حق مالکیت محصولات کازیو

فروشندگان مجوزدار کازیو


قالب، الگو و شیوه‌ی طراحی طرح‌های کازیو منحصر بفرد و مشخص است و کازیو در راستای احترام به مشتریان و بجهت صیانت از زحمات نویسندگانش، پیگیر افراد یا مراکزی که بدون کسب اجازه اقدام به فروش محصولات کازیو می‌کنند خواهد بود. حق مالکیت کلیه‌ی آثار کازیو، مختص به کازیو است. که البته بجهت همکاری با افرادی که به دنبال کسب درآمد هستند، کازیو برنامه بازاریابی و برنامه مالکیت اثر را هم قرار داده. در برنامه بازاریابی با ثبت‌نام در این قسمت و اشتراک گذاری  محصولات 20٪ پورسانت دریافت می‌کنید و برای برنامه مالکیت اثر نیز با پرداخت حق مالکیت امکان بازفروش محصولات مجوزدار را در سایت خود و بنام خود خواهید داشت.


فروشندگان زیر بعد از پرداخت حق مالکیت، امکان فروش یک یا چند محصول بر اساس لیست محصولات مجوزدار زیر را در سایت‌ خود دارند.

 1. آقای حامد شادمان/ وب سایت: آکادمی شادمان به نشانی: academyshadman.com- شماره مجوز: Kz2020LIC
محصولات مجوزدار:
 • پروپوزال طراحی وبسایت.
 • پروپوزال سئوی وب سایت.

نکات مهم:
 1. برابر با قوانین کازیو  و حق کپی رایت محصولات، امکان بازفروش کلیه محصولات این شرکت بدون اخذ مجوز و تایید کازیو ممنوع بوده و درصورت مشاهده کلیه حقوق تضییع شده ناشی از عدم رعایت حق کپی رایت برابر قانون از فرد خاطی اعاده خواهد شد!
 2. صرفا افراد یا کاروکسب‌هایی مجوز این کار را دارند که با کازیو مکاتبه کرده و حق مالکیت آن را پرداخت کرده باشند.
 3. منظور از حق مالکیت: امکان بازفروش محصولات کازیو تحت عنوان برند فروشنده است.
 4. فروشنده دارای حق مالکیت، اجازه اعطای حق مالکیتش را به دیگران ندارد.
 5. فروشنده دارای حق مالکیت بجز محصولاتی که مجوز گرفته، اجازه فروش سایر محصولات کازیو را بدون کسب اجازه ندارد.
 6. مشتریانی که از آن سایت‌ها خرید می‌کنند کلیه مشکلات و پشتیبانی مرتبط را فقط باید از آن فروشنده مطالبه نمایند و کازیو  هیچگونه تعهدی در برابر پاسخگویی، پشتیبانی و دستکاری اثر/کیفیت آن/تراکنشات مالی و... ندارد.
 7. کلیه عایدی مالی ناشی از فروش محصول واگذار شده برای فروشنده است و کازیو هیچ سهمی از آن ندارد.
 8. قیمت‌گذاری بازفروش محصول مجوزدار نیز بر اساس خواست فروشنده است و کازیو هیچ دخل و تصرفی در آن ندارد.
 9. کازیو بعنوان تولیدکننده اصلی و مالک اولیه آثار شناخته می‌شود و افراد دارای حق مالکیت، ادعایی در این خصوص نباید داشته باشند و صرفاْ بعنوان مالک ثانویه تلقی می‌شوند.
 10. اگر به عنوان همکار قصد داشتن حق مالکیت آثار را دارید: مشخصات اطلاعات تماس/نام محصول و  نشانی وبسایت خود را به ایمیل Sale@Kazio.ir ارسال فرمایید.
 11. هر فرد یا هر سایتی بجز موارد ذکر شده در این صفحه، متقلب محسوب می‌شود
 12.  بجز اسامی درج شده در این صفحه، اگر سایتی می‌شناسید که محصولات کازیو را به فروش یا به برای تبلیغ و افزایش SEO گذاشته ما را در جریان بگذارید و هدیه اعتبار نقدی دریافت کنید.

رعایت حق کپی رایت، یک امر اخلاقی، وجدانی، شرعی و قانونی است بنابراین با رعایت آن به همدیگر احترام بگذاریم.

ازاینکه به زحمات همدیگر احترام می گذارید از شما سپاسگزاریم.

نشر دیجیتال کازيو

www.Kazio.ir

پُر دانلودترين محصولات کازيو

پروپوزال طراحي وب سايت

پروپوزال طراحي وب سايت

دانلود نسخه جدید طرح پيشنهادي(پروپوزال) طراحی وب‌سایت ، لایه باز ، قابل ویرایش در Wordنسخه ۷ این پروپوزال در ۴۰ صفحه با طراحی فوق العاده جذاب و لوکس | جهت مشتریانی که قبلا خرید کرده اند رایگان اس..

499,000 تومان

پروپوزال تولید اپلیکیشن موبایل

پروپوزال تولید اپلیکیشن موبایل

دانلود نسخه جدید طرح پيشنهادي(پروپوزال) پروژه تولید اپلیکیشن موبایل ، لایه باز ، قابل ویرایش در Word نسخه ۷ این پروپوزال در ۴۰ صفحه با طراحی فوق العاده جذاب و لوکس | جهت مشتریانی که قبلا خرید ..

499,000 تومان

پروپوزال تولید نرم‌افزار

پروپوزال تولید نرم‌افزار

دانلود طرح پيشنهادي(پروپوزال) پروژه طراحی و تولید نرم افزار سفارشی ، لایه باز ، قابل ویرایش در Word نسخه 7  این نسخه برای مشتریانی که قبلا  خرید کرده اند رایگان است. برنامه نویس هستید؟..

499,000 تومان

فایل اکسل حقوق و دستمزد

فایل اکسل حقوق و دستمزد

 فایل حقوق و دستمزد کازیو سال 1403 ،با دریافت آپدیت رایگان برای سال‌های آتی- یک راهکار  ارزان برای مدیریت حقوق و دستمزد پرسنل در  اکسل  Microsoft Excelیک فایل حرفه ا..

499,000 تومان

پروپوزال دیجیتال مارکتینگ

پروپوزال دیجیتال مارکتینگ

دانلود طرح پيشنهادي(پروپوزال) دیجیتال مارکتینگ ، لایه باز ، قابل ویرایش در Word+ آپدیت رایگان نسخه  ۷  این پروپوزال در ۳۴ صفحه با طراحی فوق العاده جذاب و لوکس |از سری پروپوزال‌های کازیو R..

499,000 تومان

پروپوزال طراحی و اجرای کمپین تبلیغاتی

پروپوزال طراحی و اجرای کمپین تبلیغاتی

دانلود طرح پيشنهادي(پروپوزال) پروژه طراحی و اجرای کمپین تبلیغاتی ، لایه باز ، قابل ویرایش در Word+ آپدیت رایگان نسخه 7 این پروپوزال در  36 صفحه با طراحی فوق العاده جذاب و لوکس | برای اولین بار..

499,000 تومان