارایی و سادگی و قابلیت‌های آن مورد ارزیابی و استفاده قرار می‌گیرند. بنابراین لزوم داشتن یک سرویس ایمیل سازمانی چیزی نیست که براحتی بتوان از آن چشم‌پوشی کرد.عکاسی تبلیغاتی چیست؟

2021/01/26 13:32:26

عکاسی تبلیغاتی چیست؟

..


تفاوتی نمی‌کند چه کسب و کاری دارید، محصول دارید یا خدمت، خط تولید دارید یا تیم تولید؟ در هر صورت هر تجارتی برای نمایاندن آنچه که عرضه می‌کند نیازمند عکاسی تبلیغاتی  است که از آن بعنوان عکاسی صنعتی  نیز یاد می‌کنند. تعریف دقیقی که می‌توان از ماهیت این عکاسی تبلیغاتی بکار برد این است که هدف از این نوع عکاسی، نمایش‌دادن محصول یا خدمت در عکس است که می‌تواند جلوه‌ی بیشتری از خود آن داشته باشد. عکاسی تجاری واژه‌ی صحیح انگلیسی است و در ایران بعنوان عکاسی صنعتی شناخته می‌شود و در حقیقت نوعی از عکاسی کاملا تخصصی است که عبارتست از تصویربرداری حرفه‌ای به صورت علمی و با مهارت خاص که خروجی آن در طراحی کاتالوگ، پوستر و یا بصورت دیجیتالی در دنیای تجارت آنلاین مورد استفاده قرار می‌گیرد. عکاس صنعتی در زمان گرفتن عکس، بر روی چگونگی جلب توجه مخاطب به بخشی از عکس متمرکز می‌شود. عکاسی صنعتی مانند سایر عکاسی‌های حرفه‌ای با تنظیم نور، زاویه و خلاقیت و ذوق هنری رابطه‌ی مستقیمی دارد. از آنجایی که بحث عمده‌ی عکاسی صنعتی پوشش محصولات و خدمات و فعالیت‌ها در قالب تبلیغات و نمایاندن آن به مخاطب است از این رو از آن بعنوان عکاسی تبلیغاتی نام می‌برند که البته این نوع عکاسی زیرشاخه‌ی عکاسی صنعتی است و وظیفه دارد تا از محصولات، کالاها، تولیدات و خدمات افراد یا شرکت‌‌ها عکس‌برداری ‌کند. در اصل رسالت عکاس در عکاسی تبلیغاتی، این است که عکس نهایی کاملا واقعیت محصولات را بیشتر از خود محصول نشان دهد! امروزه فروشگاه‌های آنلاین، خرده‌فروشی‌ها، شرکت‌های گردشگری، هتلداری، صنایع، ماشین آلات، معادن، خودرو، اغذیه، سلامت، زیبایی، تولید محتوا، صنایع دستی، پوشاک، لوازم خانگی و تقریباً تمام کسب و کارها نیازمند استفاده از رویکرد عکاسی صنعتی هستند. اهمیت استفاده از عکاسی صنعتی آنقدر زیاد است که در کوتاهترین مدت می‌تواند علاوه بر تقویت برند تجاری شما سبد فروش محصول و یا خدماتتان را نیز به شدت افزایش دهد. عکاسی صنعتی با تمرکز بر لابراتوار حرفه‌ای، دوربین‌های قدرتمند، نورپردازی، جلوه‌نمایی و گرافیک و روتوش تصاویر گرفته شده ضمن بزرگنمایی محصول/خدمت در ذهن مخاطب آنرا جذاب نیز خواهد کرد.

..کدهاي تخفيف کازيو

2021/01/23 12:54:45

به دو صورت شما از تخفیفات کازیو بهره‌مند می‌شوید: 

۱- کدهاي تخفيف کازيو

این کدها تخفیف در کانال تلگرام کازیو به نشانی https://t.me/Kazio  و با کلیک بر روی لینک زیر مرتبا اعلام می شود... برای بهره مندی از تخفیفات عضو کانال تلگرام کازیو شوید. این کدهای تخفیف مرتبا به مناسیت‌های مختلف و با درصدهای متفاوت عرضه می‌شود

شکی نیست که شما انتظار خرید به صرفه ، با کیفیت، پشتیبانی فوری و با قیمت مناسب از کازیو دارید... بنابراین علیرغم ارایه تخفیفات بهترین محصول را از کازیو خواهید خرید. کازیو را در کانالهای اجتماعی دنبال کنید- همراهی‌اتان دنیایی می ارزد...

۲-محصولات با تخفیف همیشگی (پیشنهادات ویژه‌ی کازیو)

اما ما یک پیشنهاد بهتر داریم و آن استفاده از پکیچ‌های همیشه تخفیف‌دار کازیو است که حدود ۵۰٪ تخفیف دایم روی آن‌ها لحاظ شده.رابط کاربری و تجربه‌ی کاربری چیست!؟

2021/01/14 14:10:59

رابط کاربری و تجربه‌ی کاربری چیست؟

..

برگ برنده‌ی بسیاری از اپلیکیشن‌های موبایل، نرم‌افزارها و راهکارهای تحت‌وب موفق در جهان صرفاً داشتن سلیقه‌ی حرفه‌ای در طراحی ظاهری، بکارگیری شیوه‌ی دسترسی و چیدمان المان‌ها برای لحاظ‌کردن تجریه‌ي مشتری/کاربر است. در گذشته، طراحی هر چیزی در ظاهر اگر خوب جلوه می‌کرد کافی بود اما امروزه فقط صرفاً خوب بودن ملاک نیست بلکه چیزی که طراحی می‌شود باید منطبق با استاندارد، نیاز مخاطب و توجه و تمرکز او باشد در غیر این‌صورت محصول توسط مشتری انتخاب نمی‌شود رابط کاربری  حرفه‌ای تواماً تجربه‌ی کاربری  را نیز به‌همراه دارد هرچند نه لزوماً زیرا این دو از هم سوا هستند در هر صورت تعامل مخاطب با ابزاری که در دست گرفته به اندازه‌ی زیبایی ظاهری، اهمیت دارد. طراحی ظاهری و تجربه‌ی کاربری دو بحث جدا از هم ولی لازم و ملزوم هم هستند که باید به شکل بسیار ویژ‌ه‌ای در تولید هر محصولی تواماً با هم رعایت و بکار گرفته شوند. متاسفانه بسیارند ابزارهایی که صرفاً به‌واسطه‌ی عدم رعایت این دو، تمام زحمات و سرمایه‌های هزینه‌شده‌ی تولیدکنندگان آن به باد فنا رفته است. اثربخشی، جذب مخاطب و محبوبیت هر ابزاری چه ابزاری فناورانه باشد چه محصول دیجیتالی نرم‌افزاری و سخت‌افزاری و چه هر تجهیز دیگری در این راستا در می‌بایست در حرکت باشد. در جهان فناوری و با رشد جمعیت و ارتباطات فراگیر، نرخ رشد تولید‌کنندگان محصولات روند فزاینده‌ای داشته و در این میان، بُرد فقط با آنهایی است که با حساسیت بسیار، روی ظاهر قضیه و کاربری آن به موفقیت رسیده‌اند و مابقی از گردونه‌ی رقابت یا خارج شده‌اند یا به اهداف غایی خود نرسیده‌اند. تا پیش از این مهندسی طراحی یک امر دم‌دستی بود اما امروزه برای هر کدام از موارد یاد شده تخصص مجزایی لازم است. برای نمونه صدها شبکه‌ی اجتماعی در سراسر دنیا تولید می‌شود اما فقط چندین نوع آنها به رشد چشمگیری دست می‌یابند نظیر شبکه‌ی اجتماعی فیسبوک، لینکداین، اینستاگرام و... و پیام‌رسان‌ تلگرام و ... همچنین در دنیای سخت‌افزاری نیز تلفن‌های همراه آیفون بطور کامل بحث رابط کاربری و تجربه‌ی کاربری را در دل خود گنجانده‌اند و اکنون بسیاری از تولید‌کنندگان دیگر نیز این رویکرد موفق را دنبال می‌کنند زیرا به این نتیجه رسیده‌اند که سلیقه و تجربه باید در کنار هم بکار گرفته شود. در این طرح به ارایه و پیاده‌سازی این دو مفهوم در محصول شما خواهیم پرداخت.آرشیو الکترونیک اسناد چیست؟

2021/01/13 19:53:15

آرشیو الکترونیک اسناد چیست؟

..

اسناد کاغذی جز لاینفک هر کسب و کاری است. که با رشد تعداد کارکنان و یا سازمان حجم این اسناد به شکل عجیبی نیز افزایش خواهد یافت و بی‌تردید کسب و کارها  برای نگهداری انبوهی از زونکن مدارک، اسناد، مکاتبات و صورت‌حساب‌های فروش و خرید از اتاق‌ها و کمدهای بسیاری استفاده می‌کنند آسیب جدیی که این نوع نگهداری به کسب و کار می‌زند در درجه اولی ناایمن بودن نحوه‌ی نگهداری، امکان از بین رفتن اسناد و بسیاری دیگر از این دست است.در این بین فناوری اطلاعات راهکارهای مناسبی برای حذف این چالش ارایه می‌کند که یکی از آنها بایگانی‌کردن الکترونیکی اسناد است یعنی با استفاده از فناوری برای دیجیتالی کردن سندهای کسب و کار ضمن افزایش سطح ایمنی و دسترسی به آنها امکان جستجوی سریعتر در هر کجا و هر زمان را میسر خواهد کرد و دیگر نیازی به داشتن یک اتاق شلوغ یا انباری برای نگهداری حجم عظیمی از اسناد نیست. امروزه بین اسکن‌کردن مدارک و ذخیره‌ی آنها به شکل فایل که به بایگانی اسناد مشهور است با دیجیتالی‌‌کردن اسناد تمایز وجود دارد در مورد نخست کلیه‌ی مدارک کاغذی به فایل تبدیل و در حافظه‌های سخت‌افزاری و یا ابری ذخیره می‌شود اما در دیجیتالی‌کردن بسیاری از فرم‌ها به نسخه الکترونیکی تغییر ماهیت خواهند داد. اگرچه در ایران از لفظ آرشیو الکترونیکی استفاده می شود اما در جهان از این راهکار بنام مدیریت اسناد یا Document Management یاد می‌کنند...هوش تجاری یا BI چیست؟

2021/01/08 14:27:27

هوش تجاری یا BI چیست؟

..

امروزه ماهیت فعالیت اکثر کسب و کارها بر پایه‌ی استفاده از فناوری اطلاعات است و هر کدام از آنها از طیفی از ابزارها و نرم‌افزارهای خاصی استفاده می‌کنند که بطور پراکنده حجم بالایی از داده‌ها در آنها بصورت دستی یا سیستمی وارد شده است. اما اکثر این داده‌ها در همان سبک و سیاق خود در پایگاه های اطلاعاتی برای عملیات آن نرم‌افزار ذخیره باقی می‌مانند. لزوم تبدیل این داده ها به اطلاعات مفید کمک می‌کند تا استراتژی‌های کسب و کار را بتوان موثق‌تر و واقعی‌تر تدوین و طراحی کرد. در این بین از تکنولوژی بخصوصی استفاده می‌شود که از آن بنام هوش تجاری یاد می‌کنند، هوش تجاری[1] یا به اختصار BI در حقیقت هوشمند کردن کسب و کار است زیرا شما با داشتن داده‌ها و تبدیل آن به اطلاعات، سطح آگاهی خود و کسب و کار را افزایش خواهید داد و بر اساس آن قادر خواهید بود تا از ماحصل اطلاعات بدست آمده چشم انداز، تصمیمات و اقدامات حیاتی را جهت بهبود و توسعه‌ی کسب و کار، انجام دهید بطور ساده‌تر هوش تجاری کمک می‌کند تا هر چیزی که به خلق ارزش و یا سودآوری کسب و کار منجر می‌شود را در اختیار شما بگذارد. در تعریفی کامل‌تر، هوش تجاری به مجموعه‌ای از مهارت‌ها، فناوری‌ها و ابزارهای کاربردی گفته می‌شود که به‌ منظور جمع‌آوری، یکپارچه‌سازی، تجزیه ‌و‌ تحلیل داده‌ها و ارایه‌ی دسترسی به آنها جهت داده‌کاوی مورد استفاده قرار می‌گیرند. این یعنی هوش تجاری حاوی کلیه‌ي روش‌ها و فرآیندهایی است که قادر است حجم وسیعی از داده را به اطلاعات و در نهایت به دانش تبدیل می‌کند. با هوش تجاری بی‌تردید نگاهی بزرگتر و جامع‌تر بر کلیه‌ی فعالیت‌های رایانه‌ای خواهید داشت تا بر اساس آن بتوانید کسب و کارتان را بهبود و توسعه دهید.
فیبرنوری چیست؟

2021/01/07 21:32:55

فیبرنوری چیست؟

..

با رشد شبکه‌ی کسب و کارهای متوسط و بزرگ بخصوص آندسته که دارای پراکندگی جغرافیای هستند استفاده از روش‌های ارتباطی بی‌سیم  و یا سیمی  معمولی چندان کارایی و پایداری لازم را نداشته و سازمان را با چالش‌های فراوانی در ارتباطات و انتقال اطلاعات مواجه می‌کند. لذا راهکاری قدرتمند با نرخ بالا و سریع انتقال داده مطرح شده بنام فیبرنوری . فیبرنوری در حقیقت یک کابل ضخیم چندلایه‌ی ایمن است که در برگیرنده‌ی چندین رشته تار نوری باریک، بلند، شفاف و مجزا از جنس شیشه (سیلیکا) یا پلاستیک است که نوری را که از یک سر به آن تابیده شود به سوی دیگر هدایت می‌کند. فیبرنوری دارای پهنای باند بسیار بالاتری نسبت به استفاده از از کابل‌های مسی معمولی است و با آن می‌توان داده‌های حجیمی نظیر تصاویر، صوت و داده‌های دیگر را به‌راحتی با پهنای باند بالا تا ۱۰ گیگابیت بر ثانیه و حتی بالاتر انتقال داد. به دلیل پهنای باند وسیع‌ این راهکار در مقایسه با کابلهای مسی و حتی روش‌های ارتباط بی‌سیم و ماهواره‌ای دارای  تأخیر بسیار بسیار کمی نسبت سایر رسانه‌های ارتباط شبکه‌ای است.

داشتن سرعت بالا، تاخیر کم در انتقال اطلاعات، پهنای باند بالا، استحکام، مقاومت و پایداری مهمترین دلایل استفاده از فیبرنوری است. که در بلندمدت علاوه بر افزایش راندمان شبکه‌ی سازمان در هزینه‌های بسیاری صرفه‌جویی خواهد کرد. کم نیستند سازمان‌هایی که بخشی یا تمام زیرساخت ارتباطات شبکه‌ی خود را به فیبرنوری مجهز کرده‌اند. حتی از فیبرنوری در موارد متفاوتی نظیر شبکه‌های تلفن شهری و بین شهری و اینترنت‌خانگی استفاده می‌شود. همین باعث شده به این مهم بسیار توجه شده زیرا این راهکار ارزانتر است این یعنی هزینه چندین کیلومتر کابل نوری نسبت به کابل‌های مسی کمتر است. و امواج آن برای انتقال داده‌های حجیم دیجیتالی و در لحظه بسیار مناسب است، آتش نمی‌گیرد امنیت، انعطاف بسیار بالایی دارد.

..نظام آراستگی یا 5S چیست!؟

2021/01/05 16:31:54

نظام آراستگی یا 5S چیست!؟

..

در اوایل قرن بیستم رهبران شرکت تویوتای ژاپن سیستمی را بنا نهادند که به تولید ناب  مشهور شد تولید ناب، یک روش کار شده‌ی موفق برای پوشش فرایندهایی مدیریتی در افزایش کیفیت تولیدات و کاهش نرخ خرابی‌ها این سازمان شد که شامل مجموعه‌ای از ابزارها و راهکارهاست. در کنار ابزارهایی نظیر چارچوب کایزن، کانبان، جیدوکا و برخی دیگر، نظام آراستگی نیز بخشی اساسی از سیستم تولید این سازمان شد و هدف غایی آن بهبود و نظم و نظام فضای کاری است تا بتوان بر اساس آن به نتایج همیشگی و خوب دست یافت. این ابزار به حدی موفق بوده که در سطح جهانی و در کلیه‌ی کسب و کارهای کوچک و بزرگ تجویز شده است و بی‌شک بدون داشتن نظام آراستگی و با افزایش ارزش محصولات یا خدمات مشتریان وجود فضای کثیف و فشرده، نامنظم و نامرتب سبب بروز اشتباهات، کاهش تولید و حتی حوادث بسیاری خواهد شد به نحوی که این وقایع منفی بر تمام ماهیت یک شرکت تاثیر ناخوشایندی خواهد گذاشت. بنابراین با تکیه بر یک سیستم موثر و با داشتن یک روشی سازماندهی شده، امکان تولید دقیق، باکیفیت و با سرعت میسر خواهد شد. نظام آراستگی یا 5S شامل اختصاری از پنج S است و به اصطلاح به (فایو اس) معروف است. این پنج S تعیین‌کننده‌ی روشی برای ساماندهی محیط کار جهت بهبود کیفیت و افزایش بهره‌وری و کاهش اتلاف منابع و انرژی هستند. که شامل:ساماندهی ( Seiri)- نظم و ترتیب  (Seiton)- پاکیزه‌‌گی  (Seiso)-استانداردسازی  (Seiketsu)- حفظ و نگهداری  (Shitsuke)- می‌باشد و مبنای استفاده از این نظام امروزه در جای‌جای کسب و کارهای دنیا در حال پیاده‌سازی و لزوم بهره‌گیری از آن بدلیل تاثیر بسیار زیادش بر روی تجارت کاملاً ضرورت دارد..امنیت شبکه چیست!؟

2021/01/01 18:43:33

امنیت شبکه چیست!؟

..


وقتی یک کسب و کاری امروزی دارید یعنی تجهیزات سخت‌افزاری، نرم‌افزاری و ارتباطات نیز دارید. ترکیب این‌ها در کنار تمامی سرویس‌ها و سیاست‌ها، یک شبکه را برای شما ایجاد می‌کند. گاهی ارتباطات این شبکه بر بستر سیمی  است و گاه بر بستر بی‌سیم . در هر صورت برای پیشبرد اهداف کسب و کار فقط داشتن این تجهیزات و وجود یک شبکه به تنهایی قادر به موفق شدن تجارت شما نخواهد شد. بلکه حفظ امنیت ساختار شبکه، جلوگیری از تخریب داده‌ها، از بین بردن خطر نفوذ هکرها، پرهیز از نشت اطلاعات، ممانعت از اقدامات خرابکارانه، کاهش نرخ سواستفاده و آلوده نشدن به باج‌افزارها و ویروس‌هایی که فرایند داده‌ای و ارتباطات را بطور کل مختل می‌کنند، هست که قوام و تداوم تجارت را تضمین می‌کند.بنابراین امروزه مبحث امنیت شبکه به یک الزام اساسی در ایجاد، بهبود و استمرار هر کسب و کاری است که حتی اگر فقط دو سیستم کامپیوتری در تجارت خود داشته باشد! این یعنی سازمان‌ها و مالکان کسب و کار به این مهم باید توجه ویژه‌ای داشته باشند که امنیت شبکه حتی از خود شبکه نیز پراهمیت‌تر است. زیرا نرخ ریسک ناشی از نقض امنیت شبکه آنقدر زیاد است که می‌تواند عواقب بسیار جبران‌ناپذیر مالی و معنوی را به‌همراه داشته باشد و عدم پرداختن به آن، کسب و کار با بحران خطرناکی مواجه می‌کند که گاهاً هیچ راه بی‌بازگشتی نخواهد داشت. امنیت شبکه فقط به داشتن و نصب یک آنتی‌ویروس محدود نمی‌شود بلکه مجموعه‌ی کاملی از روال‌ها، سیاست‌ها و مقرراتی را شامل می‌شود که به منظور جلوگیری و نظارت بر دسترسی غیرمجاز، سوء استفاده، اصلاح، یا ایجاد محدودیت در شبکه‌های کامپیوتری و منابع قابل دسترس در شبکه، تدوین و اعمال می‌گردد. بهره‌گیری از متخصصین امر امنیت شبکه کمک می‌کند تا آسوده‌خاطر نسبت به تدوام و بهبود کسب و کار خود ادامه دهید و از عواقب بسیار مخرب ناشی از عدم استفاده از آن به دور باشید. در قرن فناوری اطلاعات، هزینه‌ی ناشی از عدم رعایت نکات امنیتی هزینه‌های بسیار هنگفتی را روی دست سازمان‌ها و کسب و کارها در سراسر دنیا گذاشته است. زیرا شما نمی‌توانید با توجه به رشد کسب و کارتان، حجم روز افزون هکرها، ویروس‌ها و سو استفاده‌ی افراد از خلا عدم مدیریت دسترسی‌ها ضربات سنگینی روی دست سازمان می‌گذارند غافل باشید............
ERP چیست!؟

2020/12/31 19:49:31

ERP چیست!؟

کسب و کارهای متوسط و بزرگ سرشار از منابع مختلف و متعددی هستند که ماهیت وجود و استمرار فعالیت آن‌ها را تعریف می‌کند هر چقدر رشد منابع در یک سازمان بیشتر باشد مدیریت آنها نیز دشوارتر خواهد شد. این بدان معنا نیست که سازمان از رشد باز ایستد بلکه باید راهکاری را در نظر داشت تا همگام با رشد سازمان بتوان منابع را بدقت و با کیفیت بالا مدیریت کرد. در این بین سازمان‌ها سراغ روش‌ها و ابزارهای مختلفی می‌روند تا به این مهم دست یابند اما استفاده از ابزارها، راهکارها و نرم‌افزارهای جزیره‌ای پراکنده نه تنها کمکی در جهت بهبود فعالیت سازمان نمی‌کند بلکه سبب هدر رفتن سرمایه و زمان و انرژی شده و حتی امکان مدیریت یکپارچه‌ی منابع سازمان در یک نقطه‌ی متمرکز را از ما خواهد گرفت و علاوه بر آن باعث افزایش ترافیک مدیریت نادرست و پراکنده نیز خواهد شد. منابع هر سازمانی از مواد، ماشین آلات، پول و نیروی انسانی  تشکیل شده. پس لزوم بهره‌گیری از یک سیستم یکپارچه برای مدیریت تمامی این منابع امری ضروری است. در این راستا شرکت‌های فناوری اطلاعات و ارایه‌دهندگان راهکارهای مدیریتی یکپارچه و تولیدکنندگان نرم‌افزار، ابزاری بدین منظور تولید و طراحی کرده‌اند که قادرست تا صفر تا صد کلیه‌ی منابع سازمان از بدو تولید تا توزیع را مدیریت کند. اکثر شرکت‌ها و سازمان‌ها، جهت برقراری ارتباط و ارائه محصولات و خدمات به‌سرعت به استفاده از ERP  واقف هستند اما گاهاً انتخاب نادرست سبب می‌شود تا نه تنها موفق به مدیریت یکپارچه منابع نشوند بلکه هزینه‌های بسیاری را هم متحمل شوند پس چه مالک کسب‌وکاری باشید چه مدیریت یک سازمان را برعهده دارید درهرحال یک ابزار مدیریت برنامه‌ریزی منابع سازمان، راهکاری مهم برای پیشبرد موفقیت سازمان است که قادر است تجارتی نو را برای شما رقم بزند این یعنی بسته به نوع محصول و یا خدمتی که ارایه می‌کنید با بهره‌گیری از راهکار ERP می‌توانید به نحو احسن مدیریتی یکپارچه از جریان روان کلیه‌ی داده‌های سازمانی منابع موجود را تجربه کنید. اهمیت استفاده از یک راهکار ERP مناسب آن‌قدر زیاد هست نمی‌توان نادیده گرفت!.....
شتابدهی چیست!؟

2020/12/12 21:38:39

شتابدهی چیست!؟

هم‌اکنون افراد خلاق  یا دارای ایده و یا کارآفرینانی هستند که یا ایده‌یا در سر می‌پرورانند و یا در حال راه‌اندازی کسب و کارند و یا اقدام به راه‌اندازی کسب و کار خود کرده‌اند. عدم شناخت بازار و برنامه‌ی توسعه‌ی کسب و کار سبب می‌شود تا اغلب آنها با شکست‌های سنگینی مواجه می‌شوند که در نهایت عطای کارآفرینی را به لقای‌اش می‌بخشد مهمترین چالش فراروی این قشر نبود برنامه‌ی شتابدهی است تا سرعت و روند پیشرفت کسب و کار شدت دهد. زیرا اکثر آنان از ایده‌ها و پلان‌های چگونگی افزایش سرعت رشد کار و کسب بی‌اطلاعند باید هم بی اطلاع باشند زیرا همه چیز را همگان دانند و یک فرد یا یک گروه که ایده‌ای در سر می‌پروراند با چم و خم بازار و ساختار توسعه‌ی رشد تجارت غریب‌اند و اطلاع دقیقی از آن ندارند. بنابراین وجود مراکز تخصصی جهت پیشرفت و سرعت‌بخشی به کار و کسب امروز به وفور افزایش یافته. شتابدهنده‏‌ها یکی از مهمترین ارکان چرخه‌ی کارآفرینی نوین است و در سراسر دنیا حجم قابل توجهی از این مرکز برای ارایه‌ی خدمات در زمینه‌های مختلف فعالیت می‌کنند. شتاب‌دهنده‌ها در گام‌های آغازین، از کسب و کارهای در حال رشد را با ارائه‌ی  خدمات مهندسی، دوره‌های آموزشی، مربی‌گری و عرضه سرمایه و تسهیلات مالی حمایت می‌کنند. طیف وسیعی از فعالیت شتابدهنده‌ها بر روی ستارتاپ‌ها متمرکز است تا در یک بازه‌ی زمانی  معینی بستر و تجربه‌ی رشد سریع آن مهیا گردد. مهمترین دلیل علت پیداش ماهیت شتابدهنده‌ها وجود حجم عظیمی از تبلیغات پیرامون حمایت از استارتاپ و سرمایه‌گذاری در آنهاست. شتاب‌دهنده‌ها در دنیای استارتاپی نقشی کلیدی را بازی می‌کنند. به‌نحوی که پتانسیل قابل‌توجهی  برای شتاب‌دهی به کسب و کار را در برنامه‌ی خود دارند. بستگی به حجم، نوع و تنوع خدمات آنها، بخوبی قادرند تا زمینه‌ی توسعه‌ی پایدار یک تجارت را رقم بزنند هرچند فقدان چابکی و کپی‌برداری سبب می‌شود تا استارتاپ‌ها از مزایای خاص یک شتابدهنده‌ی واقعی بی‌بهره بمانند اما اگر به‌واقع یک شتابدهنده‌ی حرفه‌ای را همراه خود داشته باشیم از تمامی مزایای آن در کوتاه مدت و بلندمدت بهره‌مند خواهیم شد. بدیهی است این‌گونه استفاده از تکنولوژی سرآمد بهبود تجارت شما و درنتیجه افزایش تعامل با مشتری و بالا بردن راندمان کسب‌وکار شما خواهد شد...
بیزینس پروفایل چیست!؟

2020/10/07 10:45:57

بیزینس پروفایل چیست!؟

بیزنیس پروفایل Business Profile در حقیقت یک ) Resumeرزومه یا (CV، یا ارایه‌ی پیشنهاد است که از آن به‌عنوان کمپانی پروفایل Company Profile هم یاد می‌کنند با این تفاوت که بر نگاه تفصیلی و ارایه‌ی برندینگ سازمانی شما در کنار فعالیت‌های تخصصی تمرکز دارد. به عبارتی بیزینس پروفایل شرح جامعی از برند کسب و کار شما در قامت یک رزومه تخصصی و حرفه‌ای است و  يکي از مهمترين اقدامات بسيار کليدي در توسعه کسب و کار شما براي جذب در سازمان‌هاست! بیزنیس پروفایل بسیار، کامل‌تر، قوی‌تر نوشته می‌شود و بر رویکرد تجاری شما در بازار متمرکز است و مدیران کارکشته بخوبی واقفند که برای جذب پروژه، معرفی کسب وکارشان و یا شرکت در مناقصات سازمان‌های بزرگ می‌بایست از "بیزنیس پروفایل" بجای یک یا چند صفحه رزومه‌ی ضعیف استفاده کرد..! به عبارتی یک مستند حقوقی تجاری است که  شامل رزومه کاتالوگ است که علاوه بر زيبايي در طراحي بايستي داراي محتواي غني، تخصصي و جزييات فني ، نکات گرامري، ادبيات قوي نگارش طرح، تصاوير مرتبط، جداول و مقدمه، ارایه راهکار و...باشد تا طرح در نگاه کارفرما يک فرد قدرتمند، پيشنهاد واقعي و قابل جذب جلوه کند.  CV هويت واقعي کسب و کار حرفه‌اي شماست براي معرفي بهتر. که نمایانگر فن ارتباط با کارفرمایان برای طرح ايده‌ها و توانايي‌هاي شما در بررسي‌هاي تخصصی است ضمن اینکه معرف عملکرد و نوع خدماتي است که ارايه مي‌دهید و همکنون با توجه به رشد روز افزون نياز به عرضه پیشنهادات، برندینگ تجاری و بهبود و مهندسی سازمانی، بیزنیس پروفایل (رزومه) جزو مهمترين پیش‌نیازهایی است که برای شروع کار با کارفرما و مشتری بايد داشته باشيد.

در کلامی دیگر: امروزه انتخاب یک پیمانکار، مجری و یا ارایه دهنده‌ی خدمات فناوری اطلاعات کار ساده‌ای نیست حجم عظیمی از شرکت‌ها و افراد هر سال در حال ورود به این صنعت هستند و سپردن پروژه به آنها و انتخاب بهترین گزینه همیشه دشوار و چالش‌برانگیز است. شکست پروژه‌ها، ناکامی در پیشبرد اهداف مشتری و تعلل و تاخر در اجرای کار سبب بی‌اعتمادی مشتریان می‌شود و همواره هدایت کردن یک پروژه به سمت برخی از این شرکت‌ها می‌تواند منجر به از دست رفتن سرمایه‌ها و زمان و هزینه‌ی کارفرمایان شود. مهمترین علت عدم انتخاب صحیح یک شرکت ارایه‌کننده(مجری) عدم آشنایی با توانایی‌ها و قدرت انجام آن شرکت است لذا حسب اعلام نیاز سازمان محترم شما جهت بررسی و امکان‌سنجی همکاری فی مابین با آن سازمان محترم این رزومه کاتالوگ که شرح مفصلی از پروفایل تجاری شرکت است تا ضمن آشنایی با جزئیات فعالیت ما ارزیابی صحیح و دقیقی داشته باشید و انتخاب ارزندکمپانی پروفایل یا پروفایل شرکت ابزاری است جهت معرفی حرفه ای یک شرکت به گونه ای که بتواند در مخاطب تاثیر گذار باشد و وی را به طور خلاصه با شرکت و فعالیت های آن آشنا کند. همچنین می تواند در سرمایه گذاران و مشتریان تاثیر بالقوه گذاشته و فرصتی را ایجاد می کند تا شرکت بتواند خود را از سایرین متمایز نموده و بعنوان یک رزومه قادر خواهد بود که به توصیف شرکت پرداخته و به اثبات اعتبار شغلی شرکت در بازار کمک کند.
۱۴ هشدار از آمار و حقایق حملات سایبری

2020/07/17 12:17:19

۱۴ هشدار از آمار و حقایق حملات سایبری 

شبکه و اینترنت به‌همان اندازه که امروزه ضرورت هر کسب و کاری است اما خود بهترین بستر برای حملات سایبری نیز می‌باشد. بنابراین بدون داشتن صنعت امنیت سایبری نمی‌توان تداوم یک کسب و کار اینترنتی در دنیای تجارت آنلاین را متصور شد. صنعت امنیت سایبری هر روز به سرعت در حال رشد است. اگرچه منابع بیشتری برای مقابله با حملات سایبری در حال اعزام هستند، اما ماهیت این صنعت هنوز باید مسیری طولانی را طی کند تا ما بتوانیم در کل، با هرگونه تهدید سایبری کنار بیاییم. آمارهای وحشتناکی از نقض‌های امنیتی در جهان بدست آمده که لازم است این  ۱۴هشدار و آمار امنیت سایبری، را برای توجه و تمرکز بیشتر بر کسب و کار در نظر بگیریم.

1. بیش از ۹۵٪ نقض سوابق فقط در سه صنعت در سال 2016 رخ داده‌است.
دولت‌ها، خرده فروشی‌ها و فناوری سه صنعتی هستند که محبوب هکرها هستند و بیشترین نقض امنیتی را به خود دیده‌اند. دلیل این امر لزوماً به این علت نیست که این صنایع در حفاظت از سوابق مشتری کمتر کوشا هستند. بلکه فقط به دلیل سطح بالایی از وجود اطلاعات شخصی موجود در سوابق آنهاست که جزو، اهداف بسیار محبوب برای حملات سایبری‌اند.

2. هر 39 ثانیه یک حمله‌ی هکر اتفاق می‌افتد!
بر اساس یک مطالعه‌ی پژوهشی در دانشگاه مریلند، بررسی‌ها نشان می‌دهد به طور متوسط هر 39 ثانیه، یک حمله‌ توسط هکرها رخ می‌دهد این یعنی هر سال، از هر سه نفر آمریکایی، یک نفر را تحت تأثیر یک حمله‌ی سایبری قرار می‌دهد، نام‌کاربری غیرایمن و رمزهای عبور ضعیفی که ما استفاده می‌کنیم شانس موفقیت بیشتری به مهاجمان می‌دهد.

3. بیش ۴۳٪ از حملات سایبری، مشاغل کوچک را مورد هدف قرار داده است.


64٪ از شرکت‌ها و کسب و کارهای اینترنتی، حملات مبتنی بر وب را تجربه کرده‌اند. 62٪ حملات فیشینگ و مهندسی اجتماعی را تجربه کرده‌اند. 59٪ از شرکت‌ها کد و بات نت‌های مخرب را تجربه کرده‌اند و 51٪ آنها حملات خدمات را انکار کردند.

4- متوسط هزینه جهانی تخلف  از داده ها 3.9 میلیون دلار  است
برای اکثر مشاغل این مبلغ فلج کننده است - نه تنها از لحاظ پولی بلکه از نظر از بین رفتن اعتبار و شهرت کسب و کار. به طور متوسط یک تخلف داده‌ای اعم از افشا یا امحای اطلاعات در یک شرکت با تجارت عمومی 116 میلیون دلار هزینه خواهد داشت.

5- از زمان COVID-19 ، FBI ایالات متحده از افزایش 300 درصدی جرایم سایبری گزارش شده خبر داد.
وقوع یک بیماری همه‌گیر باعث دورکاری بسیاری از سازمان‌ها شد و همین مزید بر علتی شد تا هکرها با انتقال کار در منازل شخصی از فرصت حمله به شبکه‌های آسیب‌پذیر بخوبی استفاده کنند.

6. بیش از 93٪ سازمان‌های بهداشت و درمان طی سه سال گذشته نقض داده را تجربه کرده‌اند.
براساس گروه Herjavec ، 57٪ بیش از پنج مورد نقض داده را در همان بازه زمانی مشابه داشته‌اند.

7. هوش و درک انسانی بهترین دفاع در برابر حملات فیشینگ است.
مطابق گفته Cofense ، رفتار و هوشیاری کاربر در مواجهه شدن با صفحات فیشینگ، قدرت آنرا نیز کاهش می‌دهد و استفاده از هوش انسانی و درک این، بهترین روش برای محافظت از شغل خود در برابر برخی از متداول‌ترین روش‌های هک کردن است.

8- پیش‌بینی می‌شود تقریباً 20 تریلیون دلار تا سال 2021 در سطح جهانی برای امنیت سایبری هزینه شود.
سازمان‌ها برای همسویی با این واقعیت تازه تعریف شده جامعه‌ی مدرن، باید تغییر اساسی در رویکرد خود به امنیت سایبری ایجاد کنند و مجدداً بودجه را تغییر دهند.


9. تعداد دستگاه‌های IoT متصل (اینترنت اشیا) تا سال 2025 به 75 میلیارد می‌رسند.
بازار IoT قرار است امسال در سال 2020 به 31 میلیارد دستگاه متصل برسد و تا سال 2025 تقریباً 75 میلیارد دستگاه IoT باشد.

10- مشاغل ناامن در فضای مجازی در سراسر جهان تا سال 2021 به بیش از 4 میلیون نفر خواهد رسید.
بیش از 500.000 شغل امنیت سایبری در ایالات متحده آمریکا در حال ایجاد است این یعنی طی 5 سال گذشته 74٪ افزایش یافته است. از بین این مشاغل ، مهندسین امنیت سایبری بالاترین جایگاه‌هایی هستند که بسیار مورد توجه خواهند بود.

11- 95٪ موارد نقض امنیت سایبری به دلیل خطای انسانی است.
مجرمان سایبری و هکرها از طریق ضعیف‌ترین لینک‌های شما که تقریباً هیچ وقت در بخش IT نیست ، به شرکت شما نفوذ می کنند.

12. بیش از 77٪ سازمان‌ها هیچ برنامه‌ای برای واکنش به حوادث سایبری ندارند.
چه چیزی از این بدتر که نه تنها هیچ هزینه‌ای برای افزایش سطح امنیت شبکه نکنید(پیشگیرانه) و در ادامه هیچ برنامه‌ای برای واکنش به حوادث سایبری نداشته باشید(منفعلانه). با اینکه بیش از 54 درصد از شرکت‌ها می‌گویند که در 12 ماه گذشته یک یا چند حمله را تجربه کرده‌اند.

13. بیشتر شرکت‌ها تقریباً 6 ماه طول می‌کشد تا یک نقض داده را تشخیص دهند.
Equifax ، Capital One و Facebook فقط چند مثال از این عدم تشخیص هستند که ماهها طول کشید تا نقش اطلاعات را بفهمند در این بین اطلاعاتی مانند مشخصات کاربران، گذرواژه‌ها ، اطلاعات کارت اعتباری و ... به‌راحتی به سرقت رفته و به خطر افتاده‌اند.

۱۴. در سال ۲۰۱۸ به کل هزینه‌ی جرایم سایبری که در سطح جهان رخ داده، بیش از 1 تریلیون دلار اضافه شده است.
فکر نکنید که تمام این پول هزینه‌ای است که توسط هکرها، شرکت‌ها ، بانک‌ها یا افراد مشهور ثروتمند را هدف قرار داده‌اند. کاربران شخصی مثل من و شما نیز مورد هدف چنین حملات و هزینه‌هایی هستیم. تا زمانی که به اینترنت وصل هستید، می‌توانید قربانی حملات سایبری شوید. 
همه‌ی اینها چه معنایی مید‌هد؟
جینی رومیتی مدیرعامل IBM گفت: "جرایم سایبری بزرگترین تهدید برای هر شرکتی در جهان است." و او درست می‌گفت. طی پنج سال آینده، جرایم سایبری ممکن است بزرگترین تهدید برای هر فرد، مکان و هر چیزیی در جهان باشد. با پیشرفت فن‌آوری، هکرها  هم در حال تکامل هستند. بهترین دفاع ما آگاه ماندن و آموختن از آنهاست ، هر چقدر آنها ترسناک باشند، اما با درک روش‌های رایج، افزایش آگاهی و لحاظ کردن نکات امنیتی می‌توان تلاش آنها را برای هک کردن شما یا کسب و کارتان بی‌ثمر کرد.
برای حفظ امنیت کسب و کارتان فایروال بهترین راهکار محافظت از شماست


پروپوزال لینکداین

2020/04/08 01:04:53

پروپوزال لینکداین

لینکداین  یک شبکه‌ی اجتماعی تخصصی است که ظرف مدت کوتاهی توانست بیش از ۵۰۰ میلیون کاربر از انواع تخصص‌ها را به خود جذب کند اگرچه این شبکه در گام نخست جهت یافتن متخصص، شغل و کاریابی بنا نهاده شده اما حجم امکانات و قابلیت‌های منحصر آن سبب شده تا تبدیل به یک درگاه بسیار محبوب برای تولید محتوا، جذب مخاطب و بازاریابی دیجیتالی گردد. این شبکه با امکان به اشتراک‌گذاری متن، مقاله، شغل و عکس و ویدئو بستری فراهم کرده تا از خیلی شبکه‌های اجتماعی مشابه گوی سبقت را برباید این سامانه‌ی تحت وب همراه با یک اپلیکیشن موبایل آنچنان جای خود را باز کرده که امروزه اکثر فعالین، مالکان کسب و کار و کارمندان در آن یک اکانت یا پروفایل تجاری دارند. ضمن آنکه بسیاری از قابلیت‌های آن رایگان است این نرم‌افزار امکان انتشار تصاویر و ویدئوهای کاربران را ممکن می‌کند علاوه بر آن می‌توان محتوای تولیدی در آنرا در وب‌سایت‌ و برعکس و یا دیگر شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشت. این ابزار یکی از محبوب‌ترین راهکارهای ساخت و تقویت برند شخصی و یا سازمانی است و بستر بسیار مناسبی برای افزایش محبوبیت و کسب درآمد است و بی‌شک یکی از موثرترین راهکارهای موفق در دنیای تجارت آنلاین است، این روش بازاریابی و تبلیغاتی، حرف اول را جهت معرفی و عرضه‌ی خدمات و محصولات کسب و کار می‌زند. آمار کاربران بیش از نیم میلیارد نفری این شبکه گواه پرمخاطب بودن آن است. کاربران لینکداین بطور روزانه بیش از ۲۵ میلیون بار از محتوای منتشر شده بازدید می‌کنند و ضمن آنکه می‌توان گروه و یا صفحات نمونه کار  تعریف کرد قادرید تا فایل‌های آموزشی و یا رویدادهای تجاری و سازمانی را در آن بگذارید. بد نیست بدانید: ۲۹.3٪ از کاربران لینکداین مونث و ۲۸.7٪ مرد هستند. این یعنی از هر ۳ متخصص جهان یک نفر در لینکداین اکانت دارد.  و بیش از ۳۰ میلیون شرکت در آن حضور دارند. این شبکه امکان ارایه‌ی خدمات سازمان به سازمان  را بخوبی میسر می‌کند و علاوه بر آن متخصصین قادرند تا مشاغل خود را از میان هزاران شغل پیشنهادی کسب و کارها بیابند و یا مالکان کسب و کار هم می‌توانند متخصصین مختلف را شناسایی و جذب کنند... 89٪ مالکان کسب و کار اظهار داشتند که لینکداین مهمترین کانال اجتماعی برای بازاریابی تخصصی و تأثیرگذار است. امروزه ۹۵٪ کارشناسان بازاریابی آمریکا از این بستر برای رشد و توسعه بازاریابی محتوایی استفاده می‌کنند. اما فقط این نیست حضور چهره‌های  علم و اقتصاد، سیاست ، ادبیات، هنر و سینما و سایر افراد و متخصصین موفق جهان از لینکداین برای برندسازی خود استفاده می‌کنند. جالب است بدانید در لینکداین بیش از ۱ میلیون مقاله منتشر شده در سال ۲۰۱۶ شرکت مایکروسافت این شبکه را با رقم بیش از ۲۶ میلیارد دلار از آن خود کرد. بنابراین با توجه به این آمار رسمی اگر هنوز از این درگاه برای معرفی خود یا محصولات و خدمات کسب و کارتان استفاده نکرده‌اید بدانید از قافله عقب هستید. 


پروپوزال لینکداین در کازیو منتشر شد

در جامعه‌ی متخصصین عرض اندام کنید!


ایجاد یا تقویت برندینگ و بازاریابی در شبکه ی اجتماعی لینکداین

مناسب برای شرکت‌های ارایه دهنده‌ی ‌خدمات محتوایی و تبلیغات و بازاریابی، سازمان‌ها و آژانس‌های و کلیه برندها، چهره‌هایی که می‌خواهند با ساختار اکانت تجاری و حرفه‌ای بازاریابی لینکداین آشنا شوند

دانلود کنید

www.kazio.ir/Linkedin-RFP

پروپوزال اینستاگرام

2020/04/07 19:29:04

پروپوزال اینستاگرام

اینستاگرام  یک شبکه‌ی اجتماعی برای اشتراک‌گذاری عکس و ویدئو است و در حقیقت یک اپلیکیشن موبایل عمومی است که بسیاری از قابلیت‌های آن رایگان است این نرم‌افزار امکان انتشار تصاویر و ویدئوهای کاربران را ممکن می‌کند علاوه بر آن می‌توان آنها را در دیگر شبکه‌های اجتماعی مانند فیس‌بوک، توییتر، تامبلر و فلیکر به اشتراک گذاشت. این ابزار یکی از محبوب‌ترین راهکارهای ساخت برند سخصی و یا سازمانی است و بستر بسیار مناسبی برای افزایش محبوبیت و کسب درآمد است و بی‌شک یکی از موثرترین راهکارهای موفق در دنیای تجارت آنلاین است، این روش بازاریابی و تبلیغاتی، حرف اول را جهت معرفی و عرضه خدمات و محصولات کسب و کار می‌زند. آمار کاربران بیش از ۱ میلیارد نفری این شبکه گواه پرمخاطب بودن آن است. تداد کل کاربران فعال روزانه اینستاگرام بیش از 500 میلیون است و روزانه بیش از ۵۰ میلیارد عکس در آن به اشتراک گذاشته می‌شود ضمن آنه هم‌اکنون بیش از ۲۵ میلیون شغل در آن وجود دارد. بد نیست بدانید: 56.3٪ از کاربران اینستاگرام مونث و 43.7٪ مرد هستند. و همچنین 30٪ مخاطبان جهانی اینستاگرام در سنین 18 تا 24 سال و 35٪ بین 25 تا 34 سال سن داشتند.

72٪ از نوجوانان از اینستاگرام استفاده می کنند. اینستاگرام برای تجارت بستر بسیار مناسبی است آنگونه که تخمین زده می شود 75.3 درصد از مشاغل ایالات متحده در سال 2020 در اینستاگرام قرار بگیرند زیرا اکنون بیش از 2 میلیون تبلیغ ماهانه و 25 میلیون پروفایل تجاری دارد. علاوه بر آن 70٪ از علاقه مندان به خرید برای کشف محصول به اینستاگرام مراجعه می کنند .

89٪ اظهار داشتند که اینستاگرام مهمترین کانال رسانه های اجتماعی برای بازاریابی تأثیرگذار است.

محتوای تولید شده توسط کاربر دارای نرخ تبدیل 4.5٪ بالاتر است.

اما فقط این نیست چهره‌های هنر و سینما و سایر افراد موفق 55.4٪ از اینفلوئنسرها از استوری های اینستاگرام برای تبلیغات استفاده می کنند. جالب است بدانید اینستاگرام ششمین شبکه اجتماعی محبوب جهان است. بنابراین با توجه به این آمار رسمی اگر هنوز از این درگاه برای معرفی خود یا محصولات و خدمات کسب و کارتان استفاده نکرده‌اید بدانید از قافله عقب هستید. 


پروپوزال اینستاگرام در کازیو منتشر شد!


دانلود کنید...


www.kazio.ir/Instagram

بازاریابی بحرانی

2020/04/06 12:23:04

بازاریابی بحرانی

بازاریابی بحرانی یعنی: به سرعت استراتژی کسب و کار خود را تنظیم کنید تا مشتریان جدید و منابع درآمد خود را پیدا کنید. الان وقت عمل است! بهترین دفاع در برابر بحران کرونا یک جرم بازاریابی شدید است!

این زمانی ترسناک برای صاحبان مشاغل است: امکان فروش ندارید، مشتریان سفارشات را فسخ می کنند و بازارها در حال خشک شدن هستند، اما شما هنوز شغلی برای سازگاری با آن دارید. 

باید بیاموزید که چگونه در یک بحران بازار جدیدی پیدا کنیم. منطقی است که اکنون احساس عدم اطمینان و اضطراب کنید. حتی ممکن است احساس کنید که این یک مبارزه برای بقا است - هم برای سلامتی و هم برای تجارت شما. نکته اصلی برای هدایت مشاغل شما در این بحران سرعت و چابکی برای تولید پول نقد است. این یعنی توسعه بازارهای جدید و فروش تهاجمی خدمات شما.

بنابراین عرضه یک فعالیت، خدمت، آموزش و یا محصول بر پایه اینترنت تمام آن چیزی است که برای عبور از بحران نیاز دارید..

با مجموعه پروپوزال های کسب و کار اینترنتی کازیو سریعتر شروع کنید

چرا باید کسب و کار اینترنتی داشته باشید!؟

2020/04/05 23:48:21

چرا باید کسب و کار اینترنتی داشته باشید!؟

از ۷.۷ میلیارد جمعیت جهان 4,522,819,414 نفر به اینترنت دسترسی دارند این آمار لحظه به لحظه در حال افزایش است، این یعنی حدود 40٪ از جمعیت جهان امروز ارتباط اینترنتی دارند در حالی است تا ۲۵ سال پیش یعنی در سال 1995، کمتر از 1٪ بود. در کنار آب و نان و خواب، امروزه، اینترنت هم به یک نیاز اساسی و پایه‌ای برای نسل بشر تبدیل شده به‌نحوی که در نبود آن بسیاری از کسب و کارها، دولت‌ها و سیستم‌های اطلاع‌رسانی و تجارت جهانی، مختل و زندگی عادی مردم فلج می‌شود. اینترنت آنچنان در کالبد جوامع بشر رخنه کرده که بدون آن زندگی سختی می‌توان برای نسل امروز بشر متصور شد!

حتی موضوع اینترنت اشیا IOT یعنی انفجار وابستگی به اینترنت! و باید در چند سال آینده علاوه بر اینترنت‌دار شدن اکثر انسان‌های روی زمین، اینترنت‌دار شدن اکثر اشیا را نیز باید به این آمار اضافه کنیم که چیز وحشتناکی خواهد شد...آیا بحران جدیدی فرا می‌رسد؟

2020/04/04 00:40:33

آیا بحران جدیدی فرا می‌رسد؟

کرونا خیلی سریع و ساده تبدیل شد به یک اپیدمی جهانی سخت! جبری برای همه است و گویی گریزی از آن نیست؛ همه را خانه‌نشین کرد و برخی را زمین‌گیر! بزرگترین آسیب را به اقتصاد جهان وارد کرد و بسیاری از کسب و کارها را بطور کل فلج نمود اما این سرآغاز داستان است پیش‌بینی می‌شود درد بی‌نانی منجر به بی‌جانی حتی بدون ویروس شود میلیون‌ها شغل یا از بین رفتند و یا در حال از بین رفتن‌ هستند. اما این وسط پرسش‌های زیادی مطرح است:

"آیا بحران جدیدی در حال آمدن است؟"

"چگونه تجارت خود را با این شرایط خاص تطبیق دهیم؟"

"آیا باید مدل کسب و کار خود را تغییر دهیم؟"

"اگر فعالیت فعلی خود را تعطیل کردیم، چگونه می توانیم آنرا به نحوه‌ی دیگری انجام دهیم؟"

"آیا هنوز باید محصولات خود را تبلیغ کنیم؟"

"چگونه محصولات خود را در این دوره تبلیغ کنیم؟"

"فکر می کنید چه مدت این COVID-19 دوام داشته باشد؟"

برندینگ شخصی یا پرسونال برندینگ چیست!؟

2020/02/11 03:33:00

برندینگ شخصی یا پرسونال برندینگ چیست!؟

......

شکی نیست که هر انسانی دارای یک ویژگی و استعداد متفاوتی است که برای دیگران، ویژه، خاص، و دست‌نیافتنی است. برخی دارای قابلیت‌های شخصیتی هستند که بسیاری از داشتن‌اش محروم‌اند در هر صورت هیچ انسانی شبیه دیگری نیست و اینکه هر کسی یک توانایی بخصوصی برای عرضه دارد که می‌تواند به سرعت فراگیر شود و یا ملی یا جهانی شود چیز عجیبی نیست اما عجیب همان‌است که بسیاری قادر نیستند تا حتی فراتر از جمع دوستان و خانواده‌، توانایی‌اشان را به‌نمایش بگذارند. این یعنی نشر و ترویج توانایی شما و معرفی شما به دنیا با هدف افزایش محبوبیت، معروفیت توسعه‌ و بهبود فردی چیزی است که بسیاری از آن بی‌نصیب‌ هستند این یعنی دنیا از شما یک تصویر بزرگ داشته باشد این همان برند شخصی است! چیزی که شما در سطح وسیع به آن نام شناخته شوید می‌شود برند شخصی... مهم نیست سیاستمدارید، پزشک هستید، نقاش،خواننده، نوازنده، طراح، وب‌مستر، نویسنده و... در هر مستند و مقامی که هستید استعداد یا توانایی در شما هست که ارزش فراگیر شدن دارد. امروزه دنیای دیجیتالی کاری کرده به سرعت هرچه تمام‌تر می‌توان قدرت نفوذ یا تخریب یک برند شخصی را در کسری از ثانیه رقم زد. مفهوم برندینگ شخصی در گذشته شکلی دشوارتر داشت مثلا بسیاری از مشاهیر یا افراد محبوب و منفور تاریخ بر سر توانایی یا شخصیت و استعداد خاص و طی تلاش‌های بسیار و بسیار فراوانی موفق به نا‌م‌آور شدن خود شدند اما به لطف فضای دیجیتالی و سرعت نرخ رشد اطلاعات و ارتباطات بین انسان‌ها و جوامع این امکان فراهم شده تا هر کسی ولو با یک ویژگی خاصی بتواند به‌سرعت به برندی محبوب و حداقل شناخته‌شده مبدل شود... مقوله‌ی برند محبوب با برند شناخته‌شده دو چیز متفاوت است می‌توان به ضرب تبلیغات و ارتباطات یک شبکه‌، یک فرد یا برندی را در سطح وسیعی معرفی و عرضه کرد که این یعنی شناخته‌شدگی اما اگر نوع توانایی شما خلق ارزش می‌کند برای مخاطبین و به آنها چیزی منحصر و خاص را می‌دهد که می‌خواهند بی‌شک سبب محبوبیت خواهد شد بنابراین برند شخصی امروزه جایگاهی کاملا مشخص دارد تا به‌درستی انتخاب کنند که هدفشان از برند شدن چیست. مشکل اصلی بسیاری از افراد این ‌است دقیقا نمی‌داند مهارت آنها سبب خلق چه ارزشی می‌شود! ما اینجاییم تا از مهارت‌ها و استعداد و توانایی‌ خاص شما و شخصیت‌تان یک برند بسازیم که هم شناخته شده باشد و هم محبوب! ما به مهارت و استعداد شما سرعت و شتاب‌دهی لازم را می‌دهیم تا در مدت زمان کمتری در بین رقبا به نتایج فوق‌العاده منحصری دست یابید.

ارایه‌ی مشاوره در خصوص کشف و استعدادیابی و درک توانایی‌های منحصر شما، روش‌های توسعه و مهندسی فردی، متدهای خلق ارزش برای مخاطب، تدوین و برنامه‌ریزی استراتژی بلندمدت برندینگ شما، حضور در دنیای دیجیتال بطور مستمر و همیشگی و عرضه قدرت توانایی شما در سطحی فراگیر چیزهایی است که ما در اختیار توانایی شما می‌گذاریم تا به یک برند مبدل شوید و برای رسالت زندگی، رسالت شغلی و یا رسالت اجتماعی خود در جهانی که در آن زندگی می‌کنید نبردی پیروزمندانه را آغاز کنید و نهایت اثرگذاری را داشته باشید.. هم‌اینکه این طرح را انتخاب کرده‌اید شما یک گام جلوتر از دیگران هستید زیرا متفاوت بودن خودن را از همین نقطه بطور رسمی می‌خواهید نشان دهید...

..

.....

نمايش 1 تا 20 از 164 (9 صفحه)

پُر دانلودترين محصولات کازيو

پروپوزال تولید اپلیکیشن موبایل

پروپوزال تولید اپلیکیشن موبایل

دانلود نسخه جدید طرح پيشنهادي(پروپوزال) پروژه تولید اپلیکیشن موبایل ، لایه باز ، قابل ویرایش در Word نسخه ۷ این پروپوزال در ۴۰ صفحه با طراحی فوق العاده جذاب و لوکس | جهت مشتریانی که قبلا خرید ..

59,000 تومان

پروپوزال طراحي وب سايت با CMS

پروپوزال طراحي وب سايت با CMS

دانلود نسخه جدید طرح پيشنهادي(پروپوزال) پروژه طراحی و انتشار وب سایت با CMS ، (سیستم های مدیریت محتوا)  لایه باز ، قابل ویرایش در Word نسخه 4  این پروپوزال در 35 صفحه با طراحی..

59,000 تومان

فایل اکسل حقوق و دستمزد

فایل اکسل حقوق و دستمزد

 فایل حقوق و دستمزد کازیو سال ۱۳۹۹،با دریافت آپدیت رایگان برای سال‌های آتی- یک راهکار  ارزان برای مدیریت حقوق و دستمزد پرسنل در  اکسل  Microsoft Excelیک فایل حرفه ای و در..

59,000 تومان