اصول مديريتي فروش اينترنتي محصولات در کازيو

بناي اصول فروش محصولات ديجيتالي در کازيو بشرح زير است:


نوع محصول در کازيو
مهم نيست اثر شما از چه نوعي است کافيست قابل دانلود /عرضه بصورت ديجيتالي باشد
نام گذاري محصول در کازيو:
همواره نام اثر را مشتري پسند برگزينيد قدم اول در نامگذاري کتاب/آثار شما عنوان مشتري پسندست به گونه اي که جذابيتي در آن نهفته باشد
نحوه معرفي محصول در کازيو:
معرفي هر چقدر بيشتر و همراه با تصاوير، دمو و .. باشد کارايي و اهميت بيشتري براي خريدار نمايان ميکند و او را ترغيب به خريد لذا محصولاتي که کمترين اطلاع از محتويات آن ارايه شده قطعا  خريدار شما رغبتي نخواهد داشت به اين علت که اطلاعات درستي از آنچه عرضه کرده ايد ندارد.
 طراحي تصوير نمايشي
شما مي توانيد تصوير محصول خود را ارايه نمايد اما اگر اين وظيفه به کازيو واگذار شود هم امکانپذيرست
قيمت گذاري:
از آنجايي که در فروش ديجيتالي تيراژ به وسعت تعداد کاربران دنياست لذا قيمت هم بايد آنقدر معقول باشد که خريد اينترنتي اتفاق بيفتد لذا هرچقدر قيمت محصول حسب کيفيت و حجم کار شما پايين تر باشد فروش بيشتري خواهيد داشت.
کيفيت طراحي محصولات کازيو:
در کازيو محصولات فاقد کيفيت عرضه نمي شود لذا تمام تلاش خود را بکنيد که خريدار حتي از پرداخت 1000 تومان محصول شاکي نباشد گام مهم در ارزيابي کيفيت اينست که خود را جاي خريدار بگذاريد
مجوز دسترسي/ لايسنس:
عرضه محصولات نرم افزاري با قفل/ لايسنس/ سريال و... همراه فقط امکان پذيرست
کليه آثار نقاشي، کتاب و... فاقد قفل ديجيتالي است
:خدمات پس از فروش سايت کازيو
هرچقدر محصول شما متعاقبا پس از عرضه به مشتريان مورد ارزيابي و بازبيني آنها قرار گيرد زودتر مطرح مي شويد لذا ما به نيابت از شما و کيفيت محصول شما در قبال مشتريان مسئوليم!
پشتيباني کازيو:
اگر محصولات شما داراي امکانات اضافي ديگر/ يا بقول خارجي ها آپشن دارست مي توانيد هنگام عرضه محصول اين مهم را مطرح کنيد

مثلا  محصولي ارايه کرده ايد با قيمت 5000 تومان و پشتيباني سالانه 100.000 تومان

پُر دانلودترين محصولات کازيو

پروپوزال طراحي وب سايت

پروپوزال طراحي وب سايت

دانلود نسخه جدید طرح پيشنهادي(پروپوزال) طراحی وب‌سایت ، لایه باز ، قابل ویرایش در Wordنسخه ۷ این پروپوزال در ۴۰ صفحه با طراحی فوق العاده جذاب و لوکس | جهت مشتریانی که قبلا خرید کرده اند رایگان اس..

499,000 تومان

پروپوزال تولید اپلیکیشن موبایل

پروپوزال تولید اپلیکیشن موبایل

دانلود نسخه جدید طرح پيشنهادي(پروپوزال) پروژه تولید اپلیکیشن موبایل ، لایه باز ، قابل ویرایش در Word نسخه ۷ این پروپوزال در ۴۰ صفحه با طراحی فوق العاده جذاب و لوکس | جهت مشتریانی که قبلا خرید ..

499,000 تومان

پروپوزال تولید نرم‌افزار

پروپوزال تولید نرم‌افزار

دانلود طرح پيشنهادي(پروپوزال) پروژه طراحی و تولید نرم افزار سفارشی ، لایه باز ، قابل ویرایش در Word نسخه 7  این نسخه برای مشتریانی که قبلا  خرید کرده اند رایگان است. برنامه نویس هستید؟..

499,000 تومان

فایل اکسل حقوق و دستمزد

فایل اکسل حقوق و دستمزد

 فایل حقوق و دستمزد کازیو سال 1403 ،با دریافت آپدیت رایگان برای سال‌های آتی- یک راهکار  ارزان برای مدیریت حقوق و دستمزد پرسنل در  اکسل  Microsoft Excelیک فایل حرفه ا..

499,000 تومان

پروپوزال دیجیتال مارکتینگ

پروپوزال دیجیتال مارکتینگ

دانلود طرح پيشنهادي(پروپوزال) دیجیتال مارکتینگ ، لایه باز ، قابل ویرایش در Word+ آپدیت رایگان نسخه  ۷  این پروپوزال در ۳۴ صفحه با طراحی فوق العاده جذاب و لوکس |از سری پروپوزال‌های کازیو R..

499,000 تومان

پروپوزال طراحی و اجرای کمپین تبلیغاتی

پروپوزال طراحی و اجرای کمپین تبلیغاتی

دانلود طرح پيشنهادي(پروپوزال) پروژه طراحی و اجرای کمپین تبلیغاتی ، لایه باز ، قابل ویرایش در Word+ آپدیت رایگان نسخه 7 این پروپوزال در  36 صفحه با طراحی فوق العاده جذاب و لوکس | برای اولین بار..

499,000 تومان